• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupiti Zetor ili ne??

  • Temu pokrenuo mali seljak
  • Datum prvog posta
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

što veći to bolji oni mi u kirš promu sada daju samo 1500 eura bez obzira na model itip traktora
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: kupiti zetor ili ne

Na sajmu imaš popust nekih 10-tak % i to je sve, ako izvučeš 15% od prodavača, maher si!!!!
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

to je već nešto bolje ako pila košta 30 000 i dobijem popusta 10% možda kupim i plug
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

ako se to zove pila 7441.12 proksima
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

klasic ne nudi ništa ali comfort daje napred utege gramer sjedalo 7 izvoda iza sjedala donju kuku reverzer i to je to ali i jedan mali problem klasik ima zadnje gume 30" aa komfort 34" pami to ne paše za plug 10" tri brazde
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: kupiti zetor ili ne

ti uzimas claas ili comfort??
kakav plug mislis kupit ? ?
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

jebiga još neznam koji bih uzeo plug tražim v&n sl 850 ali ga nema u pola hrvatske tajje 10 i 12" može se štelati a ovi mi tipovi vele uzmi v&n 950 a on je 12 14 16 štela se ovdije jedan tip ima takvog zetora i taj veći plug pa kada ore težu zemlju skida jednu brazdu a ja neću biti lud kupiti novi traktor i novi plug i skidati i stavljati jednu brazdu
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: kupiti zetor ili ne

aha..
imao sam ja jedan dobar okretac 3 brazde ali prodao..
a koliko je ks taj zator??
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

zavisi kome ćeš vjerovati oni u kiršu kažu 80 ks a ja čitam na portalu od tvornise u češkoj i nekih njihovih dilera 72 ks a šta sad
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: kupiti zetor ili ne

ma ok to je sve tu negdje..
ali ako je 72ks malo s 3 brazde ce biti tesko..
kakva je zemlja kod vas?
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

ima kakve hoćeš i kakve nećeš imaju tipovi takve pugove 3x10" i sve štima u ljeto iu kasnu jesen
 
G

Gemist boy

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

mali seljak kaže:
zavisi kome ćeš vjerovati oni u kiršu kažu 80 ks a ja čitam na portalu od tvornise u češkoj i nekih njihovih dilera 72 ks a šta sad
to sam i ja primjetio...i kome da sad čovjek vjeruje?
ako je stvarno 72 ks onda mu je i cijena malo prevelika...i ja planiram to kupiti ali pričekat ću Gudovac pa onda pada konačna odluka...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: kupiti zetor ili ne

mali seljak kaže:
jebiga još neznam koji bih uzeo plug tražim v&n sl 850 ali ga nema u pola hrvatske tajje 10 i 12" može se štelati a ovi mi tipovi vele uzmi v&n 950 a on je 12 14 16 štela se ovdije jedan tip ima takvog zetora i taj veći plug pa kada ore težu zemlju skida jednu brazdu a ja neću biti lud kupiti novi traktor i novi plug i skidati i stavljati jednu brazdu

950 plug je za 100 konjića, da normalno radi :D
opet ja moram reagirat, u križevcima kod ferenčaka ima plug v&n mislim 850 koji je bio samo na natjecanju i cjena mu je oko 13000kn trobrazni, ja sam ga vidio , uzmi si ga.

što se tiče cjena, isto je na sajmu i poslje i prije njega, taj popust daju i inače, a neki iber popust dobite za gotovini koju niko nema :|
popust od 1500 eura je čistam ok, kaj bi bilo da nema popusta, tu svi briju na nekakve popusta ma kaj god, dobite ko i inače ako uopče postoji, oni svoju maržu neče smanjit, samo je napuhana pa ima malo mjsta da vam idu na ruku, ja ne bi preporučio čekanje jer ipak te sajamske cjene imaju rok od tjedan dana iza sajma a dalje je sve isto.

cjena za zetora 7441 od 30000 eura je previše, za tu cjenu dobiš moj masey bez klime 100 konja i sva oprema :D
 
M

mali seljak

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

ali nije novi pa nema kapitalnih nazad
 
B

Bobo

Guest
Re: kupiti zetor ili ne

mali seljak kaže:
ali nije novi pa nema kapitalnih nazad

On i govori o novom Masseyu... Novi MF kao sto je Bogec kupio 95Ks kosta 32500€... NEMA TOG ZETORA! za 30 000€koliko cijene zetora, dobijes takav MF, ali bez klime ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh