• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Muvisel im možeš davati bez problema! Moji ga imaju svaki drugi dan bez obzira na starost. Pridržavaj se uputa,a to je 1g/1l i neće bit problema.
Nema potrebe da se Muvisel daje stalno. On se daje ciljano kod stanja kad je povećana potreba za vitaminima ( mlade životinje, graviditet, zaostajanje u rastu, poremećaji plodnosti, predviđeni stres i t.d.). Stalno davanje vitaminsko-mineralnih dodataka poput Muvisela smanjuje kod životinja sposobnost stvaranja prirodnog imuniteta i nepotrebno poskupljuje proizvodnju.
 

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Niti ga ne mislim davat stalno, al ženki je prvi okot, ima 10 komada(nisam imao srca maknut kojeg van) i djeluje jako iscrpljeno iako ima dobru prehranu.Pa joj želim ubacit malo dodatnih vitamina .:finga:
 
H

Hrvach

Guest
Ja tek sad vidim kakvu sam glupost napisal... Jbg premalo alkohola u krvi... svaki drugi TJEDAN, kod ženki u graviditetu prvih 3-4 dana i kod malih nakon odbijanja 3-4 dana za redom, ovo ostalo svaki drugi tjedan po jedan dan. Još jednom, nemojte zamjerit kad napišem glupost...

Kastav... Kažeš 7mjeseci i 2,5-3kg,jel to očišćen ili žive vage?
 
Tu od
23 Svi 2011
Poruka
265
Ja tek sad vidim kakvu sam glupost napisal... Jbg premalo alkohola u krvi... svaki drugi TJEDAN, kod ženki u graviditetu prvih 3-4 dana i kod malih nakon odbijanja 3-4 dana za redom, ovo ostalo svaki drugi tjedan po jedan dan. Još jednom, nemojte zamjerit kad napišem glupost...

Kastav... Kažeš 7mjeseci i 2,5-3kg,jel to očišćen ili žive vage?

pa živ. ako je jedan iz istog legla kojega sam ubila prije mjesec i pol imao 2,20 kg očišćen oda ovaj mora imati više od njega jer je velik. sutra ga uslikam malo bolje. (premjestit ću ga u veću gajbu). inače će 28,12 imati 8 mjeseci.
 
H

Hrvach

Guest
Čekaj,sad mi niš nije jasno.. Gore si napisala da ima 2,5-3kg, a sad kažeš da je imao pred mjesec dana iz istog legla 2,20kg očišćeni.. Kaj je onda ovaj tolko zaostal ili si gore krivo napisala.
 
Tu od
23 Svi 2011
Poruka
265
Čekaj,sad mi niš nije jasno.. Gore si napisala da ima 2,5-3kg, a sad kažeš da je imao pred mjesec dana iz istog legla 2,20kg očišćeni.. Kaj je onda ovaj tolko zaostal ili si gore krivo napisala.

tko je zaostao? onaj kojeg sam ubila ili ovaj sad živ? pa sigurno je ovaj živ dobio na kilaži u mjesec i pol? što ne dobivaju tvoji na kilaži tako? ti imaš drugu vrstu kunića od mene. moji su veliki.:confused:
 
H

Hrvach

Guest
Moji imaju 3kg s 3 mjeseca obavezno. Znam da je dobio ovaj živi na kilaži,ali si napisala da ima 2,5-3kg, a ovaj od pred mjesec dana je imao skoro tolko očišćen, po tome je ovaj u mjesec dana smršavio, ne može imat više očišćen nego živ.
 
H

Hrvach

Guest
Čekaj da pustim bradu da baka ima Onura ili Savaša, koji joj bolje paše:rolfer::rolfer: Kaj nemaš nikoga mlađega ženskog roda nego baku :finga::rolfer: Meni bi sad dobro legla neka turkinja.. Čul sam da su bez dlake na.... jeziku:rolfer::D Da im ja pokažem kak mama i tata zeko delaju male zečeke:weedman:
 

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Ovo je napetije od bilo koje turske sapunice, svaki dan možeš očekivati ubojstva, prijelome, iznenadnu zaostalost u razvoju...
 
H

Hrvach

Guest
Hvala bogu da imam te kuniće pa me nema u kući kad su na TV-u.. Kad bi moje zečice imale tolko mladih ko ove turkinje na serijama i kad bi se tak seksale mislim da mi svaki tjedan vozio mlade s kamionom na otkup.. Zato ja njih svako jutro pozdravljam s MERHABA.. Nek se živina nauči malo stranih jezika
 

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Al pazi te turkinje iz serija liče na nešt, a kad dođeš u tursku katastrofa..,al ima ona stara- nemre ona bit tak ružna, kolko ja mogu bit pijan:partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Idemo u neku drugu temu da ne odemo previše u off topic.. Odi u Poljobirtiju da popijemo koju virtualnu :) Kak su tvoji podsusedski kunići, sad sam svaki dan u podsusedu, možda vidim kojega u šetnji
 
H

Hrvach

Guest
Božee decoo.... Kakvo je to ponašanje. Ovo je tema o kunićima, nemojte da moram brisat poruke..
Pjero neznam samo kaj puše i kolko. Jel puše ove s aromom ili dugi filter. Valjda im ne smeta kad im ide u oči... dim
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Svi u Tursku po rasplodne kuniće....Nije bitna aroma, samo da je puno dima...
 
H

Hrvach

Guest
Sad bez zajebancije, moram bit ozbiljan moderator, nemojte mi zadavat muke.
Meni nije jasno zašto su turski angora kunići dlakavi,a turkinje su bez dlaka. Jel uzgaja neko te kuniće ili ćemo morat napravit izlet u našu dragu Tursku po kuniće.
 

Najnoviji postovi

Na vrh