• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Gazil sam samo, i oduševljen kak je išlo.
E sad probelm je to kaj nije taj tranik moj.,ali je do moje kuće. I sad već 4tvrtu godinu pišem općini da to počiste, pričal sa komunalnim redarom i niš od toga, jer kao 8 ili 9 vlasnika, i svi su van RH. Pa je nemoguće naplatiti čišćenje, a meni se tam nutra zmije ležeju i kaj ja znam kaj sve ne.
Onda sam malo potegnul jer nemrem sve jer nije moje, ali 3x sam prešel sa malčerom.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Napisal si u drugoj temi da paziš na traktor. Da si išel u rikverc, traktor bi ti bil zahvalan.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Sad poprijeko prođi još na par mjesta po dva prolaza i to onda održavaj, tako da su manji komadi zemlje. Manje će biti leženja životinja.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije meni probelm, ali to nije moje, a vlasnici su van RH, i općina neće imati posla stim jer nemogu do vlasnika, onda sam ja tri reda malo da bar bude bolje uz kuću i cestu. A bojim se sve da neko ne pita kaj delam na tuđome.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Da li je netko probao sa ovakvom kosilicom ,malčerom ,malčirati kukuruzovinu?
Da li bi ovo išlo u kukuruzovini?
 
Posljednje uređivanje:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Da ali to je jedan rotor sa četiri noža,a ovaj u linku je sa tri rotora,da li je netko sa tim probao?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,992
Znam jer sam ga zaboravio zalijepiti;)
Ma prije par godina sam posudio takav kao tvoj,i to ide ,jesu malo veći komadi,ali ide,a radi ih moj susjed
Lani sam probao sa malčerom čekićarem,corteze,i usitnio je puno više,
Problem je kod tih sa jednim rotorom,jer ga rade do 150 cm,a i iza traktora je jako dug,a ako bi uzeo ovu sa tri rotora,onda ide od 180 cm,a puno je kraća iza,a i travu mi se čini da ljepše pokosi,ne treba meni puno,možda par sati god. u kukuruzu,i par sati u travi,a dosta su povoljne
Pa me zanima,da li bi sa takvom išlo,da mi se nebi dešavalo da se stabljike iza mene dižu.ili da mi klize remeni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
To je kosilica za nisku travu...nije malčer.
Samo bi povaljal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh