• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Evo ovoga vikenda zaključili kupnjo kuniča. Podpisan 5 godišnji ugovor sa tri čoveka. Odkupna cjena u početku 9 €.
Hvala svima, koji ste odazvali.
Jako dobra cjena za kilogram! Nek vam je sa srećom!
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Prijatelji stari gdje ste???
Evo danas malo pregledavam mlade stare desetak dana i vidim da su mi dosta neuredni. Kao da ih je zenka pomokrila jer imaju po sebi kao da si ih polio sa kavom. Dal bi bilo pametno sve izbacat i stavit novo cisto sjeno u gnjezdo. Inace su normalni za svoju dob.
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
Ako si siguran da ih neće odbaciti nakon što ih diraš onda to napravi jer bi ti inače mogli uginuti ako su se smočili.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Sve sam izbacao van , sijeno sa dlakom . Dobro da sam to napravip jer sam nasao jednog krepanog. Ovima sam stavio samo cisto sijeno i unutra ih ususkao. Sve je ispalo ok.
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
Upravo imam i ja takav problem samo što nisam siguran u ženku šta bi mogla napraviti. Dal' da riskira ili da ih ostavim takve pa šta bude.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Ja sam ove spasio u zadnji cas. Sad su svi cisti i uredni 21. ce mjesec dana. Majka je jucer peipustena sa mladim muzjakom koji prvi put pari. Prije deset dana je bio skroz nezainteresiran a sad je obavio od prve. Kod mene se u svakom leglu desi da bar dvoje mladih ne mogu otvoriti jedno oko. Kao da im je zaraslo. Zasto to?
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Mogu li kunići živjeti u istoj štali gdje i kokoši?
Mogu, ali nije preporučljivo radi tekutova i prašine koju kokoši stvaraju dok "čeprkaju",tj.kopaju po stelji ili zemlji ili šta već imaš na podu kod kokoša!!
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
691
Mogu, ali nije preporučljivo radi tekutova i prašine koju kokoši stvaraju dok "čeprkaju",tj.kopaju po stelji ili zemlji ili šta već imaš na podu kod kokoša!!
Ako kaveze od kunića dignem na visinu od metra i više onda bi prašina trebala manje smetati?
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Ako kaveze od kunića dignem na visinu od metra i više onda bi prašina trebala manje smetati?
Nemoj drzati kunice sa kokosima,pogotovo ako prostorija nije velika ,prozracna...
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
Jel ide tko u Viroviticu na prodajnu izložbu? Kak to tamo izgleda? Nisam još bio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh