• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kad već raspravljamo o potrošnji, koliko je malo, prosječna i velika potrošnja?
Zanima me u koju kategoriju spada moj NH,,, a i koliko to troši JD?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Potrošnja po meni bi bilo npr. Koliko će se potrošiti goriva za pripremu tla za iduću sjetvu. Ako ja trošim npr oko 4-5L za oranje 2000m2 sa imt 560 onda se usporedi sa drugim koliko potroši za istu kvadraturu.
Tema je o malčiranju ali sa njim nemam baš iskustva.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Pozdrav ekipa.
Prošao sam zadnjih dvadesetak stranica i nigdje govora o tome gdje bi se mogli kupiti čekići za malčer.
Gledao sam na stranicama ferenčaka i jakopića ali oni nemaju kakvi meni trebaju.
Naime, meni treba za Berti čekić koji ima rupu za vijak 16,5mm, širina prihvata vijka 40mm, širina lopatice 137mm i dužina čekića (od sredine rupe vijka do oštrice) 95mm.
Vidio sam na njuškalu da imaju takve ali oni ne prave ispod 100 kom.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Pogledaj u Messisa, oni uvik imaju kaj treba, samo kosta!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Tang Nova Gradiška? Sad se zovu Zappa.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Za Tang sam bio čuo da se zatvorio ali nisam znao da sada imaju drugo ime. Idem uskoro na tu stranu pa ću vidjeti kod njih.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Ima na njuškalu,firma je obrt nino kanfanar
Vidi dali ima kakvih ntebi treba:icon_winkle:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega ide super makar je kisa padal moro sam probat iso sam 1brza malo vise od pol gas traktor se ne muci a lijepo malcer radi da se vrijeme normalizira bit ce jos slika probat cemo u tezim stvarima!!
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ceka da mu se glavni mehanicar vrne z Zg-a. [emoji12] [emoji13] [emoji12]

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh