• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ima boljih čuvara. Doberman ima samo izgled. Nabavi si za takve stvari nešto od ovoga Mađarski kuvaz,Tornjak, Šarplaninac. I miran si pogotovo kod šarka njega nemoraš ni učiti ništa.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da slažem se HO je odličan pas ali njemu je više da radi sa stokom a čuvarska služba mu je onako što bi reko dopunska djelatnost.Ova tri navedena su uz samu pojavu i jako dobri čuvari..
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Nisam ja rekao da ona neče i da nije dobar čuvar.Imao sam ih i ja pa znam.Taj pas ako se sa njime ne radi svaki dan barem nekoliko sati,psu postaje dosadno i on tada postaje lajav i laje bezveze i na gluposti a tada mu i agresivnost raste i od dobroga psa postaje nemoguči.Ovdje se traži pas za čuvanje vinogradai tu u obzir dolaze robusni i veliki psi koji su dovoljni samo da se pojave a inače ove tri navedene su jako dobre.ako treba i nabrojiti ču razloge zašto
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
ali meni treba i zbog nezeljenih gostiju na 2noge...ipak 2Hvinograda...na ne bas blizu mjestu meni...mislim da je doberman ipak za ljude opasnija pojava...
 
M

marko

Guest
zvona kaže:
Varaš se varaš jako
Meni si zvona obečo prije godinu dana štenca tornjaka a do sad mi nisi javio da prodaješ ili daješ! nabavi mi pravog tornjaka ubrzo!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
swizach kaže:
jel ima netko kakvih iskustva sa dobermanima,,,naime imam dobru ponudu da ih kupim 250eura svaki muski 2 komada..trebaju mi za cuvanje vinograda i da teraju zeceve...

moj kolega također prodace štence dobermana, lijepi su i pojava su, samo što i on sam kaže da su priglupi, i nakon nekoliko god, dobiju "žutu minutu" kao i šarplaninci,
da možda probaš labradore nabavit, imam ja jednoga, mrcina i po, pojava također, glas dubok, i nije ti svejedno kada zareži na tebe,
postat ću i sliku samo da pokupim usb kabal :blackeye
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Marko nije Tornjak nego Šarplaninac. Kuja če tek ove godine možda na parenje i to tamo kasnije negdje u jesen ili možda tek nagodinu u prolječe.Kuja se prvo mora dobro tjelesno i psihički razviti da bi mogla na parenje .U protivnom ostane slaba i zakržljana. Nisi jedini koji več pitaje za štenad . TX to o žutoj minuti su gluposti velike,barem kod šarka.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
swizach kaže:
pošto ih prodaje i jel ima rodovnicu
:oops: ..
provjerim ti danas, sinoć sam zaboravio
ima sve papire za njih,
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
kaže kolega, za cca 1 mj će mu se kuja kotit po prvi put,
bez papira 100€ a sa papirima 250€, kaže da su dosta zahtjevni, i u početku ako ih nedresiraš kako treba,
kasnije sa njima velikih problema, za čuvat odlični :)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
evo pogledajte što pravim ja za svoje pernate ljubimce
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
joj što mali voli kokoške :mrgreen: :roll: :lol:
Slika076.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam svoje zaradio,sad me pustite da spavam... ;) :blackeye
Obrisan neispravan link.
 
A

Alen

Guest
E nebi mica tako ležala da je ovaj blizu...

DSC06036.jpg


[youtube:53euz5eu]1ntSDM6hnG4[/youtube:53euz5eu]
 
E

E.T.

Guest
Momo kaže:
Bas su slatki 8 komada bome velko legl.Sretno

Ma preslatki. :D Inače, oštenila ih je ni manje ni više nego 15! :!:
Da ne bude zabune, nisam ja ni jednog riješila - prvo joj je leglo, zatrajala ih gotovo pola jadnica! :cry:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
E.T. kaže:
Momo kaže:
Bas su slatki 8 komada bome velko legl.Sretno

Ma preslatki. :D Inače, oštenila ih je ni manje ni više nego 15! :!:
Da ne bude zabune, nisam ja ni jednog riješila - prvo joj je leglo, zatrajala ih gotovo pola jadnica! :cry:

A slika kuje? :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh