• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
evo i slike
3c822b4524630d7c8c58068e43ce8612.jpg
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovaj mi se čini preslab. Moj je 4 VS 600Nm . I ne bi se bunil da je jači.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Čekam kaj mi čovek javi kaj opće piše na njemu, ako piše jer niti on sam je ne siguran koja vrsta sklopke je gore, zna sam da su ga na prikolici koristili.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Po izgledu na slici takvog i mi koristimo na samoutovarnoj prek 30 god. i na jednorednom beraču kukuruza i radi normalno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
mislim da je to ona varijanta s tanjurastim oprugama , aku su opruge ispucale kao meni nikakve koristi od sklopke a opruge su koštaleeeeeee........
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ne bih znao, imam tri takva i nisam ih nikad otvarao. Znam da sva tri rade jer ih koristim i na roto kosi, kombajnu i samoutovarnoj. Svi preskaču kad ih opteretim.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma budem se drugi tj. otpelal vidit to. Vrli čovek da je to od dede ostalo, da niti on sam nije sigurno koju funkciju ima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A da ga probaš kontra na traktoru okrenut ? Sigurnosna glava na traktor, a drugi dio na malčer pa ga tak zavrti i optereti. Buš čul jer bu zaroštal, ili ne !?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jbga, kardan je u Koprivnici, a traktor u Međimurju. Velim da mi je par kn benzin jer idem nešt dr. tjedan u on kraj pa bum se zaletel tih par km usput poglednuti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja se s vama ne slažem. Onaj koji propusti u jednu stranu, nije isto kak ga okreneš. Ja govorim o takvom kardanu.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hmmm .... BI, ali ... Najbolje da sam to sve skup vidiš. Teško je to ovak procjeniti. Kakva je glava ? Jel je oslabila s vremenom itd ... itd ....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I to kaj veliš, treba vidjeti. Mada nisam neki ekspert za te kardane i sl. ali dade se to videti otprilike na oko dali vredi ili ne vredi, luftevi na križevima, luftevi na cijevima ako su rastučene, potrošenost zubaca na prihvatu.
Inače ima tu jedan u zagorju sa lamelom za par sto kuna više, samo velite da nije to za malćer, a mislil sam ga uzeti da mi bude za malćer i frezu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh