• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako ti je ovaj vijak stegnut do kraja neces moci nastelati.Mora imati malo lufta kad motas lijevo desno volanom.On je na vrhu konusan i na njemu se stela toliko da bi ventil mogao da otvara u obe strane.Znaci otpustis maticu i odvrnes ga malo.
dsc08601-kopija.jpg
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ja sam na ovom sarafu podesavao i tako dobijem ili desni ili lijevi lagan. U jednom momentu sam namota puni desno ili lijevo.. Volan mi i ima lufta al je to na krajnicama kako sam vidio.. Pokusat cu i sa ovom maticom i konus vijkom, nadam se da ce uspjeti.

n39edk.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Prvo nastelas da ima lufta na konusnom vijku.Zatim stelas na tom vijku koji si vec stelao..
 

massey93

Novi član
Tu od
2 Tra 2014
Poruka
4
Pozdrav svima,nov sam na vasem forumu :) imam jedan problem. posedujem traktor Massey ferguson 6170 dynashift 1997. godiste,problem je u tome sto traktor pri promeni elektronskih brzina (a,b,c,d) nema nikakvih trzaja,i ne oseca se ubrzanje,traktor usporava i na kraju stane,zanima me sta bi to moglo biti? Unapred zahvalan :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa Ursus je raden po maseu tih godina kad je Ursus pao u dugove i bio pred stecajem i rasulom.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ima ko iskustva sa Massey ferguson 95
Vidio ga na youtubeu
zanimljiv strojčič sa 6 cilindra
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
neznam jesuli iste trebalebi biti a cjena je bila dali 650 ili 750 eura u bizovcu a staje sa tvoje bilo jeli se moze reparirat
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
A ne znam sta je samo znam da mi ne radi pomocna hidraulika, odnosno kiperi. Vidjet cu kad rastavimo. Kardan i glavni hidraulik mi radi normalno
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
A ne znam sta je samo znam da mi ne radi pomocna hidraulika, odnosno kiperi. Vidjet cu kad rastavimo. Kardan i glavni hidraulik mi radi normalno

U tom slucaju nemoras rastavljati hidraulik.Mislim nemoras skidati poklopac hidraulika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh