• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupus

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,462
Danas je Cabage malo brao cabbage, :mrgreen::mrgreen:
2u9tw8x.jpg

345msur.jpg


Bran je pun šleper, bilo nam pun tur posla
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
Imam, kolko treba??

;)
danas mi došal interšparov letak, veli, zelje iz okolice Varaždina...vreća 14 kg 42 kune...
em ti pakovanje od 14 kila i mršavu cijenu...
 

Verticillium

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
63
Pozdrav Bobostar,
berba je polako počela.Skinuo sam 4-5 tona.Idući tjedan ću malo ozbiljnije brati.U svakom slučaju prinos neće izostati,čak imam problem da su glavice prekrupne ali trebaju još 5-10 dana da otvrdnu.Ako me vrijeme posluži prinos će biti iznad očekivanja.Šta imam kod tebe ,šta se bere u Istri ovih dana?
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Pozdrav Bobostar,
berba je polako počela.Skinuo sam 4-5 tona.Idući tjedan ću malo ozbiljnije brati.U svakom slučaju prinos neće izostati,čak imam problem da su glavice prekrupne ali trebaju još 5-10 dana da otvrdnu.Ako me vrijeme posluži prinos će biti iznad očekivanja.Šta imam kod tebe ,šta se bere u Istri ovih dana?
KOd mene je sada berba špinata. Bilo je dosta kiše i sunca, i lijepo je naraslo. I masline, ali to je već OT:
:partyman:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Par pitanja. Kad trebam sijati kupus za rano rasađivanje tamo oko 3 mjeseca? Koliko treba da nikne ako bi temp bila optimističnih 14 stupnjeva? Dalje što mislite o Parelu, Hornetu, Reactor i Sunti? Koje preporuke? Hvala
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Par pitanja. Kad trebam sijati kupus za rano rasađivanje tamo oko 3 mjeseca? Koliko treba da nikne ako bi temp bila optimističnih 14 stupnjeva? Dalje što mislite o Parelu, Hornetu, Reactor i Sunti? Koje preporuke? Hvala

Ja prošle godine sijao 15.02. sadio 20.03. sjekao oko 20.05. u polju sorta od RZ Adema pokriven Agrilom i zadovoljan pokazao se dobrim ove ću godine malo poraniti pa ćemo vidjeti rezultate. Od gore navedenih sorti sadio sam Suntu prije više godina nje bio loš kod kupusa moje je mišljenje da nemoš falit koji god rani sadio.
Pozdrav!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Hvala i ja bi malo ranio ne puno. Ovisno o godini. Super je što sad na netu već imaju prognoze za 25 dana unaprijed pa se da fino tempirati. Poz
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
svi ti hibridi su dosta dobri samo napried u sadnju što ranije ja sam zadnjh par godina digao pravu lovu pa ću se ove godine i idućih nekolikom povući iz ranog kupusa da imate što više prostora neka vam je sa srećom i puno love --------cijena kad naš dođe garantiram kod naših otkuplivaća sigurno 90 lipa i moja gajba
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Hvala i ja bi malo ranio ne puno. Ovisno o godini. Super je što sad na netu već imaju prognoze za 25 dana unaprijed pa se da fino tempirati. Poz
Daj link od tih prognozera:D
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ove godine i input u hladnjaču nije jeftin, em ljudi u krizi više kupuju povrće koje služi kao glavno jelo. Pa rekoh da probam ionako na njega onda papriku. Poz
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pita frend jel imaš onog super kupusa, a meni sve godi kako ga hvali :) Kažem ja njemu ima nešto kod staraca ali to je sigurno trulo. Ja nisam sadio kupus za skladište nego za kišeljenje, kad ono...
fotografija1969.jpg


Dao sam mu cijelu vreću :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh