• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KULTIVATORI - špartači

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Imt kultivator s plastičnom kutijom baca oko 100-110kg/ral kutinskog Kana otvoren do kraja. Oznaka 626.20.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Istina da, imam isti sa plastičnom i susreo sam se sa još dva tri koji su tako malo bacali.
Ja sam to riješio da sam zamijenio mjesta lančanicima.

Dvoredni što imam sa metalnom može baciti više iako je veliki lančanik gore.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Bome ne znam, meni su limići unutra posavijani, tako je kupljen, tako da su ručice svakako postavljene, nije mi se dalo rastavljat, ali jednako baca za svaki red, trošim 300 kg/ha.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Na ovom mom su plasticne kutije i rekao mi čovjek od kojeg sam kupio da je jedva bacao 280-300 kg/h kad je bio do kraja otvoren. Kaže da su u pocetku vezali ruckice van skale, ali su ih kasnije sve skinuli van i sve jednako pigali, tako da sad na sredini "5" baca 400 kg/h.
Trosi mi popdjednako u jednoj i drugoj kutiji
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Pozdrav. Muči me jedno pitanje da li je komplikovano od 2 dvoredna imt špartača napraviti 4 reda...
 

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
Da li ima gdje dijelova za olt dvoredni kultivator za kukuruz? Treba mi koljeno ili lula ispod kutije za gnojivo gdje se spajaju cijevi.
 

V.D.

Novi član
Tu od
30 Kol 2019
Poruka
3
Jel zna netko jel pravi tko kutije za imt kultivator ili negdje ima za kupiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh