• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

Zajec

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
125
Re: Kuničarstvo

Da je dobro nije. najbolje bi bilo da ga makneš od ostalih da nisu u kontaktu,može biti više dijagnoza vidjet češ kroz par dana ali ga odmah makni iz te prostorije zbok preventive.
 

fešk

Član
Tu od
19 Sij 2013
Poruka
49
Re: Kuničarstvo

prvo leglo nz,bijeli-5kom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Re: Kuničarstvo

Pozdrav TEŠKAR
reci mi kako moje cure, jer rastu dobro podnose djetelinu i kak im to daješ ja se bojim sa zelenim. sa Brankom se povremeno čujem.

Matija
Pozdrav, Matija!
Tvoje bivše cure su odlično. Iznenađujuće brzo rastu. Počeo sam im davati već prezorenu lucernu i to po nekoliko stabljiki ujutro i navečer. Postupno sam povečavao količinu i sad jedu samo nju. Naravno i smjesu i žitarice.
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

ako ko ima Belgijskih orijaša na prodaju nek se javi u inbox,traži se mlada ženka,minimum 3 mj starosti
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

čitao sam preporuke i činjenično stanje kako forumaši hrane svoje kuniće,mislim na količinu,zadovoljan sam odgovorima i zahvaljujem se svima.Zanima me,a siguran sam i mnoge druge, kad ih odvajaju od majke i da li im se dešavaju uginuća po odbiću,dosta kunićara ima taj problem,pa bi svaki savjet dobro došao,od korištenja biljnih do kemijskih pripravaka,vitamina i sl?
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

46363646877456319765832.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] prvo leglo nz,bijeli-5kom

Biće nešto od vas gospodine!
 

uskok

Član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
116
Re: Kuničarstvo

ako ko ima Belgijskih orijaša na prodaju nek se javi u inbox,traži se mlada ženka,minimum 3 mj starosti

LONE nisu ti daleko Vođinci ima veliki izbor i uistinu odlićne kvalitete orijaši Jakobović Ivan, 0919388491 biče mi drago ako vam pomognem.
 
I

ivannata

Guest
Re: Kuničarstvo

pozdrav jura :(handshake):
kunići su ti odlični,vidio sam ih uživo :icon_super: i imam dvije ženke od tebe.
Šta nemaš više kalifornijske ?Jedna kalifornijka od tebe mi je broj 1,ima 5,5 kg .
izvinjavam se ja sam ivan i pozdravljam vas.da vas upitam,zenka mi kasni u okotu 6dana,nacupala je dlaku i napravila gnjezdo jos ikada i nista se nedesava.sise su joj ispale napolje i ispod zadnjih nogu sa strane joj je tvrd trbuh,kao da ima kobasice,to mi je moj vetrinar rekao da su to siptomi da je skotna.sta vi znate o tome?nije joj prvo kocenje i nije stara zenka,po njenom izgledu meni se cini da je skotna.u ponedjeljak je nosim veterinaru pa neka je on opipa.hvala unapred
 

MarinSisak

Član
Tu od
4 Svi 2009
Poruka
255
Re: Kuničarstvo

ivannata jesi je stavljao kod muzjaka vise puta u razmaku od par dana? Ako jesi moguce je da se prvi put "nije primilo" pa ti se zato cini da kasni s kocenjem.
 
Tu od
28 Tra 2013
Poruka
93
Re: Kuničarstvo

 

Prilozi

  • IMG_2716.jpg
    IMG_2716.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 115
  • IMG_2650.jpg
    IMG_2650.jpg
    81.8 KB · Pregleda: 137
  • IMG_2724.jpg
    IMG_2724.jpg
    45 KB · Pregleda: 118
  • IMG_2728.jpg
    IMG_2728.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 113

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

izvinjavam se ja sam ivan i pozdravljam vas.da vas upitam,zenka mi kasni u okotu 6dana,nacupala je dlaku i napravila gnjezdo jos ikada i nista se nedesava.sise su joj ispale napolje i ispod zadnjih nogu sa strane joj je tvrd trbuh,kao da ima kobasice,to mi je moj vetrinar rekao da su to siptomi da je skotna.sta vi znate o tome?nije joj prvo kocenje i nije stara zenka,po njenom izgledu meni se cini da je skotna.u ponedjeljak je nosim veterinaru pa neka je on opipa.hvala unapred

pusti je još par dana,ako se očupala,a stomak veliki,treba da se koti,možda samo nisi dobro zapisao datum,ili izračunao koliko je skotna.
 
W

winn

Guest
Re: Kuničarstvo

Duško dugouško, super su fotkice :)

Zanima me gdje nabavljate ove rebraste ploče za pokrov, da im ne pada kiša? Ima li možda netko za prodati?
 
Tu od
28 Tra 2013
Poruka
93
Re: Kuničarstvo

Samo prvo da naglasim ploče nisu karcenogene (Lesonit ploče), ali slične su po izgledu mislim da ih ima u svakom stovarištu grđevinskog materijala . Njihove dimenzije su 115 cm x 175 cm , cijena je negdije oko 100 kn komad (oko 100 kn neznam točno).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
28 Tra 2013
Poruka
93
Re: Kuničarstvo

Trebao sam napisati kancerogene,evo mali ispravak da me ne ispravljaju drugi !!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh