• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Imaš na stranici 353 sjiku nosača i noževa al su presaviti unutra. A materijal stavljo sam štasam imo.
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
bok...čitam malo vaše komentare o malčerima...zanima me dal bi tehnos mu-lw 250 bio previše za fiatagri f100?? :(talk):
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Sve ovisi kaj misliš raditi s njim. Ako je to ratarstvo, teral ga bu bez problema. Kolega Adonis ti friški vlasnik takvog malčera i tera ga s Hurlijem 100 ks pa ga ne osjeti previše.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
250cm ti neće biti previše. Jedino ako nešto teško malčiraš, nekakve velike šikare, e onda može manji. Ali onda treba i jači malčer.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Što ideš tako nisko? Ja svog 220 sam tjerao sa 3511 u nešto manjoj travi i ide to prvom sporom. Inače ga gonim sa Z6245, 61 ks i u pravoj masi 3-4 spora i ima punu kapu posla s njim.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Imaš na stranici 353 sjiku nosača i noževa al su presaviti unutra. A materijal stavljo sam štasam imo.
Seat, de si uzel reduktor i onaj produžetak kardana i koja je cijena bila za to?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Što ideš tako nisko? Ja svog 220 sam tjerao sa 3511 u nešto manjoj travi i ide to prvom sporom. Inače ga gonim sa Z6245, 61 ks i u pravoj masi 3-4 spora i ima punu kapu posla

Eh, to cistim susedovo da mi se ne siri drac u kuruzu, zemlja jako mekana i fina inace, plus malo meda odignuta i to je to, ovo u sredini je ljepse islo, a i to je prva brza
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Vidim da dosta brzo ideš :). Inače fino odradjeno.. To si spojis sa svojom parcelom i nema draca :).

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
pitam jer ima na njuškalu jedan takav tehnos 250 star 2 godine za 30000kn....a ja sam do sad imao namjeru maksimalno 230 cm kupiti...pa sam malo neodlučan sad :p
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Vidim da dosta brzo ideš :). Inače fino odradjeno.. To si spojis sa svojom parcelom i nema draca :).

Pa da, ide lijepo malčer, čovjek od kojeg posudil drži to uvijek uredno i spremno za rad, doduše, batovi su lošiji već, al idu, ima već nove ali ih čuva za sezonu poslije branja kukuruza.
Što se tiče ovih parcela, ništa od spajanja, svake godine je tu netko bar znao pokositi, al svake godine drugi čovjek tak da više ni ne znam koga pitat. A s druge strane parcele je jedna još gora, samo je tamo neki biser preorao kao da je tenkom orano, tak da mi nije ni palo na pamet da se teram s malčerom nutra.

pitam jer ima na njuškalu jedan takav tehnos 250 star 2 godine za 30000kn....a ja sam do sad imao namjeru maksimalno 230 cm kupiti...pa sam malo neodlučan sad :p

Emil, pa novi Tehnos 250 ti je 32000 kn, s dostavom doma, kardanom i garancijom.
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
Koji bi to traktor tjerao koliko ima ks
fiat f100 98 konja 6 cilindara bez turba

Pa da, ide lijepo malčer, čovjek od kojeg posudil drži to uvijek uredno i spremno za rad, doduše, batovi su lošiji već, al idu, ima već nove ali ih čuva za sezonu poslije branja kukuruza.
Što se tiče ovih parcela, ništa od spajanja, svake godine je tu netko bar znao pokositi, al svake godine drugi čovjek tak da više ni ne znam koga pitat. A s druge strane parcele je jedna još gora, samo je tamo neki biser preorao kao da je tenkom orano, tak da mi nije ni palo na pamet da se teram s malčerom nutra.



Emil, pa novi Tehnos 250 ti je 32000 kn, s dostavom doma, kardanom i garancijom.
s hidro pomakom mi je rekel u auto horvatu 34 000kn za 220 širine,za model MU-LW
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Zovi ili šalji mail direkt u prodaju u Tehnos Sloveniju. Javit će ti se kroz par sati s ponudom, nisam znao da je hidropomak toliko skup, al to si možeš i sam doma napraviti za cca 1000 kn.

A ja bi uvijek radije dao koju tisuću više i kupio novi stroj nego polovni. Em imaš garanciju i siguran si da nije prčkano po njemu. Naravno, to vrijedi za ovaj tvoj primjer di je par tisuća razlika rabljenog i novog.
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
budem sad poslao mail....ovaj tehnos za 30000 ima i ono kopčanje za naprijed i nazad
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ako imas pvh, to je onda druga prica, al mislim da se moze nosiva konstrukcija okrenut, barem na gramipu tak ide
 

Najnoviji postovi

Na vrh