• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Da, ali ko radi i preko 1000 sati godišnje i ko pazi kako vozi traktor, nebi se smio kvariti.
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
zanimam me ako ko zna šta o ovome mf-u kakvi su to traktori,koja godina proizvodnje i takvo šta,pa ako neko ga posjeduje neka podjeli tu informaciju sa ostalima:

Slike pogledajte na ovom oglasu,i dali taj traktor vrijedi te novce. Na satu mu piše da ima 3390rs,ja si mislim da je nemoguče da ima tak malo.
http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-263-turbo-oglas-4304359

ako ti netreba utovarivać imt 560 se može naći za puno manje novaca, a održavanje puno jeftinije
toga sam gledo na ljuškalu lijep je ali mislim pre skup
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Trenutno smo u razmatranju,više to je radi utovarivača. Imt 560 mi nedolazi uobzir jer dosta šta imam 1 traktor bučan neželim jošš jedan. Ovaj mf ima 4 brzine. 4 brze, 4 radne, 4 spore i 4 rikverca.Pa su mi te brzine jako dobre naspram imt-a
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
trenutno smo u razmatranju,više to je radi utovarivača. Imt 560 mi nedolazi uobzir jer dosta šta imam 1 traktor bučan neželim jošš jedan. Ovaj mf ima 4 brzine. 4 brze, 4 radne, 4 spore i 4 rikverca.pa su mi te brzine jako dobre naspram imt-a

ja sam neki dan prodao torpedo 6206 najviše zbog te buke komocije ...
Sad planiram nesto slićno kupiti mislim da je imt cist ok??'imamo 542 i zadovoljni smo tj, planiramo ga zamjeniti za noviji 549 s prvom vućom
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
i opet nisam dobio odgovor. :oops:
traktor je ok. i napominjem sve 4 nove radialne gume ima. pošto sam kapćio ga pod plug, i brazdio da je umirao pod njim. i gazda se ni malo nije bojao da će stat nešto. i traktor stvarno ide. cijena mu je 120 000kn tj nešto više, ali to bi bila zadnja cijena.
odražavan je redovno, nigdje ne masti osim na semeringu odprednjeg pogona gdje je karadan. ali me to ne zabrinjava niti najmanje.
ima 4500 na satu i ćovjek kaže da su stvarni, motor je 4cl turbo 95ks.
ubiti mi netreba tako jak traktor, ali je sad prilika pa sam pitao za mišljenej, ali oćito ga je teško dobit:evil:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako si traktor probao,ako su gume nove ,uzimaj ako još možeš malo cijenu srediti ok,što se tiće kvara kako su rekli strga se i glanc novi,ako kažeš da ima radijalne gume samo one su ti 3000eur garant, največi strah od kvara u diferencijalu ali tvoji novci pa odluči, samo nemoj da se pojavi neki koji se bude manje dvoumio onda ti bude žao,provjereno mnogo puta:madmana::madmana:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma malo sam se prespavao, pa ipak odlućio da neću. samo par ks je slabiji od ovog kojeg imam, a 4 cilindra je turbo motor i po potrošnji je malo veći pijanac od ovog mog šestaka. ćovjek je bio iskren i rekao mi je kako stoji s potrošnjom.8)
i opet si malo razmislim, dat tolke novce za traktor skoro isti ( ako ne i dosta gori) od onog kojeg trenutno imam, samo zbog tog da ne obavlja 3080 sve tj da ga ne prekapćivam toliko.
i zakljućak je da je to preskupa investicija i skoro neisplativa, jer će biti još jedno smetalo na dvorištu a samo bi malo radio uz pripomoć još 3. sad mi žao kaj sam si zetora prodao, ali barem sam se riješio još dodatnih troškova i održavanja još jednog stroja. a to baš i nije za na bacanje u današnje vrijeme.
pa je pal dogovor da će ovaj 60 ks dobiti utovarivać s ovog velikog i tako nekako uskalditi to sve.
jer će ti novci koji su bili određeni za drugi traktor otići u izgradnju silosa i proširavanje gnojišta i postojeće staje:mrgreen::mrgreen::madmana:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svaka čast ,dobro razmišljanje i ulaganje ,željeza se uvijek stigne kupiti
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slažem se, željeza će biti sve više meni se ćini. pa se uvjek stigne kupit, a valja se pripremiti s stajom i izgnojavanjem i gnojištima za j....u EU, ap će se vidjet kako dalje. i da se nejde u off evo malo massey-a u akciji :)


