• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
Pozdrav svima.

Ako ima netko pitanja okoli MALČERA.

Ja mu možem dat skoro sve infomacije.

Imam veze u firmi koja proizvodi malčere:

www.inobrezice.com

Ako netko želi, da mu pomognem neka pita i onda sam odluči.

Pozdrav, Bobi

pozdrav,jeli imaju oni zadnje kranske malčere,ja održavam neke nasipe imam jedan kuhn 4951 i marolin m500s i imam jedan ferri zadnji bočni izvlači se na osovini i moze radit pod 180stupnjeva
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
evo malo slika od frenda u akciji VALTRA cuda radi
mnalciranj4.jpg

mlciranje2.jpg

defintivno najdraza slika i stvarno se divim tom traktoru naravno i malceru
malcirenja9.jpg

malciranje8.jpg

ovdje su nam cak i vatrogasci pomagali sa svojim skarama
malciranje3.jpg

malciranje.jpg

malciranj7.jpg

malciranj6.jpg

malciranj5.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo sa prve slike je Landini :)
Svaka čast za ovu Valtru, dobro je uposlena :)
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ovo sa prve slike je Landini :)
Svaka čast za ovu Valtru, dobro je uposlena :)

da imal je prije tog landinia, ali mi je motor nesto odj... inace ima i new hollanda mislim da negde oko 210 konja,ali mu je valtra jaca na kardanu pa hollanda koristi samo za oranje i transport jer je i holland tezi dvije tone,a valtra je dosla po nardzubi sa pojacanim kardanom itd.on ju jednostavno ne stedi veli stroj mora radit da bi se otplatil
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@massey 595 za kog ti frend radi?
Kad sam vidio namotano zeljezo na malcer odmah sam se sjetio sebe jesenas meni se namotala zica od ograde sat vremena sam kljestima cviko i cupo dok sam uspio sve skinut a ruke prokrvarile skroz:icon_hang:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
@massey 595 za kog ti frend radi?
Kad sam vidio namotano zeljezo na malcer odmah sam se sjetio sebe jesenas meni se namotala zica od ograde sat vremena sam kljestima cviko i cupo dok sam uspio sve skinut a ruke prokrvarile skroz:icon_hang:

za nikog to su njegovi traktori al se bavi naravno uslugama,a vjerojatno bi i njemu prokrvarile ruke da meni stari nije dopredsjednik drusta tog tak da smo mu onda to odradii, a to ti je bil onaj flah za uzemljenje od struje sirok 4cm a debel 5 mm
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
za nikog to su njegovi traktori al se bavi naravno uslugama,a vjerojatno bi i njemu prokrvarile ruke da meni stari nije dopredsjednik drusta tog tak da smo mu onda to odradii, a to ti je bil onaj flah za uzemljenje od struje sirok 4cm a debel 5 mm

Mislio sam za kog najvise usluge radi ja sam gledo prosle godine kad je frajer za elektru kod mene malciro bas se nije nesto proslavio!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Mislio sam za kog najvise usluge radi ja sam gledo prosle godine kad je frajer za elektru kod mene malciro bas se nije nesto proslavio!

pa radio je prosle godine plinovod ovaj kaj ide od madjarske,radi dosta za onaj ekopark kras i tak ima ih dosta,nego jel on malcirao ili? mislim tam kod tebe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
pa radio je prosle godine plinovod ovaj kaj ide od madjarske,radi dosta za onaj ekopark kras i tak ima ih dosta,nego jel on malcirao ili? mislim tam kod tebe

Ma lik je s fendom malciro kud ide dalekovod i di je bilo malo brda nije iso samo di je ravnije i bas nije nesto lijepo zmalciro znalo mu je ostajat iza njega!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ma lik je s fendom malciro kud ide dalekovod i di je bilo malo brda nije iso samo di je ravnije i bas nije nesto lijepo zmalciro znalo mu je ostajat iza njega!

a to ti je tak kad se zure svi,ovaj ne iza njega mora ostat da mozes sa zupcekima travu pocistit
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a to ti je tak kad se zure svi,ovaj ne iza njega mora ostat da mozes sa zupcekima travu pocistit

To mi se svida kad radis napravi kako treba a ne s polovice jedan moj kolega malcira za opcinu njihove povrsine isto super napravi jedino sta je same na kraju sezone malo prozujal al slozen je za ovu tak da ce opet ic na natjecaj!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
To mi se svida kad radis napravi kako treba a ne s polovice jedan moj kolega malcira za opcinu njihove povrsine isto super napravi jedino sta je same na kraju sezone malo prozujal al slozen je za ovu tak da ce opet ic na natjecaj!

a gle on kad je kupoval stroj znal je kaj bu delal snjim pa je onda tak ga i narucil,al jebiga sve to kosta
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a gle on kad je kupoval stroj znal je kaj bu delal snjim pa je onda tak ga i narucil,al jebiga sve to kosta

Da to je drugacije onda sve ovom je to ispalo onak imo je slobodnog vremena ima dobar traktor i novi malcer pa je mislio zaradit kad je osto bez posla al same nije izdrzo malo getriba dobila al to je sad rijesio veli da se zeznuo da je presiroki malcer sad za taj poso koji obavlja!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Da to je drugacije onda sve ovom je to ispalo onak imo je slobodnog vremena ima dobar traktor i novi malcer pa je mislio zaradit kad je osto bez posla al same nije izdrzo malo getriba dobila al to je sad rijesio veli da se zeznuo da je presiroki malcer sad za taj poso koji obavlja!

a o kojem traktoru i malceru se radi
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Same explorer 95 a malcer je 190cm radni zahvat isti ko i od kolege ti sta je onaj plavi za nazat

znaci ima zanona pa mislim da to nije nist preveliko ja na fiatu od 90konja imam gramipa gs 60 dva metra koji je jaci od ovog zanona po mom mislljenu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
znaci ima zanona pa mislim da to nije nist preveliko ja na fiatu od 90konja imam gramipa gs 60 dva metra koji je jaci od ovog zanona po mom mislljenu

Neznam ma unistila je njega i poljoprivreda skup s malcerom znas uvijek pod cim nastanu problemi pocne e to ga je zeznulo!
 

Najnoviji postovi

Na vrh