• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčer reklamacija

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pozdrav svima,

neki od vas znaju gdje sam kupio malčer tako da nebih o tome ponovo.Imam problem sa istim već od prvog radnog sata.
Sve sam to reklamirao prodavcu i nakon što se reduktor oprostio i malčer nikako neradi već pola godine,ja još uvijek čekam da se prodavac smiluje i riješi moj problem.

Molim sve vas koji znaju kojim redom da idem kako bih došao do riješenja mog problema da se jave.
Ja više neznam dalje,na svaki moj poziv mi se obeća riješenja za par dana i tako već pola godine.Mislim da je to krajnje nekorektno s obzirom da sam ga platio 1715 eura i da me nije služio niti 20 rh.

Hvala unaprijed
 
B

Bobo

Guest
Kolega, u ovoj drzavi je to tako... hoce li ti se prodavac smilovati ili nece, ovisi samo o njemu... prijetnje nekim inspekcijama ne vode NIKUD, posto sam i ja isao "tezim putem" rjesavati nesto pa nisam uspio...

Ne znam stvarno sto bih ti preporucio, samo cu ti reci da ovdje uvijek bolje prodje onaj koji se dere i pravi scene, nego netko tko ce cekati da se njegova reklamacija rijesi...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
zavlače te da malčeru prođe garancija ako je još pod njom,lijepo nakladni malčer i otpelaj ga prodavaču i fino mu objasni da si buš ga zamjenil za novog
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
moraću onda tako,mada nisam od takvih da na silu želim riješiti neki problem ali sam primoran jer nemam drugog izlaza.kad sam tražio malčer da kupim čovjek mi se sam javio i rekao da ima dobre malčere,sad se pokazalo da su preslabi i preskupi. da stvar bude gora on je ovdje na forumu a ja nebih htio da blatim njegovo ime,samo želim pokazati razočarenje i potražiti od vas savjet.pa zar je cijeli svijet toliko nepošten da svi samo varaju i love u mutnom??????
svojoj djeci sam dosta toga uskratio da kupim taj malčer a sad ovo.???
 
U

USRO

Guest
Pih, pa tu se javi i tvoj problem ce biti ubrzo rijesen
http://www.inspektorat.hr/

nadalje, obavezno obavijesti i prodavaca da si obavijestio inspektorat i to pismeno. Dam se kladiti da ce trgovini trebati dan- dva, da rijese "tvoj"problem.

sretno
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hvala na savjetima.obavjestio sam prodavca pa se nadam da će sad uvidjeti ozbiljnost namjere te da će na vrijeme reagirati na moju poruku
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Možeš da rešiš i ovako:
1. 50-100 evra prodavcu u džep ili
2. pesnica-nos-patos
jbg ni jedno ni drugo nije sporski ali štaćeš kada živimo u ovim kaubojskim državama.
Da smo na zapadu sve bi to drugačije bilo, nebi imao ovakve probleme i sve bi to bilo lakše i nebi kidao živce bez veze. Poz.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Možeš da rešiš i ovako:
1. 50-100 evra prodavcu u džep ili
2. pesnica-nos-patos
jbg ni jedno ni drugo nije sporski ali štaćeš kada živimo u ovim kaubojskim državama.
Da smo na zapadu sve bi to drugačije bilo, nebi imao ovakve probleme i sve bi to bilo lakše i nebi kidao živce bez veze. Poz.

glasam za opciju pod rednim brojem 2


a ni zamjena za novi ti neće pomoći jer ako te i taj novi bude služio još 20 sati opet ti ništa ne znači , samo PARE NAZAD
 
B

Bobo

Guest
Decki, da se razumijemo... Kako su se na forumu pisale lijepe rijeci o pojedinim trgovcima, pisalo se i vise losih, tako da slobodno pisi ime trgovine, trgovca koji ti je prodao i opisi problem koji se dogadjao...

Dok ne napises javno, nitko nece mrdnuti malim prstom. Znam za par slucajeva da su covjeku odbili servisirati NOV traktor dok s foruma ne obrise svoje komentare o doticnoj firmi i takve fore...

Ako reklamacija ne prodje, slobodno sve napisi tko, sto kako gdje, stavi koju sliku malcera, opisi problem i da vidis...

