• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Majstori zanima me tko se razumije u godišta traktora. Išao sam gledat ovaj traktor u Sloveniju.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-lamborghini-956-g-1993-oglas-9698162

Radi se o Lamborghiniju 956 DT. Traktor je od 2006. godine u Sloveniji, a u njihovoj prometnoj knjižici piše samo godina prve registracije u Slo. Prodaje ga pod 1993. godinu. Gledao sam na tractordati ti modeli se proizvode od '86. do '96. godine. Na motoru je pločica sa oznakom motora 1000.6 W, a na šasiji je otisnuto 956DT*1777. Kako mogu znati koja je godina?

kako ti se čini traktor i ja ga gledam duže je na njuškalu u kakvom je stanju i dali se plaćaju kakva dodatna davanja prilikom uvoza u RH
 

stjepan213

Novi član
Tu od
19 Stu 2013
Poruka
7
R6 110
Traktor je kupljen ove godine. Ima Deutz motor 6 cilindara, 118ks max, od opreme ima automatsku klimu, ehr, ASM, prednju amortiziranu osovinu i 50km/h, ZF mjenjač 36+12, 8izvoda hidraulike, napravljen je u Njemačkoj
r6-110-foto_4183973_17412359_18268517.jpg


Pozdrav novi sam na forum.Ovako želio bih kupit lamborghini r6 110 pa me zanima jel mi možeš šta reć o tom traktoru.šta sve ima od opreme i koliko si ga ti platio ako se smije znat..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ima HI LINE paket opreme, znaci sve komande na jojsticku, pumpa večeg protoka, upravljanje hidrauličnim izvodima preko struje (4 tipke i jojstick),EHR, ASM, automatsku klimu, mjenjac 36+12, super spore brzine, 4 brzine kardana, amortiziranu osovinu i ide 50, ima sve što je SDF nudio u to vrijeme osim prednje hidraulike i kompresora.
Ja nisam kupio novog nego 3 god starog za 35+pdv
 

stjepan213

Novi član
Tu od
19 Stu 2013
Poruka
7
Ima HI LINE paket opreme, znaci sve komande na jojsticku, pumpa večeg protoka, upravljanje hidrauličnim izvodima preko struje (4 tipke i jojstick),EHR, ASM, automatsku klimu, mjenjac 36+12, super spore brzine, 4 brzine kardana, amortiziranu osovinu i ide 50, ima sve što je SDF nudio u to vrijeme osim prednje hidraulike i kompresora.
Ja nisam kupio novog nego 3 god starog za 35+pdv

aha ja bih uzo svu tu opremu s prednjim hidraulikom i kompresorom,a gledo sam cijene sa svom opremom stoji oko 55+pdv,ali i gledo sam r6 125 130ks i sa svom opremom dode 60+pdv pa bih mozda uzo cak i ovog 130ks jer imam plugove 4 brazde okretaci i rotodrljacu 3,5m i jos sijacica na njoj a to sve ovaj manji nebih mogo terat..!!
 

stjepan213

Novi član
Tu od
19 Stu 2013
Poruka
7
lamborghini r6 125
DEUTZ motori, Tier III, turbo i intercooler, 4 ili 6 cilindara 4038 ili 6057 cm3, motor - management i Common Rail
100% pogodan za biodizel (B100)
3-stepeni rasklopni prigon, područje prijenosa s 8 hodova, elektro - hidraulička spojna skupina
Hidraulika Open Center ili „Load Sensing“
Podizni uređaj s EHR-om i podiznim snagom zadnjeg prijenosnog vratila U/min 549/540ECO 1000/1000ECO
Maksimalni komfor pomoću gibljivosti opruga prednje osovine i kabine
Nova „sond proof“ kabina s dvostrukim prozorima i ugrađenim materijalom za smanjivanje buke
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Za strojeve koje si naveo bolje uzmi ovog veceg 130 iz serije 130-180 ks.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422

da to nije onaj šta je član hrvoje01 išao gledati ako je evo ti njegovi dojmovi "od svega što je dobro to su prednje gume
moro sam staviti svoj akumulator da bi ga uopće upalio,desne guma iznutra pukla cca 80cm po dužini,desna truba varena kao i felga na 7 mjesta,motor na mjerač ulja baca ulje na iber kao parnjača ali gazda kaže to samo karike promjeni i to ide a za trubu gle čuda JADAN NIJE NI ZNAO da je pucala"
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A što nebi moglo biti, pa nije to neki extra traktor, a star je več 20 godina, sasvim realna cjena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh