• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E to!!, znači 135 ks :mrgreen: :mrgreen:

Takav stroj je več nekih mjesec dana kod nas u susjednom selu, kupio ga je jedan moj pajdo, točnije isti onakav sa 1. slike odozgora, strojčina živa.
Bio je izložen na sajmu u gudovcu pa ga je večina vas vidjela!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa MF najajči je ;) ;)
ta serija mije pogotovo lijepa...
iduči traktor kod mene če možda bit MF :blackeye
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":3w1tq9sn]Dečki, koliko je točno konja Massey Ferguson 6475 :?: :?: :?:
135konja.[/quote:3w1tq9sn]

ima takvog preko puta mog strica u velikom grđevcu meštar sa 100 krava, prednji utovarivač je na njemu, a sad je uzo još 5455, sa uskim prednjim krajem.
da vi vidite kad idu oni u akcije, ta dva maseya, same silver, fent 120ks, dva john derea nova i bogecova munja, poredamo ih ko na izložbi :D :D :D :D :D
kompa i pol samo se rijetko nađemo
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
marko hurli:vidim da bi volio imati masseya kao idući traktor u voznom parku...zar ti nije bolje uzeti nekog claasa ili hurlija?ipak si s njima zadovoljan,zar ne?a neke velike razlike i nema od mf-a. nije mi jasno zašto netko ima 5 traktora i to svaki drugačiji? kod mene to ne bi išlo tako,nego ako kupim jednog claasa,i zadovoljan sam,ako moram,kupujem opet claasa,a treći bi SIGURNO bio opet claas...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
abrkili kaže:
marko hurli:vidim da bi volio imati masseya kao idući traktor u voznom parku...zar ti nije bolje uzeti nekog claasa ili hurlija?ipak si s njima zadovoljan,zar ne?a neke velike razlike i nema od mf-a. nije mi jasno zašto netko ima 5 traktora i to svaki drugačiji? kod mene to ne bi išlo tako,nego ako kupim jednog claasa,i zadovoljan sam,ako moram,kupujem opet claasa,a treći bi SIGURNO bio opet claas...
ppa imam i MF i jako sam zadovoljan s njim...ali opet moj je stariji model ito dost al opet nikad mu neču biti ravni hurli i claas ;) MF mi je oduvijek bio naj traktor poslije hurlija.claasa ne bi kupio zato što mi nije uopče lijep a starih modela aresa više nema koji su mi bili lijepi ;) pa uzeo bi hurli ali moj stari ga baš ne želi a zakaj nemojte pitat :mrgreen: pa ako ču ikad i kupovat rabljen ili nnovi a prije rabljen tamo kategorija 150KS svakao ču gledat MF jer mi je izgledom nekkao naj ljepši..unutra mi se komande isto sviđaju i malo ima bolje kabinu izoliranu od konkurencije..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bogec kaže:
kikic MF kaže:
Znači traktor je odličan u svemu. a čekaj onima čiji motor čuo sam da nije perkins nego nešto slično kakvog ima i valtra.
pitali smo za cijenu 37000 plus PDV sad košta mf isti kakav je i tvoj samo ima one radialne profilne gume i još s nadoplatom za prednji hidraulik al mi je trgovac rekao da je bolje ga uzeti naknadno dode me jeftinije jel opet na njega vrača pdv a s traktorom plačam punu cijenual sam gledao i same eksplorer3 malo je niži i krači al i skuplji pa prema tome bolje mf.

da moj traktor i valtra imaju sisu diesel motore, kud i kamo bolje od perkinsa, tak bar svi vele :D :D

ideš pa sad su podosta skuplji traktori, ja sam platio 32500 + pdv sva oprema.

kad je došao moj traktor, došli su i utezi i prednja hidraulika i kardan, utege sam dobio, a hidraulika i kardan čekaju da dobijem kapitalna, sve mi pokazano šta je došlo, i sve sam se dogovorio sa ekipom u vrbovcu.

a valjda sam ja stvarno dobro prošao, jer sam tražio osnovno a dobio sve , jedino od dodatne sam tražio klimu.

ja bi svakom preporučio taj traktor
ej bogec imam opet pitnje? dal znaš kolko košta samo prednji kardan bez hidraulika s montažom ili bez montaže a kolko je cijeli hidraulik s kardanom za mf mislim tvojeg dal možda znaš?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kikic MF kaže:
ej bogec imam opet pitnje? dal znaš kolko košta samo prednji kardan bez hidraulika s montažom ili bez montaže a kolko je cijeli hidraulik s kardanom za mf mislim tvojeg dal možda znaš?

komplet je negdje oko 3000 eura, tu negdje, pojedinačno ne znam, mogu ti pitat :!: montaža je u cjeni
jer ja sam pitao za utovarivač , sva montaža je u cijeni :D
ima sad u vrbovcu podosta komada 5465 nova linija, kojih 8 komada
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bogec kaže:
kikic MF kaže:
ej bogec imam opet pitnje? dal znaš kolko košta samo prednji kardan bez hidraulika s montažom ili bez montaže a kolko je cijeli hidraulik s kardanom za mf mislim tvojeg dal možda znaš?

