• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
eto tako

pid traktorom na getribi između getribe i rezervara se nalaze ti indikatori i pisalo mi je M10 to se ide indikatora koji je niže njega sam okrenuo za pola kruga agornji sam podložio sa 3 bakrene pločice
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ista priča ko i s modernim autima,imam jednog takvog doma,5 godina star,pamet mi je pojeo raznim pištanjem i porukama na ekranu,kvarovi koji to nisu,čim negdje masa oksidira eto novog problema.

ja popi...o i kupio 15 godina starog golfa,tražio sam isključivo OBIČNI 1.9 d. motor,nikakvi sdi,tdi-ukratko,prezadovoljan sam,a novi nek stoji,vozim se s njim samo nedjeljom na misu i utakmice...

koji je to "moderan auto" podjeli informaciju sa ostalima
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Da se i Ja nadovezem na temu
lani sam tražio ponude svih proizvođača traktora trazio sam traktor u rangu 70ks oko 3 tone prednja vuča obavezno kabina sa klimom i barem dva para hidrauličnih izlaza od sto se tiče SDF grupacije Same najskuplji pa deutz pa lamborgini koi je jeftinija za čak 25% a sto se tiče Hurlimana i Trgo-Ge-e od toga nema ništa oni su valjda u blokadi pa koliko sam cuo ovi sto su imali NH vise nemaju prešli na Same....... uzaš...


PS: najgore je to što za iste traktore u SDF grupaciji deklariraju razlicitu snagu ....

Poslao sam Upite Za Same Explorer,hurlimann Xb Max I lamborghini R3 Evo.
Dobio Sam Odgovore Osim Za Hurlimana.

Lambo R3 Evo,105ks,4 Izvoda Hidraulike,klima,priprema Za Radio,dvoja Vrata,cijena 40500eura
Same Explorer 105dt,standardna Oprema,bez Klime,bez Pripreme Za Radio,2 Dvoradna Izvoda Hidraulike,29900+pdv,a Klima Je +2600eura +Pdv,sto Je 40625eura,ako Uzimamo Klimu
I Explorer 90dt,oprema Ko I 105dt + 2600 Klima I Ukupno 36500 Eura Sa Pdv
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Dobio sam ponudu za agrofarm 420Gs Dt E3 99ks,3izvoda hidraulike dvoradna,grijana Kabina,bez Klime, 35420E+pdv,klima Je 1530E+pdv Nadoplata.akcija Je U Tijeku 5% Popusta.
 
D

DJOLE79

Guest
Pozdrav, novi sam na forumu, pošto planiram kupiti Lamborghini R2 60 target interesira me kakvi su to inče traktori, ima li netko iskustava, ukratko neko vaše mišljenje....
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Ja sam isto bio zainteresiran kad sam kupovao Lamborghinia za R2 ali sam odustao baš zbog te njegove male težine i odluka je pala na Crosa.
A inaće traktor mi se ful dopadao.
 
D

DJOLE79

Guest
Da li možda imaš iz prve informaciju kolika je razlika u cijeni između crosa i r2 ?
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Da li možda imaš iz prve informaciju kolika je razlika u cijeni između crosa i r2 ?

Razlike u cjeni nema neke velike ali R2 ima bolju opremu i drukčije građe je
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
offtoppic

Nego kaj se nebi onaj hebeni crni Lambo s prve stranice trebao zvati Toretto a ne torello. - P liku iz prvog filma iz serijala Fast&fuorius?*
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
to što je konkretno spominjan R 2 86, lagan to je u nekim stvarima + a u nekima - ovisno za koje poslove,,, da je teži nebi bio toliko okretan sve to ima svoje dobre i loše strane
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Lambo R2 je više za lagane poslove,recimo za košnju,prekretanje,sijanje,špricanje i tako te međuredne poslove. Dok recimo za oranje je više R3 i R4
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Lambo R2 je više za lagane poslove,recimo za košnju,prekretanje,sijanje,špricanje i tako te međuredne poslove. Dok recimo za oranje je više R3 i R4

za sve je oranje frezanje baliranje sve ide sa njim jako je okretan mali zvrk
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nije da nije on za sve poslove,ali njemu bolje leže ti laganiji poslovi gdje on ima prednost što je lagan i okretan,kao što sam naveo on je više ga košnju,prekretnje i te laganije poslove. Može se sa njime i orati,dokazao je forumaš @Marko93 jer on ima brata blizanca hurlija xa86 i vuče sa njime 2x16 dok on nemože kod mene vuči 3x14 ni u snu. A recimo ja sa agrofarmom 85ks koji je za više od 1tone teži vučem ko od šale 3x14
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Da li možda imaš iz prve informaciju kolika je razlika u cijeni između crosa i r2 ?


2008 kad sam ja kupovao bila je 3000 E više od Crosa stime da sam dobio još 10 konja više na Crosu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh