• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Napravi mu uteg lagan je naprijed moj poznanik je uzo utege od skretnice sa željeznice i stavio ispod maske
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja osobno nebi išel prek 150cm i obavezno utezi napred i na kontra strani da nebi bilo ups!
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako je onaj na ruci tada je puno previše a ako je samo pomak tada može jer je to nekih 60 cm.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

stjepanfo

Novi član
Tu od
30 Ruj 2018
Poruka
5
Da onaj na hidraulicnoj ruci koji moze malcirat nagibe,koja tezina malcera bi po vama bila dovoljna za ursusa?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nešto tipa geo, max 300Kg, možda i manje.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Mislim da berti ubrzava oko 4x ulaznu brzinu kardana.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Mislis da nije vise?
Ja san racunao u gilbersa je oko 50...
A neki kazu da radu i sa 60-65
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Bubanjski su "sporiji" po obodnoj brzini od rotacijskih.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Nemojmo sada mješati kruške i jabuke....
Rotaciski jedino ovi na lance se mogu prebliziti klasicnom (bubnjastom) malceru ono dtugo je samo kosilica zs golf terene

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Napravi mu uteg lagan je naprijed moj poznanik je uzo utege od skretnice sa željeznice i stavio ispod maske
mali to je krađa željeznica ne prodaje skretničke dijelove osim Cezaru .
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Drobi do 15cm??? Bas da mi je to vidjeti. Kak tupi lanac pili drvo od 15cm bez da se lanac smota i slomi reduktor, kardan itd...nisam bas optimistican oko tig brojeva.
Takodjer kak lanac ulovi komade granja koje jedva viri iz zemlje? Baticar i to sjebe...?
Ja od prijatelja posudio ovaj malčer.

https://www.njuskalo.hr/strojevi-ob...trzistu-garancija-video-prikaz-oglas-23545397

Meni se jedino nije svidjelo što pri malčiranju veće mase ostavlja malčiranu masu na jednoj strani. On kaže da je puno bolji od čekičara jer može raditi unazad. Tako si je on složio ralicu za buče na njega i odma kako ih slaže, tako i malčira.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam radio sa jednim i drugim. Razlika u usitnjenosti skoro da i ne postoji, šibe do 2cm čekićar samo pogne i oglođesa jedne strane i to se poslije podigne gore. Roto malčer odreže sve do kraja ali ostaju štrnjci na visini na koju je podešen. Čekićar se dosta teže vrti i puno brže uguši motor.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mali to je krađa željeznica ne prodaje skretničke dijelove osim Cezaru .

Tamo svi kradu ja znam jedne šta kradu naftu i nikom ništa .
Kad toče dizelku odmah mažu i nikom ništa mafija .
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Imam problem indirektno vezan sa malcerom.... Malcirao sam kuruzinu koja je suha kao barut....doslovno kao barut... Dimi se i tinja iza malcera... Strah me da se izmalcirano ne zapali.... Jel stupio na snagu onaj pravilnik po kojem je zabranjeno spaljvanje sjetvenih ostataka?
 

Najnoviji postovi

Na vrh