• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Komentirati ili ne.Prije nekih 10-12god na đakovački silos je svakog ljeta,prilikom žetve dolazila cura sa JD 4755 ili 4955 ( ne sjećam se više ) sa dvije troosovinske kamionske prikolice sa nastavcima,uzvrh napunjene pšenicom.Po priči ljudi koji su poznavali obitelj te cure,pričali su da druga sestra vozi neki DF kombajn.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa šta je tu čudno šta žena vozi traktor,dok sam bio manji moja mama je znala sjest na traktor pa je išla za tatom drljat na polje,sad zna ponekad ić zgrtat kad nestignemo tata ili ja.
Ima jedna cura iz Čakovca,ima oko 18god, koja je više puta išla na natjecanje orača.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ne kazem da je tu nesto cudno.
zapravo, u danasnje vrijeme i je neobicno vidjeti curu da radi takvo sta, ali dobro..
nego, bez obzira na to, lijepo je vidjeti curu, a pogotovo zgodnu, kada se primi takvog posla. i jos dok zna sto radi..
a tu jos je i mf u pitanju 8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ne kazem da je tu nesto cudno.
zapravo, u danasnje vrijeme i je neobicno vidjeti curu da radi takvo sta, ali dobro..
nego, bez obzira na to, lijepo je vidjeti curu, a pogotovo zgodnu, kada se primi takvog posla. i jos dok zna sto radi..
a tu jos je i mf u pitanju 8)
U ovom snimku se baš to potrefilo..

Mada nije dobro da cura previše radi,jer onda se nezna tko je gazda u kući kad se jednom oženi:rolfer:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
markec svaka ćast na komentaru :D..................
meni je bilo dosat kad sam vidio da cura vozi, a još ovi mf, vilica je pala na pod i sline poćele sam ić :prayer::supz::D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jedino što ču reći je da ima najbolji odabir boje odječe na sebi crno crvena kombinacija, meni osobno isto najdraža:rolleyess::rolleyess::weedman::weedman:,ma to je za pohvalu pa ipak ženski rod je fleksibilniji,znam po mojoj ženi jer isto nema problema ako treba šta pomoći sa traktorom ,jedino ne ide joj oranje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Maloga Ursusa treba njoj dati da namata pa da vidiš kakva bu tek onda pluča imala
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ma kud pobogu malog ursusa, pa nakon godinu dana će biti jača nego muški u kući, pa nas žene još budu tukle.
 
B

BAGERISTA

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ah9YDhgIfTw&feature=related[/YT]

trebam li uopce sta komentirati? ;)

Jaoooooooooooooooooo,,,,,,,:partyman::partyman:,nema se šta komentirat sve je rečeno..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jaooo da bi ja imal curu ka bi sama sela na traktor i isla drljat ili orat to bi bilo moje ostvarenje sna ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
nek se nađe koja slikica , još nije gotov do kraja al eto , malo tapicirung , počistit sva stakla , i zmontirat stupove od utovarivača gore i spojit crijeva...

DSC01111.jpg

DSC01112.jpg

DSC01113.jpg

DSC01115.jpg

DSC01114.jpg

i što je glavno u traktoru...a to je :gitarist::gitarist:

DSC01120-1.jpg


DSC01122-1.jpg


DSC01125-1.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljepo odrađeno,,,,,,,,,,,,svaka čast,,,,,,vidi se da voliš makinu,,,i da cijeniš,,,,šta je s mukom zarađeno,,,i to mi se sviđa...
Još jednom sve pohvale za starog MF-a,,,koji izgleda bolje nego kad je bio nov,,,,,,,a posebno mi se sviđa ova konbinacija na kabini....:shock::supz::supz::supz::supz:

Još da se vrati utovarivač,,,,i par sitnica,,,,,,i pila za 10+:partyman::partyman:

Dali imaš za rotirku posebni prekidač,,,,,ili si izvuka samo plus,,na nju,,,...i di si je kupio...dali se prodaje s nosačom u kompletu,,,ili posebno..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
da cijenim i volim svaki stroj koji je na dvorištu... hvala na pohvalama...

imam posebni prekidač...rotirka je skinuta sa Case-a , a na Case-u je nova...nosač i rotirku sam kupio u trgoagenciji, da se kupit svako posebno... struju mi je slagao naš član motohod i samim time ga pohvaljujem za odlično odrađen posao.:p
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim tepih,,,je nov,,,,,jesi ga uzima,,,ili si prao starog,,,mada sumnjam da je bio u ovom stanju,,,,,,,,..
A nema greške,,,,,jeli sva struja rađena,,,ili je samo nadovezano ovo šta je novo,,,...
Jesi ovo karoseriju farbo vani,,,ili je bila u komori..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
tepih je stari , dobro ga oprao , i pošprical sa sprejom.. struja je rađena sam ovo što je nanovo, radna svijetla , rotirka , radio osvjetljenje za tablicu....

sve je farbano vani ...i to sve sam napravil..:p
 
B

BAGERISTA

Guest
E svaka ti čast,,,,ličija mi je sa slike,,,ko da je nov iz dučana.....

A za cijeli posao,,,,,,nema se ča reč,,,,sija se ko da je iz komore,,,,,,,,jako ljepo...:partyman::partyman:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
da cijenim i volim svaki stroj koji je na dvorištu... hvala na pohvalama...

imam posebni prekidač...rotirka je skinuta sa Case-a , a na Case-u je nova...nosač i rotirku sam kupio u trgoagenciji, da se kupit svako posebno... struju mi je slagao naš član motohod i samim time ga pohvaljujem za odlično odrađen posao.:p

Prodaj ti MF dok je još tak čisti... ne treba ti mali traktor do druge sejatve.


Puna je kabina prekidača,ko u Mig-u

MIG29%20COCKPIT%20MOD.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lijepo si ga utegao..
kako si zadovoljan s njim za sada? kakva je okretnost, potrosnja, buka u kabini? koja je dimenzija zadnjih guma i koliko je brz u transportu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh