• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nije ni onaj malcer pa vidis kolike konfuzije se stvaraju.
Jednom sam naivno pitao za cijenu [emoji1]
Koliko se sjecam bila je okrugla, u eurima. Oko desetak tisuca.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je*eš malčer. Vidiš kakvi vas problemi spopalo. Ovo barem vidiš kud se vrti. :(shake):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=-RQ7ol05l1E[/YT]
sad bu rasprava krenula u smjeru kak nevalja jer nema noževe postavljane u spiralu


Zapravo , gotovo si imate smartfone , dakle vjerojatno je prijavljen na google majl , ljepo se logirat na jutube i pitat čovjeka što i kako
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Jel ima tko iskustva za preporuciti panex ili gramip uzeo bi oko 170 80 sa batovima
ja sam imao Gramipov i nisam bio jako zadovoljan a sad neznam kakve su kvalitete ovi sad rađeni.

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ako uzimaš Gramipa, onda samo model GS60 ili GS70 ostalo niš, jer ovi manji su napravljeni da konkuriraju kinezima.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Gledam u panexu ima i neki talijanski GEO nisu skupi pa guglam o njima. Nemam neki budjet pa moram dobro vidjeti da zadovolji potrebe. Opet kazem svaki savjet je dobrodosao
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
izgleda da je odluceno. vodio sam se misli da je bolje polovno talijansko nego novo kinesko. nasao sam malcer nobili 2m cekicar s hidro pomakom i vratima iza. izgleda robusno i cvrsto izbalansiran je,nabruseni cekici kolko sam uspio vidjeti. sve u svemu za 1500eura cini se ko dobra investicija iduci tjedan idem po njega i jos ga probati u radu,navodno drobi nekih 8-10cm ali to dok ne vidim necu tvrditi. htio sam feria 220 izgleda bolje doduse malo je i bolja cijena ali je kaparen bio
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
170 cm, dupli plašt, 800 kg, od 60 do 95 ks, kod mene specificno će to bit 82 ks 4 tone cca traktor.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Za mojega mozda malo pretezak.... [emoji26]
ako nije tajna koliko novčiča treba?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Šta su toliko teži nego obični.. Nisam prije bio zainteresiran za takve malčere, al sad dok mi zarastaju putevi i parcele bočno baš bi dobro došao da se malčiraju grane, kupine i ostalo..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Danas isproban. Dok je skroz zamaknut osjeti Dajo fest, pogotovo pri kretanju. Danas gledao na pločici 847 kg.





 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh