• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

R

Ratarko

Guest
Re: stroj

krx pozega kaže:
Svaka čast TRKTOR JE ZAKON...imat če selo makar šta pričat tjedan dana..he he :lol:

Ja planiram tušiti selo jedno mjesec dana sa hvalisanjem a oni moraju duplo duže tračat o traktoru :lol:
Hvala što misliš da je traktor OK , jel kupiti tako nešto na neviđeno je ludost a ja sam upravo to napravio .

@zvona
ratarko stvarno je stroj

Hvala , nemam ti što drugo reči jel i ja tako mislim.
Traktor če biti na sajmu pa ga možete svi bolje pogledati tamo.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
sad znam kako te nađem na sajmu.
ti si onaj koji se ne bude micao od njega...
 
R

Ratarko

Guest
Imam ja šator i vreču za spavanje , stavim to prvog dana sajma pokraj traktora i ne mrdam od njega , izdržati ču ta tri dana , pa bio sam u vojsci , tri dana u šatoru su mačji kašalj :lol:
 
B

bojance

Guest
Stvarno je SILA.
Ali nije mi jasno zasto si cekao na njega tako dugo. Zbog banke ili zbog neceg drugog
 
R

Ratarko

Guest
bojance kaže:
Stvarno je SILA.
Ali nije mi jasno zasto si cekao na njega tako dugo. Zbog banke ili zbog neceg drugog

Banka nema veze sa tim , čekao sam da ga naprave u tvornici.
Banki treba u pravilu jedan dan da plati traktor trgovcu , ajde dobro ovaj puta se radi o tri dana ali samo zato što je Sl.Brodska Hypo banka u nekim problemima ( naravno ako si prikupio svu potrebnu dokumentaciju i ako si kreditno sposoban ).
Radi se o tome da je ovo novi model serije 7 MF-a i traktora nema na lagerima diljem evrope nego se proda svaki koji je napravljen , bit če ih za pola godine - godinu sigurno kod raznih dilera , ne u HR ali recimo u Austriji če ih biti za izabiranje po parkiralištima :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dobar traktor! Ima da zatrpaš forum sa slikama kad počneš nešto raditi!
 
R

Ratarko

Guest
Neču ti ja imati volje izlazit van iz kabine da slikam , kad se zatvorim unutra i odem u polje samo mi kruha i vode donesi i ništa mi drugo ne treba :D
 
S

stočar mario

Guest
6460 ima 4 cilindra i 115 ks, a rekli su da dolazi iz francuske.
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Koliko ima ks od 6460, koliko košta?

Taj ima 125 KS ( max. power ).
Ove što sam ja uslikao su 6480 i krivo sam pomislio da je jedan od tih od našeg člana mario stočar :oops:
Sada sam tek provjerio da je on napisao da je naručio 6460 , taj za kojega si ti mario pitao. Ovaj 6480 je 160 KS i jedan od tih je od firme traktor , rekli su mi da je to kao zamjenski traktor , ako ti se pokvari tvoj oni ti daju u zamjenu njihov da si završiš poslove dok traje popravak , makar bi tako trebalo biti u teoriji ...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Stočar mario
Koliko košta 6460, koliko koštaju veči MF-ovi?
 
S

stočar mario

Guest
Ratarko i danas sam kontaktirao Marijana Bebera i potvrdio mi je da je moj traktor stigao i da ga mogu preuzeti ali bez prednjeg hidraulika i kardana jer to još nije stiglo, ali kako je ne želim preuzeti nekompletan traktor obečao je da če isporuka biti za 10 dana. Kontaktirao sam i odvjetnika i on mi je savjetovao da od njih tražim zateznu kamatu koja iznosi 15% godišnje, jer sam im ja traktor platio 20.12.2006. godine.

A moj košta sa tom opremom 70 000 eura
 
R

Ratarko

Guest
Bio sam danas tamo , tvog traktora nema , zato sam i uslikao ova dva 6480 jel su mi oni bili nešto najbliže tvom traktoru. Jedino ako nemaju još neki lager ali mislim da nemaju , jako mala i neuredna firma ti je to , uh bolje da neznaš.
Sada , gdje je bio tvoj traktor danas , pojma nemam ali tamo nije ili sam slijep :shock:
 
S

stočar mario

Guest
Znam da su neuredni, bio sam tamo kad sam ga naručivao i mislim da nemaju drugo skladište i kako mi se čini da mi Beber opet laže, ali idem u četvrtak u Zagreb pa ču tamo stati da vidim zašto.
 
R

Ratarko

Guest
Ma i ja sam im prijetio advokatima i tužbom kada nisu ispoštovali rok isporuke ali đabe , banda je žilava i prepredena , samo bi si napravio problema da ih tužiš ali po volji ti bilo.

Da li je cijena od 70.000 € sa PDV-om za tvoj traktor , ako nije preskup mi je nekako ?
 
S

stočar mario

Guest
Ne ukupna cijena je 70 000 (57377 + 22%)

Mjenjač je dina 6 sa autodriverom
 
S

stočar mario

Guest
mario kaže:
Kakve ima funkcije?

Neznam ni ja točno, ali postaviš mu broj okretaja i on sam šalta, mjenjanje smjera kretanja je bez kuplunga
 

Najnoviji postovi

Na vrh