Uploaded with ImageShack.us
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
joj al bus ga u sumi potrgal ak vuces trupce da sam ja na tvom mjestu ja snjim nebi isal v sumu meni je taj traktor skup kaj je je :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
vućem trupce, ali samo do prikolice, a to je obićno par metara.
a šuma me malo hebe radi kabine i zaraslih puteva.
ma neću ga potrgat. pazim ja njega, ako nejde motorka van i napravim si mjesta :weedman:
istina šteta je ići s njim u šumu, ali kad nemam s ćim drugim ići. istina da su skupi za takave poslove, ali zato polako i sigurno jer ja njega vozim, a stari je prelijen malo pripazit pa po njem bi već bil bez stakla supuha i ostalih lomljivih djelova.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne sekiraj se tako je i kod mene,,,,neki dan skoro sijeba traktor potežuč van neko želizo,,,,stari govori da more,,,kad me diga,,,,dobro da sam zapuco nabrzinu za naprid,,,inače,,,evo loma,,,,,,,e reka sinko nečeš više,,ne...

A njima datz u ruke,,i odu vijerovatno u sedmici koje staklo,,,u papar..

Samo pomalo,,,i pazi na gume..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
upravo tako bager :D s godina sve dolazi na svoje. zato na mladima svijet ostaje.

ma pazim ja, pogotovo kaj sam stavio sve 4 nove koje su bile oko 20 000 kn pa mi baš nije u interesu ih potrgat jer su preskupe.
taj traktor samo 2 put godišnje vidi šumu. i to kad treba natovarit i izvest van. inaće 539 je glavni šumonja. on sve pripremi i raskrćim pute i ovaj samo dođe na gotovo. :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam koliko dođu,,,jer sam i ja okusio,,mada je bila druga šema,,,ali sve se plati,,..dali ovako ili onako..

ma samo pomalo,,,jer ja sam na prikolici sijeba,,,na štrhunaod grabra(cok,,,mali),,,i to se ljepo sakrio u travu,,,tako da je lipo sastrane rasuja kompletnu,,,ko da si je skalperom odsika.......

A cilo vrime krca sam,,s dicom,,,,dođe stari taj dan,,,ajde daj u rikverc,,,šta toliko nosiš,,,e reka poslje,,,,,bravo do sada sve išlo,,i sad na kraju zajebeš,,,a problem ih je nač(dobro dfa sam nabavije od kombija pa se za sad krparim tako.......
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mf 2685 sa 13t tereta:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fUP5hPnotBE&list=LL_SZO81hkbXKALYbDOb4EcQ&index=52&feature=plpp_video[/YT]

mf 3095 turbo naganja aute po gradu:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=axo2V06YNUE&feature=related[/YT]

mf 3690 sa praznom prikolicom:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=KRd4e6rhP2M&list=LL_SZO81hkbXKALYbDOb4EcQ&index=50&feature=plpp_video[/YT]

muzika za usi :p
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
hehe sličan zvuk imam na bourgoinu. pošto je to skoro isti motor, samo kaj meni ventilatori previše pušeju, pa ne dolazi tolko do izražaja :oops:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Dobri su sva trojica..

Bemti tehnologiju,vidi 2685 pover je na prekidač smješten na mjenjaču,ma strava...:shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh