• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Z

zrine892

Guest
bogec kaže:
Picek kaže:
bogec, siguran sam da sam maloprije napisao odgovor i postao ga ali nema posta..
uglavnom, ne znam gdje i kako ide rotirka kad se naknadno uključuje..
ako te frka sam najbolje da zoveš dečke od kojih si kupio i neka ti oni ugrade..
ja ću eventualno pitati svoje dečke dali ima kakav lagani način..

ajd ih pitaj, da ne navlačim servisere zbog toga doma sam zbog toga :!: a ustvari morao bi servis obavit pa če to onda napravit


joj koje komplikacije...bogec zar u traktoru nemas onu uticnicu ili onaj upaljac...pa preko njega spojis rotirku?!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zrine892 kaže:
bogec kaže:
Picek kaže:
bogec, siguran sam da sam maloprije napisao odgovor i postao ga ali nema posta..
uglavnom, ne znam gdje i kako ide rotirka kad se naknadno uključuje..
ako te frka sam najbolje da zoveš dečke od kojih si kupio i neka ti oni ugrade..
ja ću eventualno pitati svoje dečke dali ima kakav lagani način..

ajd ih pitaj, da ne navlačim servisere zbog toga doma sam zbog toga :!: a ustvari morao bi servis obavit pa če to onda napravit


joj koje komplikacije...bogec zar u traktoru nemas onu uticnicu ili onaj upaljac...pa preko njega spojis rotirku?!

nemam upaljač, ja koristim zipo, a ona utičnica koja sličnu rupu ima ko za upaljač je podosta manja u promjeru
 
Z

zrine892

Guest
bogec kaže:
nemam upaljač, ja koristim zipo, a ona utičnica koja sličnu rupu ima ko za upaljač je podosta manja u promjeru


jel se ta uticnica nalazi tamo kod one uticnice gdje se kopča instalacija za prikolicu?
 
P

Picek

Guest
bogec kaže:
nemam upaljač, ja koristim zipo, a ona utičnica koja sličnu rupu ima ko za upaljač je podosta manja u promjeru
bogec, samo da se javim da nisam zaboravio nego ih jednostavno ne mogu uloviti. počela je sezona vađenja šećerne repe i sad su nam dečki nonstop na terenu...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,625
evo jedna pila...
moto_0118.jpg

moto_0116.jpg

moto_0117.jpg

i fleka ulja ispod pile....
moto_0119.jpg
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
swizach kaže:
evo jedna pila...
i fleka ulja ispod pile....
Mozda za 60.000 eura ima dodatnu opremu AOIS :D



AOIS=Automatic Oil Exchange System
 
S

Sesva

Guest
to mu je odušak za ulje mozda ... ???

mozda ga previse ima !!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Lijep traktoričić!!
daj odmah okolišate oko tog fleka ulja tko zna od čega je :twisted:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ja isto vjerujem da nije iz motora, ali nesto sto ima napisano da kosta 60.000 bilo kojih novaca, a kamoli Eura, bez obzira o cemu se radi, nebi smjelo imati takve stvari oko sebe. A eto ima :) idemo dalje ;)
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
ne virujen da to pušta iz traktora,traktor je novi,a cijena nije mala-60 000eura. ;) :scratch
 
S

Sesva

Guest
Isto tako je bilo kod onoga nagibnoga Massey Ferguson kombajna u gudovcu , ispod njega , i ispod Fendta 930 Vario , ljudi to je samo odušak za ulje , nis drugo !
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Mogu vjerovati da je rijec o odusku, ali kad se takvo nesto nadje ispod IMT-a ili kineza onda je to ovo ili ono, a kod MF-a je to kakti normalno. Mene smeta da su trgovci (i proizvodjaci, nitko nije amnestiran) vrlo revni u nizanju prednosti svog branda/grupacije, a jos revniji u dizanju cijena kad kod postoji neka prigoda, a za nekakve uvjete prodaje i elementarnu, usudio bih se reci, pristojnost prema potencijalnom kupcu ne mare. Mi govorimo o necemu sto kosta 60.000 Eura, ej 60.000 eura je vrijednost manjeg stana ili kuce, to nije malo novaca. Kad ides kupiti npr. auto od 60.000 Eura, kakav je odnos trgovca? To se prodaje u salonima sa plocicama na podu. Niti jedan jedini nebi prodali da im je ispod auta prasina, a kamoli masna mrlja. Ako toliko "paze" na traktor koji jos nisu prodali, kako li ce tek paziti na traktor kad ga vec prodaju kod redovitog servisiranja?
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Smiljan kaže:
Mogu vjerovati da je rijec o odusku, ali kad se takvo nesto nadje ispod IMT-a ili kineza onda je to ovo ili ono, a kod MF-a je to kakti normalno. Mene smeta da su trgovci (i proizvodjaci, nitko nije amnestiran) vrlo revni u nizanju prednosti svog branda/grupacije, a jos revniji u dizanju cijena kad kod postoji neka prigoda, a za nekakve uvjete prodaje i elementarnu, usudio bih se reci, pristojnost prema potencijalnom kupcu ne mare. Mi govorimo o necemu sto kosta 60.000 Eura, ej 60.000 eura je vrijednost manjeg stana ili kuce, to nije malo novaca. Kad ides kupiti npr. auto od 60.000 Eura, kakav je odnos trgovca? To se prodaje u salonima sa plocicama na podu. Niti jedan jedini nebi prodali da im je ispod auta prasina, a kamoli masna mrlja. Ako toliko "paze" na traktor koji jos nisu prodali, kako li ce tek paziti na traktor kad ga vec prodaju kod redovitog servisiranja?
Bravo, ovo je točno na mjestu, i još mi nije jasno da ljudi kupuju te maseje kod nekog tko ga poskupi u
par mjeseci samo za 5 soma eura , i zamisli, baš u vrijeme kad su i kapitalna otišla na 40 %.
On misli da to mora njemu pripasti, e pa nebi kupio ni šarafa.
Vani je cijena još uvijek ne promjenjena tako da nebi mislili da prićam bezveze.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
to je traktor koji ne stoji,jer ako stoji,neisplativ je...vrlo vjerovatno je odusak(ali postoje iznimke kada to mozda nije),ali eto i onda vidite kako su prodavaci nemarni da nisu ni pobrisat mogli tu mrlju,ako ne radi sebe,barem radi branda ili ducana...60k eura,lijepa svota,jos ljepsi traktor....samo eto,zapitao bi se da li bi isao u taj ducan ili traktor kucu po traktor kad vidim nemar!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
komer kaže:
to je traktor koji ne stoji,jer ako stoji,neisplativ je...vrlo vjerovatno je odusak(ali postoje iznimke kada to mozda nije),ali eto i onda vidite kako su prodavaci nemarni da nisu ni pobrisat mogli tu mrlju,ako ne radi sebe,barem radi branda ili ducana...60k eura,lijepa svota,jos ljepsi traktor....samo eto,zapitao bi se da li bi isao u taj ducan ili traktor kucu po traktor kad vidim nemar!

Samo da se osvrnem na podebljano. To je nesto sto svi renomirani brandovi u svim djelatnostima debelo paze. Da smo normalno trziste (a nismo, nazalost) ovog trgovca bi vec posjetio netko tko ima direktne veze sa MF-om i debelo ga priupitao za zdravlje, a i licenca da prodaje MF bi postala upitna... ali sto je tu je ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pitanje za bogeca.
i kako ide munja kolko si sati napravio i kako ide sa 14 cola? :D
nekako se stari zagrijao za njega pa ga zanima?
 

Najnoviji postovi

Na vrh