komplet je negdje oko 3000 eura, tu negdje, pojedinačno ne znam, mogu ti pitat :!: montaža je u cjeni
jer ja sam pitao za utovarivač , sva montaža je u cijeni :D
ima sad u vrbovcu podosta komada 5465 nova linija, kojih 8 komada
a da vidio sam samo me sad malo financije zaje..... čekaj onda kak tak malo hidraulika košta to je bez pdv ili nema kardan
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kikic MF kaže:
a da vidio sam samo me sad malo financije zaje..... čekaj onda kak tak malo hidraulika košta to je bez pdv ili nema kardan

ima kardan to je cjena okvirna, plus pdv, to sam ja se usputno dogovarao jer sam rekao im da ču uzet kad dođu kapitalna, jer je sve stiglo.
a konkretnu cjenu če reći kad bum uzimao, a to ovisi opet kad ja pare dobim i tak sve u krug.

kikić od kud si ti :?:
 
B

Branimir 105 s

Guest
bogec kaže:
ima sad u vrbovcu podosta komada 5465 nova linija, kojih 8 komada

Bogec care jesi možda škicnuo kojeg od tih 5465? Imaš koju frišku informaciju, cijena, oprema :?: Thanks.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
bogec kaže:
ima sad u vrbovcu podosta komada 5465 nova linija, kojih 8 komada

Bogec care jesi možda škicnuo kojeg od tih 5465? Imaš koju frišku informaciju, cijena, oprema :?: Thanks.

rođo, moj sad dođe 35000 +pdv, a 5455 znači iste snage samo serija ko gore spomenuti dođe 9000 više, a ovaj 5465 je 120ks 6 cilindara znači neš proć ispod 50000 eura.

a škicnuo sam ga pobliže, prekrasan je, a ovi koji su bili tam su sa komplet opremom, ako fali koja sitnica.
sad im dolaze kompletni traktori, ko što je došao i moj 5455 kompletan sa svom opremom, to im je jako dobar potez :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bogec kaže:
kikic MF kaže:
a da vidio sam samo me sad malo financije zaje..... čekaj onda kak tak malo hidraulika košta to je bez pdv ili nema kardan

ima kardan to je cjena okvirna, plus pdv, to sam ja se usputno dogovarao jer sam rekao im da ču uzet kad dođu kapitalna, jer je sve stiglo.
a konkretnu cjenu če reći kad bum uzimao, a to ovisi opet kad ja pare dobim i tak sve u krug.

kikić od kud si ti :?:

ja sam ti iz svete helene izlaz iz brze ceste s vrbovca pa ravno samo ideš i lijevo onda kraj groblja u brijeg ili ako ti je lakše 5-6 km od svetog ivana zeline ma ja pregovaram s zjockom za hidrauliku al ako mi nova nije puno s kardanom uzeo bi novu radije tak da ne moram pripasivati hidrauliku a i prednji kardan moram onda pa kad prteračunam možda mi se čak isplati bolje novu uzeti
 
A

Alen

Guest
Bogec jel stigla munja sa servisa?

Hmmmm možda postanemo susjedi..... Bio sam neki dan u Novoj pisanici gledat imanje za kupit....... Možda če munja i kod mene orat u Novoj pisanici.....
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Alen kaže:
Bogec jel stigla munja sa servisa?

Hmmmm možda postanemo susjedi..... Bio sam neki dan u Novoj pisanici gledat imanje za kupit....... Možda če munja i kod mene orat u Novoj pisanici.....

doma je munja :!:

a čije to imanje kupuješ :?: pa susjedi ono kojih 10 kilomatara, to je kao bliže susjedstvo :mrgreen: skoro prekoputa
 
A

Alen

Guest
bogec kaže:
Alen kaže:
Bogec jel stigla munja sa servisa?

Hmmmm možda postanemo susjedi..... Bio sam neki dan u Novoj pisanici gledat imanje za kupit....... Možda če munja i kod mene orat u Novoj pisanici.....

doma je munja :!:

a čije to imanje kupuješ :?: pa susjedi ono kojih 10 kilomatara, to je kao bliže susjedstvo :mrgreen: skoro prekoputa

A zaboravio sam kak se gazda zove. Kuča je prazna več duže.... To ti je na onom prvom zavoju kuča sa desne strane prije onog šodranog puta. Neznam još da li kupujem. Išli smo gledat i nije skupo i dobra kuča - namještena skroz, štala za 6 krava, svinjac, štagalj, garaža za auto, garaža za traktor, kukuruzana 10 x 3 x 0.8 m sa 4 m natkrivenog za strojeve i 5 rali zemlje. 25 000 €
 

Najnoviji postovi

Na vrh