• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ratarko kaže:
U vezi prijevoza iz Francuske , ako ga dovezeš ispod 2000 eura svaka ti dala , mislim da je cijena 2200-2500 eura po traktoru.

odakle iz francuske i dokle u hrvatskoj? ova cijena je bolestna.

Ratarko kaže:
Ne , cijena gotovo nikada nije fiksna , osim ako tako piše. U pravilu se uvijek može cijenkati ako si vidio neki nedostatak na stroju ili ako je u opisu stroja pisalo nešta što je na licu mjesta bilo drugačije . Ne treba očekivati puno u cijenkanju ali nisam doživio da se ne može cijena spustiti za 200-300 eura što tebi dobro dođe kao putni troškovi i slično.

Najpovoljnije je da se vas skupi par komada i idete skupa kupovat. U paketu se može više spustit cijenu.
 
J

japa

Guest
Eto , pitaj dalje ako ima , tu sam ... :D[/quote]

Hvala ti ratarko na informacijama.
Kad ču zatrebati transport svakako ču ti javiti.
 
R

Ratarko

Guest
@tine
odakle iz francuske i dokle u hrvatskoj? ova cijena je bolestna.

Pa neznam , to sam rekao otprilike iz francuske pa do sl.broda gdje ja živim.
Normalno da veliku ulogu igra ako je nešta sa sjevera francuske ili sa juga , razlika je skoro 1000 km.
Da , najbolje je da se skupi 2-3 traktora i onda doveze.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
ratarko:

nisam mislio na prijevoz. ako se stigne direktno kod dilera i traži se 3 traktora, možeš vijerovat, kako se dobije dobar popust.

ako ima interesa, mogu organizirat.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Jedino što sam loše našao kod tih novi MF-ova je to da kada kiša pada a ti otvoriš zadnji prozor da sva kiša uđe u kabinu :?
Isto tako i kada se vrata otvaraju , kiša se cijedi u kabinu .
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

MF Traktor zum kauf an. 141 PS , Druckluftbremse , 2 dW Steuergeräte , neuer hydr. Oberlenker , breite Bereifung , Radio , Klima , Heizung , Allrad , uvm.

Massey Fergusson
Betriebsstunden:
6290
Baujahr:
1999
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

# 3050 Betriebsstunden
# Servolenkung
# EZ: Sept. 1984
# Reifen vorne 7.50-16 ca. 10% nicht rissig oder brüchig
# Reifen hinten 12.4-32, ca. 90%
# 36kW - 49PS Leistung
# 2.540kg Eigenweicht, HzGG, 4.300kg
# 12 Vorwärts-, 4 Rückwärtsgänge
# Rückfahrscheinwerfer
# Zapfwelle 540 und 1000 U/min
# unabhängige Zapfwellenkupplung
# zusätzl. Steuergerät
# geschlossene Mauserkabine
# ölgekühlte Bremse
# österr. Typenschein
# Erstbesitz
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

Massey Ferguson 1200 Knicklenker, Baujahr 1974, mit Turbolader ca. 120 PS, Zwillingsbereifung und deutschem Kraftfahrzeugbrief versteigert. Dieser Schlepper ist Motor-, Getriebetechnisch und von der Karosserie her, in einem sehr guten Zustand. Das Getriebe ist mit einem einwandfrei funktionierendem Multi Power ausgestattet und besitzt 12 Vorwärts- und 4 Rückwärtsgänge. Der Schlepper hat ca. 6000 Betriebsstunden. Bei der Hydraulik, Differentialsperre und Zapfwellenschaltung muss mal nachgesehen werden. Für die Differentialsperre fehlen das Fußpedal und die Leitungen. Die Teile für die Hydraulik sind vorhanden. Diese Instandsetzungsarbeiten sind für einen Bastler sicher kein Problem. Dieser Schlepper ist eine wahre Rarität für Schlepper- und Oldtimerfans da dieser Knicklenker sehr schwer zu bekommen ist. Länge: 5200 mm, Breite ohne Zwillingsbereifung: 1960mm, Höhe: 2950mm, Gewicht: 6500kg
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.



Massey Ferguson MF 3645 A Traktor
Baujahr: 1992
PS: 141
KW: 104
Betriebsstunden: ca. 5300 h
Vorderreifen: 16.9 R 28 / 10.0 %
Hinterreifen: 650/65 R 38 / 30.0 %
 
R

Ratarko

Guest
Evo još par slikica

Ova prva je sa SIM Show 2007 .
Obrisan neispravan link.

Ovakav bi trebao biti moj

Obrisan neispravan link.

A ovo je neko malo na kompu izmjenio prednju masku , nije loše , predator look !

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koji Massey je bolji sa Sisu motorom ili perkins? Dali znaš cijene manjih modela serije 6400/7400?
 
R

Ratarko

Guest
Nikada nisam vidio Sisu motor u akciji tako da ne mogu dati mišljenje.
Perkins motor sam imao jedino na kombajnu Zmaj , bili su dobri . Ono što sada mogu reči je da sigurno postoji razlog zašto se ugrađuju Sisu motori u nove Mf-ove ( a i u neke druge traktore ) mislim da bi trebali biti dobri ali vrijeme če pokazati ( za sada su dobri jedino na papiru , stvarno su moderni i tehnološki vrlo napredni ) .
Cijene traktora ne zna niti MF trgovac , vjeruj mi , to ti je kod njih kao na pijaci :shock:
 
B

bojance

Guest
Kakav traktor. Kako mozes uopste da cekas da ga preuzmes posle sajma.
Uf stvarno bih poludeo da znam da je blizu a tako daleko...
 
R

Ratarko

Guest
A šta da ti kažem , ne mogu i točka a moram ... :(
Da bi ga banka platila potrebno im je ipak tri dana , mislio sam da če ga platiti sutra ali banka je u nekoj banani i ne mogu to odraditi par dana tako da isporuka ide iza vikenda.
Još če mi oni ugraditi kompresor u tih nekoliko dana jel nije došao sa traktorom , kažu originalni kompresor ne valja , ma daaaaj , još da i to povjerujem. Mislim da je originalni duplo skuplji od onoga kojeg oni imaju i ugrađuju pa si tako zarade min. tauzenku eura .

Ma nema veze , čekam od prošle godine pa mogu još malo...
 
K

krx pozega

Guest
stroj

Svaka čast TRKTOR JE ZAKON...imat če selo makar šta pričat tjedan dana..he he :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh