• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro si se dosjetil s prvim prohodom u riverc. Jedan dio malčer zdrobi, taman toliko da ne oštećuješ traktor.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Krumpironja, ima sape u tom tonceku, je mali malcer, ali je masa sasvim solidna, a on se igra s tim. Lijepo napravljeno.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Da nebi mi se isplatilo da izgulim cijeli traktor a na napred nebi ni mogo proc jer na djelovima je bilo vislje od rolbara, ja sam se isto izenadio kako lagano to ide,malcer je 105 radne i kupljen sa maxterom a preporucena snaga je 40-60 ks tako da je moj donja granica al na minimumu ga zavrti,lakse s ovim radi nego sa starim koji ima Y noževe a ovaj je zvjer sve drobi
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Al nije mi jasno ,jel moguče da vam se bolje isplati vinograd,osobito na ovakvim mjestima gdje je ravnica ,i izgleda ljepa obradiva zemlja,,,vinogradi mogu i po kamenjarima,,a ovo ima da hrani turiste,,ti bi i masni kamen pojeli,,inače ljepo zmalčirano i puno sigurnije je prvo iči v rikverc jer ak je kakav kamen ili panj kotačem mulčara ga buš pronašel i imaš vremena reagirat,,točno se bum preselil na Krk,,!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Al nije mi jasno ,jel moguče da vam se bolje isplati vinograd,osobito na ovakvim mjestima gdje je ravnica ,i izgleda ljepa obradiva zemlja,,,vinogradi mogu i po kamenjarima,,a ovo ima da hrani turiste,,ti bi i masni kamen pojeli,,inače ljepo zmalčirano i puno sigurnije je prvo iči v rikverc jer ak je kakav kamen ili panj kotačem mulčara ga buš pronašel i imaš vremena reagirat,,točno se bum preselil na Krk,,!

Bit ce mi drago hehe a cuj cijena otkupa je 10kn/kg e sad mi reci koja druga kultura ce mi uz toliko malo posla napravit takvu zaradu, sve na masine se radi, imam ja raznog voca i povrca i sve se prodat al treba to ubrat,odrzavat i na kraju prodat po istoj ili nizoj cijeni
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
http://www.trgo-agencija.hr/osovina-kardanska-1-3-8-z6-l-150mm.aspx
Jel ima koja dobra duša da prolazi pokraj trgoagencije pa da mi kupi tu osovinu i pošalje drugi tjedan? Može poštom pouzečem ili tiskom.

Kolega, imaju ti oni dostavu, ako uzmes robe iznad 500 kn cak je besplatna dostava nekom brzom postom, nema smisla da ti neko kupuje pa opet salje postom, ako oni mogu direkt poslati. Jedino ako bas neko prolazi onuda pa ti kupi i dopela doma, ustedis tridesetak kn postarine, al opet ce te duplo izaci runda u birtiji ;)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kolega, imaju ti oni dostavu, ako uzmes robe iznad 500 kn cak je besplatna dostava nekom brzom postom, nema smisla da ti neko kupuje pa opet salje postom, ako oni mogu direkt poslati. Jedino ako bas neko prolazi onuda pa ti kupi i dopela doma, ustedis tridesetak kn postarine, al opet ce te duplo izaci runda u birtiji ;)
znam da imaju, imam tamo otvoren račun na internet dučanu jer sam več kupoval od njih, ali prije je bila min. naruđba za dostavu 50kn, a sad su digli na 150 kn a nemam nikaj pametnoga za naručiti do te cifre pa sam upital ako je kome usput.

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nemoj tak Tino, možda nije ino ili nekaj sličnoga ali i on odradi posel za koji je namjenjen. Ljudi misle da za te novce mogu rušit šume sa njim i onda dok se sve polupa je to kinesko smeče. Za njega je kukuruz, trava, šikara i tome slično.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh