• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Pozdrav kolege,

Da li mi može neko objasniti kako radi prednja vuča?Kad je pri večoj brzini ugasi se lampica,a kad je pri manjoj brzini neče da se ugasi lampica. :?::?:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
to tako i treba biti. sta ti tocno nije jasno?
kada upalis pr vucu sa kratkim pritiskom na gumb, ona ostaje ukljucena do nekih 14kmh cini mi se. kada predjes tu brzinu ona se iskljucuje, a kada ti brzina padne ispod toga ona se ponovno ukljucuje.
kada prilikom paljenja dugo drzis gumb ona ostaje upaljena bez obzira na brzinu.
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
to tako i treba biti. sta ti tocno nije jasno?
kada upalis pr vucu sa kratkim pritiskom na gumb, ona ostaje ukljucena do nekih 14kmh cini mi se. kada predjes tu brzinu ona se iskljucuje, a kada ti brzina padne ispod toga ona se ponovno ukljucuje.
kada prilikom paljenja dugo drzis gumb ona ostaje upaljena bez obzira na brzinu.

Dobro je tako to i radi kod mene,hvala na odgovoru samo mi još reci da li mogu da ugasim i kako prednju vuču kada sam pri manjoj brzini kada sam na cesti recimo.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
na Massey Fergusonu se prednja vuca gasi nakon 15 km na sat!!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
naravno da moze :scratch
kada ga upalis, pritisnes kocnicu, pustis i iskljucis na gumb.
ili kada krenes, u voznji iskljucis na gumb.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Nemam massey fergusson no vozio sam ga nista vece iskustvo metnem ga u trecu iber gas ugasi se prednja vuca ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
564853_3109195854661_1407276538_32209706_625845787_n.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
složil spodnju vuču na mf , da mogu vuč jednoosovinku kipericu a odmah je i za balirku...

DSC00967.jpg

DSC00963.jpg

DSC00966.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično složeno............vidim i gornja i doljnja legle bez greške,.....:partyman:

Dali se lako skida gornja,,,,,,,radi toplinka,,,,kad kačiš drugo..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
to je upora....

powerschift

zemlju kipam bez brige opće nikaj ne zapinje...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Tak sam si i mislil, mada možda toga i netreba :scratch
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
ne vidim cemu bi to trebalo smetati, neku svrhu pojacanja ima sigurno
pa nije valjda covjek toliko lud da ide brusit i skidat dolje to zato jer se nekome ne svida
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ah9YDhgIfTw&feature=related[/YT]

trebam li uopce sta komentirati? ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh