Koju dimenziju malčera imas 200 ili 220?Ja imam panexoc sa vratima, kupljen prije 5-6godina..ako nisu od onda bista promijenili, predlazem da odmah skines vrata dolje jer inace ne bude islo, masa jako gusi malcer i remeni brzo stradaju
Koju dimenziju malčera imas 200 ili 220?Ja imam panexoc sa vratima, kupljen prije 5-6godina..ako nisu od onda bista promijenili, predlazem da odmah skines vrata dolje jer inace ne bude islo, masa jako gusi malcer i remeni brzo stradaju
ne kužim koja je poanta skidat vrata ako se daju otvorit. Koja je razlika između "skini vrata" i "otvori vrata"?Ja imam panexoc sa vratima, kupljen prije 5-6godina..ako nisu od onda bista promijenili, predlazem da odmah skines vrata dolje jer inace ne bude islo, masa jako gusi malcer i remeni brzo stradaju