• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pretpostavljam da, kad lijevi bat na prvoj slici pritisneš do ušice desnog bata, desno bat možeš pomaknuti u istom smjeru tako da se oslobode, bez odšrafljivanja bilo kojeg. Ako sam u pravu napiši im to iavi da se kod rada ponovno zapetljaju. Očito se to dogodi kada jedan udari u nešto. U svakom slučaju radi se o konstrukcijskoj pogrešci.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Obavezno reklamirati i neka ga uzmu nazad! To može biti po život opasno, a po stroj da ne govorimo.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To se neki kinez napil dok je švasal i krivo je ušice pometal🤣🤣.
Vozi im to nazad i traži ili drugi stroj ili pare,ak su svi takvi onda nek cijelu seriju odvezu na staro željezo.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Bi, da imam jamstvo jos. Obzirom da je isteklo, mislim da se mogu lagano...khmmmm
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Kao što su gore rekli kolege forumaši, nosi to u trgovinu, pa neka oni sklope da radi i da se ne pletu batovi. Puno je to novaca da im s eoprossti tvornička greška.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Mislim da nisu shvatili bit problema,Ovo što je napisao je samo ideja kako da ih raspetljaš ,a to ionako ide lagano na drugi način,a problem će ti se ponavljati
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pa.u tome i je problem sto.se to ponavlja. Poslao sam im video, oni su rekli da ce poslati u tvornicu i povratno mi se javiti...nadam se, jel..
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
No super...
Vec je stari imao ideju fleksom preci malo te nozeve koji zapinju sa strane , al vjerujem da bi doslo do debalansa
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
A jojjjj. Pa ja ne vjerujem da se ovo zapravo događa..
Po meni konstrukcijska pogreška, krivi odabir batova i raspored ušica, al i promjer cijevi..
Kolko imaš sve ukupno batova? I daj molim te slikaj utege koje su navarili za balans.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Pošalji ti mail direktno u tvornicu pa budeš vidio dal su oni kog kontaktirali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh