• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
tu se ne slazem stobom u potpunosti iz razloga toga jer gs60 je tri puta bolji od bilo kojeg ina brezice zato sto je robustan tezak u kratko neunitiv stroj necu govorit o slabijim modelima jer neznam al nevjerujem da su losi ali da sve ka je hrvatsko ne valja bolje da se uvozi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
da i ja stavim koju sliku dok malciram ovo je bilo malo zeznuto za malcirat jer se radi o klizistu pa ima svakakvih jama nanosa a panjeva da ne pricam odrezali su ih nekih 15cm od poda malcer samo skace a sarafi ppucaju ko led
n3er.jpg

8ses.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja posudujem od frenda GS 55 180cm radnog zahvata kolko se taj izmalciro i kud je sve tijeran i sta je sve prezivio i jos uvijek radi super znaci da nije sigurno onda skart od malcera gazda ga je tijero u takvo zbunje da zetor 7340 na ph ga je imo se zakopavo!!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
stvarno su dobri strojevi moze rec ko god kaj hoce
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Znači dobri su ovi gramipovi malčeri pratim temu pa me interesiraju za sebi imam univerzala 64ks koja bi dimenzija pasal za njega
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
2 metra ide bez brige.
Bar ti pokrije trag kotača.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
ZJ imaš li ti malčer na štoretu 404, i ako imaš koji model i širina? trebam znati što "pokloniti" štoretu 504

Dečki, nemojte zamjeriti, ali Gramip je čisti KRAMP kad ih gledam u dučanu na paleti uz Zanon, Orsi i Masschio malčere :)

Isto potvrđuje prodavač koji ima ohohoho iskustva kao i potencijalni kupci koji rade uslužno pa u biti kupuju svake 2 do 3 god novi malčer a poderanog prodaju...

Zato i nisam u biti za rabljene jer se nikad nezna koliko se "navrtio"...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ak mislis radit za sebe uzmi si gs55 ili gs55k 2m razlika izmdju njih dvoje to kaj se na gs55k mogu otvoriti vrata iza na gs55 je zatvoren skroz,no ako mislis radit usluzno radje uzmi gs60 1.80m zato jer su ga puno kvalitetnije napravili
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
@ massey 595

Koliko dugo imaš taj malčer? I jel se on može kvačiti na prednji hidraulik?
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
@ massey 595

Koliko dugo imaš taj malčer? I jel se on može kvačiti na prednji hidraulik?

godinu dana moze samo moras okrenut okvir i remenice zamjenit vecu stavis dolje a manju gore jel vjerojatno imas 1000okretaja napred

Dali ima gs55 180 nekak mi se čini ovaj veliki 2m i možda znate kolika cijena za taj približno hvala

imas 180 ima mi ga prijatelj a neznam misim da je nekih 15000 no moras njih nazvat i piat najpovoljniji su ti u hidrospoju vrbovec
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
taj kramp ce na manjim povrsinama odraditi isti posao kao i ovi skuplji malceri. sigurno da su ostali zapadnjaci kvalitetniji ali svatko treba razmisliti koliko ce raditi s tim i isplati li se kupovati skuplji stroj.
netreba gramipa podcjenjivati. boljih ima, ali bas da je kramp.. i zetor je kramp kad se usporedjuje sa zapadnjacima..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam ja gs 55k sirine 180cm, kupljen u 9/2009. godine, ko novi, radio u sezoni oko 40 rali jos su prvi batovi na njemu i mozda bi ga prodao. Sve ispravno i okej a razlog je sto bi isao na 2,20m
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Sa kojim si traktorom koliko ks tero taj gs 55k 180 cm? A koliko treba ks za 220 cm?
 

Najnoviji postovi

Na vrh