Losa reklama je jako losa stvar, pogotovo na ovako posjecenom mjestu kao sto je ovaj ili bilo koji drugi forum.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e tak sam ja imal problema z laptopom
tjedan dana je delal i otišla matična
bil na popravku 40 dana a nakon 45 dana ide novi
znači poslali su ga nakon 40 dana da nebi bil novi laptop
i onda sumi deli neku nevaljanu matičnu nutra i opet pizdarije
i onda smo lepo otišli v dučan i rekli da nećemo drugi laptop nego nekjau zamjenu
i onda sam si zamenil za komp
pouka toga je da vi možete zamjenit malčer za neki drugi proizvod iz te firme koja prodaje te malčere
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa daj napiši tko se tako neodgovorno ponaša da ga znamo izbjegavat.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
vjerujete da ću tako i napraviti.upravo sam zvao dotičnog gospodina ali mi se nejavlja,jer vidi broj pa neće da se javi.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
vjerujete da ću tako i napraviti.upravo sam zvao dotičnog gospodina ali mi se nejavlja,jer vidi broj pa neće da se javi.

Sam ti napiši koji je da mu mi znamo očitat bukvicu ak na njega naletimo, mislim stvarno pola godine te zavlači a masno si ga platio.
Jel inspektorat se pojavio ?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stariji clanovi znaju o kome se radi i kojoj trgovini.
bio je dosta aktivan na formu, sada koliko vidim samo prati sta se pise.
stvarno bi bilo uredu ako je stvar takva kakva je da se javi i da pomogne covjeku..
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Prijatelju moj,nas desetak bilo na nekim predavanjima i usavrsavanju jer se bavimo nekom vrstom trgovine,i predavali nam ljudi iz drzavnih institucija,i otvoreno nam rekli da te prodavac nesmije niti nabilo koji nacin povrijedit ostetit itd. tra la la la,da bi nakon tjedan dana predavanja nam rekli,samo drugim rijecimo nego sto cu ja tebi rec,da ti prodavacu mozes popusit(sa oprostenjem),i nista mu nemozes,jer njega nasa drzava stiti pod clankom tim i tim,mozes ga tuzit koliko hoces i nista nemozes,to ti je nasa drzava,imam kolegu jednog kupio par kombija od citroena i peugeota,na 2000km,crko servo,neceju mu priznat pod garanciju,na 15000km,raskopo se kumplug,nista od garancije,na 60000km,puko klip,nista od garancije,i tako dalje,i opet im nista nemoze jedino ih zapalit,aonda ce on najebat....
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
kod mene , tu kod Požege , isti takav malčer mislim 1,45 m
nakon 2ha mladog vočnjaka i to malčiranje trave, čekići katastrofa
4-5 komada polomljenih i potrošenih
držao sam ih u ruci ,meni to izgleda kao aluminijski ljev, uglavnom nešto lagano
servis je dao nove noževe (tih pet)
nakon 10tak sati procurio semering do remenice
a pred sam kraj sezone ,kaže da se počeo nekako čudno čut
neznam jel bio ponovno servis ali mislim da je i ovaj u kuhcu
kupljen u murskom polj. centru
žalosno 12-13 000kn baćeno u smeće
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kupio sam malčer ovdje : http://poljoprivredni-centar.net/?page_id=9

na moj email se Mirko Leško,poznat ovdje kao "slafko", nije javio,danas ga nema u kancelariji pod brojem:0038540867317 a na mobitel se nejavlja jer vidi moj broj.

inspektorat još nisam obavijestio jer imam u planu otići lično kod Mirka ovih dana

nisam sklon klevetanju ali sam siguran da se namjerno nejavljaju jer znaju da su krivi.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Seljačiću hvala na obavijesti da znam koga moram izbjegavat prilikom kupovine.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dooobra antireklama za odgovorne. Forum cita masa ljudi i njih nije briga. A los glas kazu daleko se cuje. Izbjegavaju popravak koji ce ih kostati ko zna koliko neprodanih strojeva razne namjene jer nitko nije lud riskirati, za svoje novce mogu birat gdje cu sta kupit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh