• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KULTIVATORI - špartači

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ako bi dodavao kotač na kultivator s jednim kotačom, treba preraditi i komplet pogon na kutiji, a treba i još jedan kotač nabaviti.
 

ionstegarus

Novi član
Tu od
15 Lip 2015
Poruka
11
No, not in all, i did this on peace of paper, if you don't understand anything, be free to ask.
When i said they are not in use, i was thinking about cultivators, they are not in use much, it's old thenology. But good thing is that they are simple to use and maintain. I know some people who still have them, but it's usually old people farming 5-6 ha for themself.
I know that people from Romania, Serbia, Bosnia and Kosovo are comming to Croatia and buying old corn pickers and combine harvesters, but i didn't know for small implements.
Yes, OLT, it's good material and good engieering. They are in some problems these days, but still producing.

Hello itp,

Please tell me do you know how much cost a corn pickers and corn drills, in Croatia?
In good condition and on scrap yard.

Thank you
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Dečki, u čem je problem????? Nerazmem vas??

Pak znam kaj piše u oglasu, ja sam isti postavio jer kupujemo 4 reda IMT kultivator i pitam dal je nekom možda poznat tak isti kultivator sa oglasa??!!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ima ima i to dva ali onaj desni (ako ga gledas od naprijed) je pogonski,,,:(emo):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Crijeva ona gumirana ili plasticna imas ili kupujes?gdje ih ima uopce?
Ja moram sve osovine na kotacima,ili crtalima,kako ih tko zove mijenjati,sa kupiti ih nema pa sam dao napraviti..poslikat cu kada krenem sa slaganjem.
I poklopce da ne curi gnoj moram napraviti jer one plasticne su ispucale..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovakav poso i mene ceka na mojem Olt-u moram se sto prije tog primit:(think)::(think):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo da ga prikopcam i parkiram u garazu onda to ide jer smeta u garazi pa se posveti njemu vrijeme:D::D:
 
Na vrh