• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Maline

K

kemicar

Guest
Re: maline

Izgleda super (pogotovo nakon košnje :D ). Takve su i moje žute maline a crvene su sa samo par listića.
 
K

kroko

Guest
Re: maline

@Tomazy
Svaka čast Tomazy ! Bilo je tu puno rada . Prinos mora biti odličan.Sve pohvale !
Kod mene vegetacija malo kasni a i meeker kasnije startuje.

@Orsic
Maline su dobre ,al trava.
Ja sam travu u starim malinama prskao gramoxonom a kasnije kad se zemljište prosušilo frezovao.
Nadam se da si dobio materijal koji sam poslao. Uzvrati info.

Srdačan pozdrav i svako dobro uzgajivačima maline !
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
Re: maline

Malinjak ti stvarno odlično izgleda!

Koliko ste špricanja radili ove godine i čime i da li ste već počeli s navodnjavanjem?

Oršić i Tomazy da li bi se moglo doći do vas da pogledam malo vaš malinjak a pogotovo me zanima u vrijeme berbe jer ja imam prvu berbu iduće godine pa bih malo to volio vidjeti uživo?!
hvala unaprijed!
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Re: maline

dodi slobodno ja cu imat za nekih 2-3 tjedna vec berbu...navodnjavanje je vec radilo na veliko kod mene
 
K

kroko

Guest
Re: maline

@Tomazi
Maline sjajno izgledaju. Čini mi se da nedostaju pomoćni nasloni , al videće se kada plodovi budu dobijali na težini.
 
T

Tomazy

Guest
Re: maline

kroko kaže:
@Tomazi
Maline sjajno izgledaju. Čini mi se da nedostaju pomoćni nasloni , al videće se kada plodovi budu dobijali na težini.
hvala! a čuj bilo bi dobro da su još i oslonci al mislim da će i ovako biti ok.
 
M

Marka

Guest
Re: maline

Pozdrav svima i svaka čast na trudu

Zanima dali je tko dogovorio otkup i kod koga?
 
T

Tomazy

Guest
Re: maline

Marka kaže:
Pozdrav svima i svaka čast na trudu

Zanima dali je tko dogovorio otkup i kod koga?

s njima u kombi i okolo ti-dit maline,maline,ti-dit :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh