• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

Tu od
28 Tra 2013
Poruka
93
Re: Kuničarstvo

Zamolio bih nekog da mi objasni na koji način da stavim fotografije na forum , napominjem da sam pokušavao pa mi baš i ne ide . Izgubio sam strpljenje !!!
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Re: Kuničarstvo

Zamolio bih nekog da mi objasni na koji način da stavim fotografije na forum , napominjem da sam pokušavao pa mi baš i ne ide . Izgubio sam strpljenje !!!
Kada ideš na "Odgovor" imaš ikonicu nacrtanu oblika spajalice za papir, u prvom redu, desno od smajlića, klikni na to otvara ti se novi mali prozor, zatim klikneš "Browse" i uzmeš sliku nsa kompa i onda "Upload-iraš".....nadam se da sam ti pomogao...:(y):
 
Tu od
28 Tra 2013
Poruka
93
Re: Kuničarstvo

Kada ideš na "Odgovor" imaš ikonicu nacrtanu oblika spajalice za papir, u prvom redu, desno od smajlića, klikni na to otvara ti se novi mali prozor, zatim klikneš "Browse" i uzmeš sliku nsa kompa i onda "Upload-iraš".....nadam se da sam ti pomogao...:(y):
 

Prilozi

  • IMG_2619.jpg
    IMG_2619.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 4,119

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
Re: Kuničarstvo

img312z.jpg
[/IMG]
ovo je moj panonac star 4mj.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
Re: Kuničarstvo

img308it.jpg

prvo leglo kalifornijskih
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
Re: Kuničarstvo

img310e.jpg
[/IMG]
ponosni mužjak kalifornijski
img316c.jpg

mića iz mičevca buduća nada NC
 

veni

Član
Tu od
17 Velj 2013
Poruka
50
Re: Kuničarstvo

Mića je odlično napreduje iz dana u dan njegovu buduću ženku sam napario na kalifornijskog i dobio sam 4 crna i dva crvena tak sad kad odbijem za koji mjesec dana ak Mića bude spreman počinje njegova era.stavit ću slike kad bude respektabilan mužjak..
 

fešk

Član
Tu od
19 Sij 2013
Poruka
49
Re: Kuničarstvo


mlada kalifornijska(havana)
img0383yx.jpg
[/URL] nz-bijela
96375246473054693539349.jpg
[/URL]
mladi za tov
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
N

nidjoslav

Guest
Re: Kuničarstvo

Ljudi imam jedan problem, dobio sam domaceg kunica prije par dana i 2 dana je bio u maloj krljetki jer je i on jos dosta mali ali danas smo ga premjestili u veliku gajbu i sad vidim da je ispod gajbe nesto crvenkasto zuto gnojno sad nevjerujem d aima proljev jer je ispod puno njegovih tvrdih drekeca dali to normalno ili nisam bas siguran?
 

Najnoviji postovi

Na vrh