• PoĆĄtovani posjetitelju, za koriĆĄtenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlaĆŸemo ti da se registriraĆĄ. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaĆĄtićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i joĆĄ mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❀

KUHN plugovi

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako ne bude mogao vući prodaj meni jednu brazdu,taman mi treba za moga 3+1.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Sad budem samo probao ovak,al mislim da jesensku brazdu ak bude malo blato ne bude iĆĄlo.
Sve prodam nema brige...7 plus pdv su 4 brazde a svaka viơe je 500 eura😎
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Prvo će biti oranje za repicu i zato velim da bude to sigurno iơlo al ovisi kakva bude jesen,tu bi već moglo biti problema. Al sa 5 mora ići kak god teơko,claas je iơao bez brige na 20 cola
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Uf,toga nemam,bio je jedino problem kad sam s claasom orao tamo di su ostali kanali od berbe puni vode,tu je bilo malo bacanja i kupanja na mjestu al inače je iơao svugdje normalno. Tak da pretpostavljam da bi ovaj u norlmalnim uvjetima iơao sa 6 a u posebno blatnim sa 5. Vidjet ćemo 😅
 

Najnoviji postovi

Na vrh