• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
bogec a da ti možda nisi išo sa traktorom u Luku jučer ili sam te samo prisličil nekom drugom ?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
breza kaže:
bogec a da ti možda nisi išo sa traktorom u Luku jučer ili sam te samo prisličil nekom drugom ?

jesam, vozio sam ga na servis :D

a ti si prolazio sa same, vozio si prikolice, prvi put sam te vidio sa dvije prikolice onda smo se sreli na cesti, a poslije sam te vidio da se vračaš sa jednom zelenom i drvenim nastavcima na stranicama, imao si crveno bež radni kombinezon, jesam li pogodio :?: :D
 
B

Branimir 105 s

Guest
mario 00 kaže:
TX75 kaže:
mario 00 kaže:
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.


Evo carevi ako bolje pogladate vidjet ćete da je ovaj Massey opremljen neoriginalnim prednjim hidraulikom nizozemskog proizvođača Zuidberg. Trgovac naruči traktore bez prednjeg hidraulika dobi rabat, a ovima koji kupuju s prednjim proda s Zuidbergom i svi sretni. Ili možda ne :scratch :scratch :?: :?: ...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa i moj claas ima Zuidberger i nista ne fali...
pa MF možda na sve MF traktore stavlja tu hidrauliku i to je kao original,...
rijetko koji traktor ima original svoju hidrauliku osim SDF. ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bogec kaže:
breza kaže:
bogec a da ti možda nisi išo sa traktorom u Luku jučer ili sam te samo prisličil nekom drugom ?

jesam, vozio sam ga na servis :D

a ti si prolazio sa same, vozio si prikolice, prvi put sam te vidio sa dvije prikolice onda smo se sreli na cesti, a poslije sam te vidio da se vračaš sa jednom zelenom i drvenim nastavcima na stranicama, imao si crveno bež radni kombinezon, jesam li pogodio :?: :D

e ja nisam vidio tebe al sam vidio tvoju munju u utorak s ceste baš mi je super žurilo mi se al da sam imao vremeba sigurno ga bi pogledao
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kikic MF kaže:
bogec kaže:
breza kaže:
bogec a da ti možda nisi išo sa traktorom u Luku jučer ili sam te samo prisličil nekom drugom ?

jesam, vozio sam ga na servis :D

a ti si prolazio sa same, vozio si prikolice, prvi put sam te vidio sa dvije prikolice onda smo se sreli na cesti, a poslije sam te vidio da se vračaš sa jednom zelenom i drvenim nastavcima na stranicama, imao si crveno bež radni kombinezon, jesam li pogodio :?: :D

e ja nisam vidio tebe al sam vidio tvoju munju u utorak s ceste baš mi je super žurilo mi se al da sam imao vremeba sigurno ga bi pogledao

šta nisi stao na brzinu i došao, slobodno dođi pogledat munju :!: pa malo i provozat :D pa malo vidjet priključke za munju, pa popit štogod, i eto to je cjelodnevni izlet :D
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Branimir 105 s kaže:
Evo carevi ako bolje pogladate vidjet ćete da je ovaj Massey opremljen neoriginalnim prednjim hidraulikom nizozemskog proizvođača Zuidberg. Trgovac naruči traktore bez prednjeg hidraulika dobi rabat, a ovima koji kupuju s prednjim proda s Zuidbergom i svi sretni. Ili možda ne :scratch :scratch :?: :?: ...

Ma to sa neorginalnom hidraulikom mozda funkcionira i bolje nego sa onom koju ugradjuju u tvornici, ali tko god se nalazi u nekom obiljnom poslu mora znati da svaka ozbiljna tvornica, da bi nesto preporucila i stajala iza toga, mora sa bas odredjenim tipom dodatka odraditi i proracune i testove i sluzbeno potvrditi da taj i taj dodatak odgovara specifikacijama. Govorimo o sredjenom trzistu gdje svatko u lancu posla stoji iza svoga posla i ne cini nista sto moze narusiti ugled (i novce) onoga prije i poslije njega (proizvodjac, veletrgovac, trgovac, krajnji kupac). U situacijama gdje svatko moze sve raditi rijec je o nesredjenom trzistu i divljem zapadu. Kompanije koje dozvoljavaju da im svaki "Pero-export-import trade" po njihovim produktima radi svakakve preinake u prirucnim garazama i ljepe njihove naljepnice ce kad tad imti debelih poslovnih problema. Postoji nesto sto se zove kontrola kvalitete. Zasto bi netko dao vise novaca za npr. MF nego za nekog xy proizvodjaca nego iskljucivo zbog kontrole kvalitete. Ako znam da MF dozvoljava da svatko stavlja na njihove produkte stvari koje nisu prosle kompanijsku kontrolu kvalitete debelo cu razmisliti dali cu vjerovati takvoj kompaniji. Firma koja dozvoljava da svatko ima licencu da drlja po njihovim produktima, bez osnovne kontrole iz centrale, da strojevi stoje u izlozbenim prostorima sa mrljama ulja, da se ugradjuju ne znam kakvi dijelovi (ne ulazeci u kvalitetu tih djelova, najkvalitetniji a neodgovarajuci dio je stetan) je neozbiljna firma. Steta da takvo ime kao sto je MF se ubija sa ovakvim stvarima i steta da su ovi prostori toliko lose tretirani od firmi kao sto je MF
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šta nisi stao na brzinu i došao, slobodno dođi pogledat munju :!: pa malo i provozat :D pa malo vidjet priključke za munju, pa popit štogod, i eto to je cjelodnevni izlet :D[/quote]

pa nije ti to loša ideja možda i hoču al mi je traktor super nije prevelik a nije premali :p taman za svoju snagu prikladan je.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dečki, koliko je točno konja Massey Ferguson 6475 :?: :?: :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
www.google.com :mrgreen: :mrgreen: radi čuda ;) al evo:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh