• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Današnja slika pomalčiranog i oko voćki poflaksanog voćnjaka. Na zadnjoj četvrtini je nagib toliki da jedva odem na rikverc s podignutim malčerom. Mora biti potpuno suho.
IMG_20210625_144659.jpg


Malo sam se prisjetil kak je izgledal kad sam ga dobil u posjed.



Početak čišćenja.



Spaljivanje iznesenog.

 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
50 eura os nes po satu..
30+ tkn za novi malcer..susjed i ti sta cucnu po 50 100 kn za naftu..niko nekaze evo ti sad 100 eura za kupovin novog....ionak mi delas za djabe..
Prosla su ta vremena kod mene..i ja kad trebam sta...platim.
Os nes.
 

Hans

Novi član
Tu od
1 Srp 2021
Poruka
8
Bok, tražim info u vezi kućišta osovine/ležaja za INO malčer na čekiće... Pretrazio sam doslovno cijeli internet, kao da ne postoji... Ima netko neku ideju di to mogu nabavit?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
A da priložiš sliku! I pitaš u Trgoagenciju u KŽ ili Horvat u Draganiću ili bilo koju trgovinu ležejeva!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Jel bi u Hitneru u Bjelovaru to mogli napraviti po uzorku ? Proizvodnja opruga Dežanovac ? Mislim da i oni imaju dijelove.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Daj nemojte mi reći da ne postoji za kupiti to za te malčere?
Daj sliku kaj ti treba
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Ima za kupiti samo pitanje volje naših trgovaca jel žele to nabaviti. Za ino UNI sam trebao neke zaštitne pločice za ležaj rotora. Mislim da su jedino u Dežanovcu znali šta tražim. I normalno u Sloveniji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Svi Slovenci pricaju Hrvatski, samo ako vide matematiku u tome ili kad ih sila stisne.
Barem je takvo moje iskustvo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
...I zelio bi vas upoznati... Pa idem kod vas na more... 😄
Ali zato mi nejdemo...jer je prevelika gužva na obali 😀
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
I ja pricam pa jos neznam zasto... 🤣 Pa nemamo ovdje matematiku... Niti se ne stisnemo... I zelio bi vas upoznati... Pa idem kod vas na more... 😄
Ti buš još malo i Srpski savladal, ipak si ti ponosni vlasnik IMT-a ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Hvala na uvjerenju..😉 dobri ljudi ste.
Moramo biti dobri domaćini i dati stranjskim gostima mjesta ;) (ili samo nemamo para za more :()
A ja kad budem išel kroz Ptuj, bum se javil
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Kaj se mora tiče žalosno je da naši ljudi nemaju "vremena" za more...
Pa ja mislim, da imajo "vremena," ali jih domace ne interesira. Ljudi govore da je kod susjede bolje nego kod kuce, a ja nisam znal sta. E, sad znam. More... 👍
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Na vrh