• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ne da sam zadovoljan nego pre zadovoljan...okretnost odlična, a čuj potrošnja ovisi kaj radiš ,al u granicama normale, buka u kabini ? hm...nije tak velika da se nebi mogel pristojno čut radio nutra...zadnje gume su 16. 9 R30 , ide 35 km/h:shock:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ah lijepi traktor lijepšeg nikada nisam u životu vidio (osim novih) al tako slagano sve svaka ti čast na trudu i volji :supz::supz::drinkers::drinkers::partyman:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
hheh.. mora bit ljep...sutra slike još iznutra kak sam ga sredil nisam stigel slikat danas ..al zato imam slike kad sam slikal makine na okupu...:supris:

DSC01133-1.jpg

DSC01134-1.jpg

DSC01135-1.jpg
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
ne da sam zadovoljan nego pre zadovoljan...okretnost odlična, a čuj potrošnja ovisi kaj radiš ,al u granicama normale, buka u kabini ? hm...nije tak velika da se nebi mogel pristojno čut radio nutra...zadnje gume su 16. 9 R30 , ide 35 km/h:shock:

... vidiš kak sam ti dobrog traktora našel.

Ta informacija vrijedi bar jednog odojka - ak ne dva. HE-heeee ;)

Još da imaš prednje utege na MF.... znam tko ih ima viška.
 
B

BAGERISTA

Guest
Prave mrge,,,,,,,,,,sad jedan pored drugog,,,ih je milina vidit..:prayer::prayer:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
... vidiš kak sam ti dobrog traktora našel.

Ta informacija vrijedi bar jednog odojka - ak ne dva. HE-heeee ;)

Još da imaš prednje utege na MF.... znam tko ih ima viška.



heh.. neznam baš...preskupi su ve odojki...čekaj dok budu po 12 kn...

ma je ve znaš a jučer nisi znal..znam i ja da ih ima tam kam nej išel po njih...:roll: de je predaleko...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Pak one kaj smo probali na MF.... ruski čelik. Na te mislim. Pa ne budem nikome rekel da imaš utege od Rusa na MF.... nikome osim 2000 članova ovog foruma ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ljepo odrađeno;)

Ovaj sic kvari cjelokupan dojam u kabini,trebao bi tu neki Gramer zračni stavit..
I ozvučenje loše riješno,jedan zvučnik stoji ovako a drugi naopako:weedman:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
jedno pitanje, odakle si uzeo ulje za one komande s desne strane?

iz getribe , na getribu je kupljen kiper ventil i od njega crpi ulje u razvodnik...

kiper_ventil_1.jpg


marko

to tak mora biti...dok buš došel glet bum ti objasnil zakaj...:)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kolega svaka čast- ljepo urađen posao. samo onaj tapicirung u kabini si trebo malo bolje odraditi, zato ti je bućniji u kabini. i sic si trebo staviti nešto udobnije i izgledom ljepše. ja sam na svojeg stavio debeli tapicirung, i kabinu stavio na sve 4 gumene nosaće. i moj je miran u kabini kao i ovaj veći 3080. ništa se ne ćuje a kabina se samo ljulja :D

za crijevo nsi morao razvodnik kupovat. s desne starne imaš deklu gdi gledaš razinu ulja u getribi. tamo skineš deklu i napraviš ćisti povrat da ti je i izgledom ljepše i bolja cirkulacija ulja jer ju vraća direkt pored pumpe. ali inaće svaka ćast, drugih primjedbi nemam :D
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
kolega svaka čast- ljepo urađen posao. samo onaj tapicirung u kabini si trebo malo bolje odraditi, zato ti je bućniji u kabini. i sic si trebo staviti nešto udobnije i izgledom ljepše. ja sam na svojeg stavio debeli tapicirung, i kabinu stavio na sve 4 gumene nosaće. i moj je miran u kabini kao i ovaj veći 3080. ništa se ne ćuje a kabina se samo ljulja :D

za crijevo nsi morao razvodnik kupovat. s desne starne imaš deklu gdi gledaš razinu ulja u getribi. tamo skineš deklu i napraviš ćisti povrat da ti je i izgledom ljepše i bolja cirkulacija ulja jer ju vraća direkt pored pumpe. ali inaće svaka ćast, drugih primjedbi nemam :D

Mislim da se radi o dolazu ulja sa pumpe,a ne o povratu... zato mu treba razvodnik,zbog promjene cirkulacije iz pumpe,bilo na poluge za dizanje,bilo za razvodnik ili nešto treće..pošto je razvodnik sa tri položaja

Il se nismo dobro skontali :D
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Gledam malo njuskalo,posto sam massey fan,i malo ove traktore tipa
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-massey-ferguson-3655-oglas-4196127
http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-3680-oglas-5442265
http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-3125-oglas-4785238

cijene su dosta niske,mislim s obzirom na slabiju konkurenciju slicnih godista..
da li su to neke patke,ili su ljudi u banani pa prodaju traktore da izvuku neke pare ili su izdrljani strojevi pa traze ulaganja i onda su na bubnju?
kada gledam danas stroj od 150ks+ kosta dosta novaca,i to vise nego stroj od 70-80ks,a cijene danas tih polovnih(20ak god starih) manjih traktora su dosta visoke,npr. gledam 3060 na njuskalu 9000€ dok ovaj 3655 8000€!

sada je upitno kome treba tako jaki traktor,ali cisto gledam usporedbu cijena s obzirom na godište i snagu,za relativno malo para se moze dobiti dosta jak traktor(ovisi u kakvom je stanju)...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Je da to je tako. Veci traktori su u pravilu uvijek proporcionalno gledano jeftiniji od manjih. Manji traktori imaju puno veci spektar namjene od velikih, veliki su samo za teske poslove i u garazu. Jos jedan od velikih razloga visokih cijena manjih traktora su i sami uvoznici koji ih dovoze iz vana jer im je lakse prodat veci traktor s prvom vucom samo da je stanje donekle okej a mali koji su i vani na cijeni ce im zasigurno duze stajati na lageru. Ajde sad probaj negdje naci solidan traktor 60-70ks nemora imat prvu vucu a da mu je pristojna cijena?!
Jako tesko dok ovih preko 100ks ima da ih tesko pobrojat.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Traktor je trebao biti u prvom planu al taman ga slikam i on skrene :madmana:
MF 7490 vario, McHale kombinacija

Ako ima tema sa ovim balirkama prebacite post tamo
 

Najnoviji postovi

Na vrh