• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

B

Bobo

Guest
Mislis da on nece?

Pa sam je rekao da ce bar mjesec dana seljanima vaditi mast s njim ;)
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , evo danas sam napravio nekoliko probnih vožnji sa raznim suputnicima u kabini. Pokažem ono malo što sam skužio o traktoru i svi ostaju impresionirani. Zanimljivo je da veliki broj ljudi ipak nema ili ima totano krivu predođbu o vario mjenjaču. Ne mislim na manje poljoprivrednike koji su ili stariji ljudi ili su do sada imali IMT 539 kao najjači traktor nego mislim i na ove malo modernije poljoprivrednike sa đonijima osmicama i slično.
Svi očekuju neko šaltanje brzina , makar jednom ili dva puta u toku ubrzavanja traktora do max. putne brzine a kada se to ne dogodi onda počima lavina pitanja , pa kako to , pa zašto , hmmm ... Skužio sam da večina ljudi misli kako ja ipak prebacujem brzine na onu malu vario ručicu mjenjača ali kao MF je tako dobro složen da se to gotovo ne osjeti , neki od njih kao osjete kad se prebacuju brzine , hehe :lol:
 
J

japa

Guest
Ratarko ovaj stroj izgleda fascinantno. Želim ti puuunnnooo sreče s njim. :D
 
R

Ratarko

Guest
japa kaže:
Ratarko ovaj stroj izgleda fascinantno. Želim ti puuunnnooo sreče s njim. :D

Hvala japa , riječi ti se pozlatile :D
 
R

Ratarko

Guest
zoran kaže:
Prekrasan traktor, nek te samo dobro služi!

Aaa , hvala i tebi sinko na lijepim željama :D
 
S

stočar mario

Guest
Onda Ratarko i ja ti čestitam na kupnji tako dobrog stroja.
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Čestitam i ja!

E pa hvala i tebi onda na čestitki .

Evo bio mi je član deutzman na probnoj vožnji , također samo pozitivne reakcije sa njegove strane sam vidio.
Moram priznati da smo nešta malo i pokvarili ( ja sam pokvario ) u probnoj vožnji ali evo složio sam sve nazad kako je bilo .
 
D

deutzman

Guest
znaci sredio si...to mi je drago cuti

ljudi traktor je fantazija...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,427
Daj stavi slike iz unutrašnjosti pa malo opiši što je što, baš me zanima. Naravno, ako imaš vremena i volje...
 
B

bajki

Guest
Ratarko bilo bi lijepo (ako ti se da i ako imaš vremena) da staviš koju slikicu unutrašnjosti i da opišeš šta se radi kojom ručicom, da i mi koji nismo nikad sjedili u takvom čudu a kamoli radili s njim dobijemo malo osječaja šta on može.
 
R

Ratarko

Guest
bajki kaže:
Ratarko bilo bi lijepo (ako ti se da i ako imaš vremena) da staviš koju slikicu unutrašnjosti i da opišeš šta se radi kojom ručicom, da i mi koji nismo nikad sjedili u takvom čudu a kamoli radili s njim dobijemo malo osječaja šta on može.

Dođi do mene i pokazat ču ti :D
Može poslikat ču unutra i opisati malo , ne znam niti ja sve funkcije još ...
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Pri povratku iz Vrbovca danas, u Lonjici se odvijale iznenađujuče radnje.
U dvorištu zastupnika MF skidala se zemlja i navažao se šljunak ili ti
cakum pak . Step by step. :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Može biti , kada sam ja dolazio po svog MF-a onda su upravo došli iz trgovine sa kupljenom pletenom žicom. Kao ograditi če si dvorište , čitaj - svinjac.

Prije nekoliko dana sam ih nazvao da ih podsjetim da su mi obečali četiri sata obuke za traktor te da mi donesu ulja za motor , mjenjač i za sve što bi mi moglo zatrebati tijekom rada. Kažu oni OK , dolazimo u petak , to je jučer bilo . Čekao sam ih kao luđak cijeli dan , nisu došli...
 

Najnoviji postovi

Na vrh