• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Molim malu pomoć, u leglu ove bijele gdje su 7 malih, jedan je duplo manji od ostalih, uvijek je na dnu legla kada ih gledam i imam dojam da ga drugi zguraju pa i ne dobija jesti kao ostali, njoj je to prvi okot, drugi malci su ok. Što da radim sa njime? Mogu li ga probati staviti kod Kali koja se jučer okotila? Ili da probam sama hraniti ga da malo ojača? Ako da, čime?
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Savjet molim.....prije dva mjeseca kupio sam kalifornijskog muzjaka....navodno starog 5 mjeseci.....par puta stavio mu zecicu a aon skroz nezainteresiran...danas pokusao opet....samo snjofa i malo lize...ali ovaj put sam primjetio da je dobio ( neznam da li to smijem pisati ovdaj ) erekciju...ima li nade za njega ili je gay ? Hahaha.....

I uvijek stavljaj ženku kod njega, nikada obrnuto, jer onda njuška okolo, nepoznat teren i slično.... :icon_rofl:
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Ljudi, jedno pitanje. Dali bude problema ako stavite zajedno kuniće od dvije mame a ujedno i jedni da su veći (stariji) od drugih nekih 20-ak dana ???:icon_pray:
 
S

smoki

Guest
jeje trebaš vidit mojeg muškog njega di god da stavim samo ga ženka zanima taj udara ko blesav...možaš stavit dok su neka 2 mj stari ali problem je što nečeš znati koji su od koje ženke ako ih misliš odvajat kasnije...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jeje trebaš vidit mojeg muškog njega di god da stavim samo ga ženka zanima taj udara ko blesav...možaš stavit dok su neka 2 mj stari ali problem je što nečeš znati koji su od koje ženke ako ih misliš odvajat kasnije...

hehd i moj je takav..nikad ne gleda prostor oko sebe nego samo kako če ženku:icon_anal: ...ako ih več stavljaš skupa onda pazi da nebudu muški skupa sa ženskama da nebi bilo neplanirane trudnoče:(rofl):naravno ako su več stariji...a dok su mali nema problema...
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Moja Pepa-njemacki sarac koja se je okotila 26.2 i sad ima mlade neznam koliko je jako jako smrsavila,rebra joj se vide i gleda me jako tupavo i jako je mirna,cak mi je i dala da je podragam nije se micala.Kad sam joj davao hranu nije dosla do nje nego je samo lezala,inace nije takva.

Dali je moguce da su je mali tako izmorili ili ih je bas maloprije nahranila pa se sad odmara?
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Neće biti problema sa razlikovanjem pošto su jedni bijeli a drugi potpuno crni....hvala:icon_pray:
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Ova moja zecica Pepa sad samo sijedi u kutu i zijeva kao da hvata zraka.Probao sam malo razmaknuti gnijezdo da vidim dali su mali ok i ona je odmah skocila na gnijezdo,ja sam se maknuo.Ali me zanima zasto samo zijeva kao da hvata zraka,mislim da nesto sa njom nije u redu?
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Ja bih ti drage volje pomogao, al' nisam toliko iskusan i nadam se da će ti dobar savjet uskoro stići....:icon_thumright:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
možda je samo prehlada pa zato teže diše...pošto sam primjerio prije dok je bilo ono jako hladno da su nekolicina njih kak bi se reklo kihali onda sam malo guglao i našao da kišeju i teže dišu zbog prehlade a može biti nešto i ozbiljnije....sad zavisi kaj je...ti kod mene su prestali kihati i nikakvih poslije problema...
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Pepa je u noci uginula,u gnijezdu je bilo pet malih. Jos su bili zivi pa sam ih odnio jednom covjeku koji h je stavio pod svoju zenku. Danas mi je dan katastrofa
 

bogo

Novi član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
15
Pomoc trebam....savjet ustvari.....dvije zeke su mi se ozajile u istom danu....jedna sve mrtve a kod druge ih ima puuuuno...da li postoji mogucnost da kojeg malisana podbacim pod ovu kod koje su svi mrtvi ? Ozakile su se prije dva dana.....
 

uskok

Član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
116
srebreni kunić

bogo slobodno i štoprije podbaci čak 50% kad ih budeš prenosio uzmi dlaku iz gnjezda primalje i nježno utrljaj i stavljaj ih u gnjezdo požuri sa podbacivanjem da ih prihvati .
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Pitanje za iskusnije....:icon_wink: , Odvojio sam "malce" od mame u prije tri dana, nju sam probao pripustiti ali odbija "majstora"već tri puta (svako veče probam)....svu ju je očupao:icon_e_surprised: .....koliko da čekam ili šta da radim da bi "tražila":(wasntme):
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Jedna mi zecica kise i ima mokar nos i nekad joj kako da se izrazima bale vise kao kad se mi prehladimo,a danas je i jedan muzijak poceo kihati i ima malo mokar nos iisti simptoni kao i kod zecice. Sta da im kupim da ozdrave?
 
V

ventilator

Guest
imam 7 mladih kalifornijskih(mjesec ipo ,dva stari)i jednome je otpalo ful dlake,vidi mu se koža na nekim mjestima.zna li neko sta je to,kakva bolest ili nesto?
 

mali zeko

Novi član
Tu od
15 Velj 2013
Poruka
19
imam 7 mladih kalifornijskih(mjesec ipo ,dva stari)i jednome je otpalo ful dlake,vidi mu se koža na nekim mjestima.zna li neko sta je to,kakva bolest ili nesto?

Ja sam ti imao situaciju kad zecu dlaka prvo postane mokra i zatim mu otpadne,al meni se to dogadalo samo na glavi. A liječio nisam sa ničim nakon nekog vremena samo se povuklo.
 
Na vrh