• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marko6480

  • Temu pokrenuo Marko6480
  • Datum prvog posta
C

classares

Guest
Marko nekak dugo ne odgovaraš...ili ti tak dugo treba da izračunaš... i ivica te pital za kompletnu ratu kredita vezanu uz farmu... znači štala, traktor, kose itd...
 
M

Marko6480

Guest
pozdrav,nisam odgovarao jer me nešt zezao kompjuter :scratch
evo malo se potrudio pa prekopao vrpetinu papira i našao:2god. kamate 18000kn mj.,nakon 2god. kredit sa kamatama 34000kn mj. :mrgreen:

robot može pomust do 105 krava na dan :blackeye
za hranilicu moram nači račun pa ću ti napisat :D

uz farmu sam samo kupio mixer prikulicu,nemožeš kupiti traktor,kose itd. jer ti to netreba u štali :twisted:
 
P

Pajdaš

Guest
Marko, koja je cijena robota ak se smije znati, i jel to robot sa dvije mehaničke ruke budući da ima kapacitet od 105 krava? Koliko traje prosječna mužnja jedne krave na robotu?
 
C

classares

Guest
[youtube:3ls284fr]oH0kCJGT7s0[/youtube:3ls284fr]
ovo ti je taj robot od marka...cijena ak se ne varam je oko milijun kunića...pa ko voli nek izvoli... marko...samo me zanima kak budete sa tim junica kad stignu manevrirali...ko bude njih natjeral da one idu do robota..mislim da tu nikakva pametna vrata ne budu pomogla...javi kad stignu da podjeliš ta iskustva...mislim da budete morali dan i noć dežurat u štali..barem prvih dva. tri mjeseca... nadam se da bude sve štimalo i da ne bude puno gubitaka kad krave stignu..kad se te holštajke jako osjetljive... sretno...
 
M

Marko6480

Guest
cijena robota je 140 000e i kao što vidiš na videu ima jednu ruku
prosječna mužnja holštanke traje od 2,5-3,5min


junice dolaze u srijedu i nema nikakvih problema jer neće moći doči do ležišta ako ne prijeđe kroz robot i tako jedanput prijeđu i dalje nema problema jer si zapamte
nebum u štali dan i noć :scratch
neče biti gubitaka jer nema nikakvog razloga,one su osjetljive na vime a za to je zadužn robot
hvala,mislim da nebu problema :cry:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Odlično izgleda :shock: Vaš posao je jedino brojati peneze :lol: Al troši ovog sredstva za dezinfekciju na hektolitre ;) Taj robot radi cijeli dan,jel? Dugo mu je vrijeme mužnje x puno krava x tri mužnje = non stop rada :|
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Mora radit da se isplati. To je stroj koji najviše radi na gospodarstvu :)
 
M

Marko6480

Guest
hahaha koje peneze :?: :?: :?:

troši manje dezinfekcije nego si ti možeš zamisliti :lol: :lol:
radi dan i noć :shock:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ja sam danas bio kod Marka kad su došle junice i mogu vam reči da su junice super...iznenadio sam se kad sam ih vidio :shock: ...a koji šleperi su ih dopeljali... :shock: :shock: pravi luksuz...Marko mi je rekao da če staviti slike dok dojde nutra sa farme...:!!!! :D 8)
 
M

Marko6480

Guest
napokon stigle :supz: :supz: :supz:

slike ću stavit navečer jer mi je brat uzeo fotoaparat i ne mogu skinut na kompjuter :scratch
 
M

Marko6480

Guest
dečki,zutra buju slike ov gad od kompjutera mi neće skinuti slike :twisted: :twisted: :twisted:
razbit ću ga :axe:
strpite se još malo 8) 8)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
hehehahaha Marko ja vidim taj problem nije komp kriv nego tvoj digitalac...ima veliku rezoluciju slike i velike megabajte pa duže uploda sliek trebaš se strpiti ja sam videl slike koje si več del na photobucket..... :lol: :lol: :lol: 8) 8)

ne moraš ga razbiti :axe:
 
M

Marko6480

Guest
evo napokon slika 8)

novi stanari BB kuće
032.jpg

031.jpg

030.jpg

026.jpg

027.jpg

028.jpg

029.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
pa iz šale... ti veliš stanari BB kuće...a i nominacije peju...kužiš? :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh