• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Sve montažno. Zavarivanja minimalno. 🔧 Koja je to marka?
Daj neke opće podatke 😎
Dosta nisko mi izgleda, ili vara slika?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Auto Horvat je najskuplji!
Nanjušio u mjestu Johi (stara cesta Ka-Ri, ajmo reći kod Bosiljeva) firmu SVORNIK i tamo kupio isto takav malčer sa hidrauličkim pomakom (znači u radu) za oko 10k kuna.
Onda to vidio frend pa išli i njemu kupiti.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Auto Horvat je najskuplji!
Nanjušio u mjestu Johi (stara cesta Ka-Ri, ajmo reći kod Bosiljeva) firmu SVORNIK i tamo kupio isto takav malčer sa hidrauličkim pomakom (znači u radu) za oko 10k kuna.
Onda to vidio frend pa išli i njemu kupiti.
Kod njega su se mnogi opekli sa strojevima, pogotovo kad treba priznati garanciju u slučaju kvara ili kod nabavke rezervnih djelova.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Dakle svi geo malčeri su isti, kod svakog trgovca.. imaju i one kao jače i slabije. To je oke malčer ko treba za sebe nešto sitno. Ja sam ga kupio prije par godina baš kod Nine, na prvom malčanju otišli remeni, na drugom pala gornja remenica i ono kaj je najgore dao mi je par novih čekiča uz malčer, te mi je prilikom nošenja do garaže jedan pao, pa je i tak pukla napred oštrica(onda mi se smračilo)

Bolje kupite neki polovni talijanski, njemački bilo koji poznatiji malčer, i bit ćete zadovoljniji. Imat ćete stroj sa kojim možete raditi cijel dan i da budete bez brige.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Šta nisu ovi Geo isto talijanski malčeri?
Svi ovi malčeri koje prodaju te trgovine su KINESKI, čak i Cortese(on je među svim tim malčerima super iako ga nikad nebi kupio)
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Kupio sam cortese 160 prije 4 godine, hidraulicni pomak i disk 60.
Malcira oko 10 ha godisnje po 2-3 puta. Ugradio hladnjak jer se ulje pregrije i disk prestane vrititi, cep od ulja curio, pa ugradio produzetak od 30 cm, na disk napravio tanjur, da se ne zabada u zemlju. Poslje toga nikakvih problema. Samo kad odem nekom prijatelju nesto zapusteno malcirati, pokupim panj ili debelu granu, pa sam posavijao limove koji sprijecavaju da masa leti naprijed. Opet bih taj izabrao. 29.500kn
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
I krećemo.. 2005 godina, samogradnja. Ni vlasnik ne zna koliko je batova potrošeno, al da se namalčiral to vrijedi. S njim je radil Ursus c360 i IMT560.
Zadnjih godina vibracije su prevelike, doslovno uništavaju stroj. Krpal je on to sam donekle, al sad je završil kod mene na obnovi. Idu novi ležajevi, novi bati, donja remenica, remeni i balansiranje.
Kučište će dobit nove nosače kopčanja, povarit će se gdje treba. Očistit i ponovno lakirat. Reduktor je novi pred 3 godine stavljen. Treba preradit i zadnja vrata. Uglavnom ima posla 🔧🔧
 

Prilozi

  • IMG_20200707_180141.jpg
    IMG_20200707_180141.jpg
    63.6 KB · Pregleda: 62
  • IMG_20200707_180120.jpg
    IMG_20200707_180120.jpg
    46.4 KB · Pregleda: 65
  • IMG_20200707_180113.jpg
    IMG_20200707_180113.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 65
Na vrh