• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Trenutno neznam ko iz SDF grupacije je najskuplji,ali kada smo mi kupovali DF-a on je bio daleko jeftiniji od SAME-a i to još sa boljom opremom od SAME-a zato smo mi i uzeli DF-a radi prihvatljivije cijene.
Za Same su kao dodatnu opremu navodili 6 para izvoda za hidrauliku,brzo kopčanje,prednji zakretni blatobrani,nosač utega. I u to vrijeme Same nije imao noviju kabinu,znači velika staklena vrata,i nije imao tičku MEMO,a to sve je bila standardna oprema kod DF-a i plus što smo dobili popust za DF-a
Hurlimann je najjeftiniji u toj klasi traktora,samo što ti ljudi u Trgo-Gei neznaju radit svoj posao.Dođemo se informirati o jednome traktoru a oni pričaju o drugome koji nas ni malo nezanima.I za prijedlog o cijeni smo čekali 3tjedna da bi nam ga poslao na e-mail i to ne još o onoj opremi koju smo mi tražili.
Dok kad smo otišli u Poljonovu tamo su nam odma napravili prijedlog o cijeni sa tom nekom opremom koju smo tražili,tamo su ljudi daleko više organiziraniji.
Za Lamborghinija se nismo ni raspitivali tako da ni neznam cijenu ni gdje je spadao sa cijenom tada u toj grupi.


Da se i Ja nadovezem na temu
lani sam tražio ponude svih proizvođača traktora trazio sam traktor u rangu 70ks oko 3 tone prednja vuča obavezno kabina sa klimom i barem dva para hidrauličnih izlaza od sto se tiče SDF grupacije Same najskuplji pa deutz pa lamborgini koi je jeftinija za čak 25% a sto se tiče Hurlimana i Trgo-Ge-e od toga nema ništa oni su valjda u blokadi pa koliko sam cuo ovi sto su imali NH vise nemaju prešli na Same....... uzaš...


PS: najgore je to što za iste traktore u SDF grupaciji deklariraju razlicitu snagu ....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ista kvaliteta sve isto na tim traktorima samo šta se kod nas plača ime traktora i ništa više.
Kako misliš deklariraju različitu snagu,malo bolje objasni
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
može pitanje

e ljudi imam jedno pitanje ujutru kad upalim traktor lamborghini kad ga upalim pocne mi svjetliti lampica MEM i nakon se uključi STOP a rekli da su indikatori crkli pa imam pitanje dali mogu raditi bez indikatora jer indikato jedan košta 1200kn a drugi košta 3100kn pa mi skupo toliko dati ako ima kako rešenje molio bi ljepo da mi kažete
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
:icon_fU:
e ljudi imam jedno pitanje ujutru kad upalim traktor lamborghini kad ga upalim pocne mi svjetliti lampica MEM i nakon se uključi STOP a rekli da su indikatori crkli pa imam pitanje dali mogu raditi bez indikatora jer indikato jedan košta 1200kn a drugi košta 3100kn pa mi skupo toliko dati ako ima kako rešenje molio bi ljepo da mi kažete

a šta se o ovome već nije rasp:mur:ravljalo
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
je

ali nisam dobio konacan odg nez pa ak se smije raditi bez tih a pištanje ču ja povadit žice
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
kod nas nije išao preko nekih 1500-1800 obrtaje ne sjećam se točno prema tome mislim da baš nije preporučljivo s time se igrat, vjerojatno je kompjeuter u nekom sefe modu radio ili tko će ga več znati
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
da

po nekad mi pušta gas do kraja a nekad do 1600 okretaja i piše nekad M10 M6
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mislim da ti novi kada navrse 20 godina nece biti u kondiciji kao 20 godisnjaci koje sada vozimo.
mozda se varam, ali vjerujem da ce se jos nekolicina slozit samnom..
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ista kvaliteta sve isto na tim traktorima samo šta se kod nas plača ime traktora i ništa više.
Kako misliš deklariraju različitu snagu,malo bolje objasni


e prošlo je skoro godinu dana ne sijecem se treba bim pogledati stare mailove, bilo je nesto ponuda od lamborginija R2 72ks a deutz mi je nudija isto tri cilindra turbo ali 62ks.... sad se ne sijecam koi je tip traktora ali su bili isti po izgledu kabini i dr... čak ni same nije ima u ponudi 3 cilindra turbo sa 72ks
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
e ljudi imam jedno pitanje ujutru kad upalim traktor lamborghini kad ga upalim pocne mi svjetliti lampica MEM i nakon se uključi STOP a rekli da su indikatori crkli pa imam pitanje dali mogu raditi bez indikatora jer indikato jedan košta 1200kn a drugi košta 3100kn pa mi skupo toliko dati ako ima kako rešenje molio bi ljepo da mi kažete

nažalost ne gine ti neki dobar elektroničar i ja se slazem da komp. radi sefty modu treba ga spoiti na komp......

je*eš elektroniku!
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
to

ti i ja kažem je*eš elektorniku na univarzelau i na imt nema ni e od elektonike
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
mislim da ti novi kada navrse 20 godina nece biti u kondiciji kao 20 godisnjaci koje sada vozimo.
mozda se varam, ali vjerujem da ce se jos nekolicina slozit samnom..

Da je to proizvođaču u interesu mogli bi napraviti i bolji traktor ali oni štede!
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
mislim da ti novi kada navrse 20 godina nece biti u kondiciji kao 20 godisnjaci koje sada vozimo.
mozda se varam, ali vjerujem da ce se jos nekolicina slozit samnom..

motor i mehanika općenito,možda budu i bolji od današnjih 20 godišnjaka,ali neznam kaj s elektronikom,to bu sve pocrkalo,i ako i bude za kupiti bit će neisplativo...

ista priča ko i s modernim autima,imam jednog takvog doma,5 godina star,pamet mi je pojeo raznim pištanjem i porukama na ekranu,kvarovi koji to nisu,čim negdje masa oksidira eto novog problema.

ja popi...o i kupio 15 godina starog golfa,tražio sam isključivo OBIČNI 1.9 d. motor,nikakvi sdi,tdi-ukratko,prezadovoljan sam,a novi nek stoji,vozim se s njim samo nedjeljom na misu i utakmice...
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
1. golf 3 ima 4 dizel motora- 1.9 d ,1.9 td - mehanika, 1,9 tdi 90 ks i 1.9 tdi 110 ks- elektronika
2.1.9 d ima preko 60 ks, nije sdi , nema elektronike, predkomorni diesel s komorama u glavi, sličan 1.6 d motoru iz golfa 2 , koja ima 55 ks.
3. 1.9 td ima 75 ks, isto predkomorni , sličan 1.6 td iz golf 2.
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
po nekad mi pušta gas do kraja a nekad do 1600 okretaja i piše nekad M10 M6

Poštovani, ako Vam piše M6 i M10 radi Vam se o senzorima brzine kretanja traktora. Bilo bi dobro prvo provjeriti kontakte a ako to ne pomogne zamjeniti iste. Postoje dvije verzije; ako su senzori sa tri žice u konektoru moguće ih je zamjeniti sa istim ili novom verzijom, ali tada treba ugraditi i elektronski blok koji služi da stariji modeli traktora prepoznaju noviju verziju senzora. Ako je verzija sa dvije žice u konektoru moguće ih je zamijeniti samo sa istim senzorom. Obrtaji motora su Vam ograničeni na 1800 okr/min.
 

Najnoviji postovi

Na vrh