• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
To se nepita :icon_blackeye:

Takav sam i ja, nije bitno samo da vozim takvu zvijer, al ima oko mene puno onih koji stalno to ponavljaju iako u neku ruku i ok, jer u današnje vrijeme novac nepada s neba.


Kolko košta takav lamborghini s full opremom ?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Takav sam i ja, nije bitno samo da vozim takvu zvijer, al ima oko mene puno onih koji stalno to ponavljaju iako u neku ruku i ok, jer u današnje vrijeme novac nepada s neba.


Kolko košta takav lamborghini s full opremom ?

Ma salim se ja malo, naravno da treba gledati na kvarljivost, ali opet svi se oni kvare pa tako da tu pravila nema.
A bilo bi stvarno lijepo voziti traktor sa vario mjenjacem, to bez daljnjega :icon_super:

A cijena sigurno preko 50 hiljada eura, sad samo pitanje koliko preko :(think):
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
sto se svi boje elektronike????ona se vec ugraduje oko 25god u traktore,a da se nije pokazala dobra nebi je ugradivali sve vise vec sve manje...
probleme s elektronikom su cesti kod onih u pocetku ugradnje,znaci oko 90.god..
normalno da se nekad nekome moze dogoditi neki kvar,sve se moze pokvarit i motor i prijenos se moze pokvarit...sve ti ovisi na kakav traktor naletis...bez obzira bio on nov ili polovan...
koliko kosta servis??ak nemas kvara nista,ak se nesto smrda ovisi o cemu se radi...
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
ako je vario mjenjac onda je sigurno preko 80000eurica i to gol ili s nesto malo opreme..
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
sto se svi boje elektronike????ona se vec ugraduje oko 25god u traktore,a da se nije pokazala dobra nebi je ugradivali sve vise vec sve manje...
probleme s elektronikom su cesti kod onih u pocetku ugradnje,znaci oko 90.god..
normalno da se nekad nekome moze dogoditi neki kvar,sve se moze pokvarit i motor i prijenos se moze pokvarit...sve ti ovisi na kakav traktor naletis...bez obzira bio on nov ili polovan...
koliko kosta servis??ak nemas kvara nista,ak se nesto smrda ovisi o cemu se radi...

Ja se ne bojim, rado bi imao takav traktor, ali puno ljudi se boji ili su skeptični prema tome. Kaže mi jedan čovjek koji je apsolutno protiv toga da mu je rekao čovjek koji prodaje i servisira traktore da mu nije biznis kad proda traktor nego kad mu dođe na nekakav pošten servis.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
ako je vario mjenjac onda je sigurno preko 80000eurica i to gol ili s nesto malo opreme..

Mislim da nije tak puno, znam za jednu valtru sa jako puno opreme mislim da 190 ks koja je bila 105000 eura, tak da mislim da i ovaj bez obzira na vario mjenjač nebi smio biti tak skup budimo realni iako sam ja ljubitelj SDF pogotovo lambija, valtra je po meni ipak bolja, velika razlika u snazi, a mislim da ima tu još razlika jedino da je lambi s dosta opreme.

Nadam se da nisam u krivu :icon_question::icon_confused:
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
na servisu ce te svi oderat..a to da im nije biznis prodat traktor,to nek okace macku o rep...imaju zaradu od 20-30% sigurno...jer nebi bila takva razlika u samoj SDF grupaciji...kolega je kupovao traktor i trazio ponude i lambo ga je ispao skuplji od df,traktori isti s istom opremom..
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Mislim da nije tak puno, znam za jednu valtru sa jako puno opreme mislim da 190 ks koja je bila 105000 eura, tak da mislim da i ovaj bez obzira na vario mjenjač nebi smio biti tak skup budimo realni iako sam ja ljubitelj SDF pogotovo lambija, valtra je po meni ipak bolja, velika razlika u snazi, a mislim da ima tu još razlika jedino da je lambi s dosta opreme.

Nadam se da nisam u krivu :icon_question::icon_confused:
to si onda davno gledao:)
ta valtra nema puno opreme,za te novce ne...kad kazem ne puno onda mislim ne puno dodatne jer ona u seriskoj ima vise opreme od sdf-a...
ako ikad vise budem kupovao novi traktor to bude sigurno valtra...to je cudo od traktora...
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
to kolega kupovao u agroklasu ?

ove manje valtre oko 100 ks su ok, ali one veće mi imaju predugo haubu, ali su ipak ok

koji lambo ti imaš ? kak se pokazao ?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Nema problema. Samo ne vidim ga cesto posto rijetko idem na tu stranu a i on spava na njivi :icon_cool: tocan model je agrotron ttv 430
 

gubec

Novi član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
12
Majstori zanima me tko se razumije u godišta traktora. Išao sam gledat ovaj traktor u Sloveniju.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-lamborghini-956-g-1993-oglas-9698162

Radi se o Lamborghiniju 956 DT. Traktor je od 2006. godine u Sloveniji, a u njihovoj prometnoj knjižici piše samo godina prve registracije u Slo. Prodaje ga pod 1993. godinu. Gledao sam na tractordati ti modeli se proizvode od '86. do '96. godine. Na motoru je pločica sa oznakom motora 1000.6 W, a na šasiji je otisnuto 956DT*1777. Kako mogu znati koja je godina?
 

Najnoviji postovi

Na vrh