• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

P

pyrc

Guest
Pa to je za pop......!Pa zar svuda gde se okreneš sami lopovi i ulizice u kancelarijama i u servisima.
 
R

Ratarko

Guest
pyrc kaže:
Pa to je za pop......!Pa zar svuda gde se okreneš sami lopovi i ulizice u kancelarijama i u servisima.

Tako je , joj kako bih htio da več jednom dođe pravi zastupnik za traktore u HR :cry:
Kako je moguče da se u HR još nigdje ne može dobiti traktor na jedno tjedan dana na test , kod kuče . Pa kada bi mi jedan trgovac to ponudio nebi nigdje drugdje traktora kupio nego samo kod njega , dok sam živ . Je li moguče da smo toliko jadni da toga još nemamo a garantiram da se godišnja prodaja traktora broji u tisučama komada ...

Stvarno mi je do kraja jadno kada moram kupiti traktor od 100.000 € bez da sam ga igdje vidio uživo , pa po čemu sam se orijentirao , po katalogu , po internetu , sramota me je pričati o tome ...
 
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Ti slobodno pričaj, pomaže... :wink:

Meni pomaže , mi slavonci volimo zapomagati i kukati , joooj nama je najteže u ovoj državiii , oni dalmoši makar imaju more za ohladit jaj... :lol: :wink:
 
P

pyrc

Guest
Pa i moj kolega je želeo,da naruči nov traktor.Pa kod zastupstva od Fendta nisu guzicom mrdnuli.A kod John Deerea pa su mu nudili i još nekih njihovih strojeva po povoljni ceni,tako,da mu je sad u dvorištu Johnny.I još jedan za koji mesec i nekoliko njihovih strojeva.
 
R

Ratarko

Guest
pyrc kaže:
Pa i moj kolega je želeo,da naruči nov traktor.Pa kod zastupstva od Fendta nisu guzicom mrdnuli.A kod John Deerea pa su mu nudili i još nekih njihovih strojeva po povoljni ceni,tako,da mu je sad u dvorištu Johnny.I još jedan za koji mesec i nekoliko njihovih strojeva.

Da i ja sam bio na dogovoru da kupim Fendt 818 ali su imali jako veliku cijenu , znao sam da cijena može iči dole ali nisu htjeli niti pričati o tome tako da sam uzeo alternativu MF sa vario mjenjačem . Žao mi je zbog toga jer mi je Fent bio u planu , da su makar cijenu na pola puta stavili nego li sam ja tražio ali nisu , rekli su svoju zadnju ponudu koja mi je bila prevelika.
Ne mogu ja tu ništa protiv njih posebno reči , pošteno smo se razišli ali šteta za mene .
 
R

Ratarko

Guest
Fendt 818 TMS 125.000 € + PDV , to je cijena sa 10 % popusta koji daju kod nas i bez da pitaš za popust ali s tim sve završava jer više mi nisu htijeli dati niti 1 % ispod te cijene. Austrijski trgovac mi je dao popust na taj isti Fendt od 27 % , isto ga nisam tražio , sam je napisao račun sa tim popustom i stavio pred mene .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sa pdv bi koštao 152 500 eura, a to je skuplje od tvog MF-a 37500 eura!
Ja mislim da se nebi isplatilo uzeti Fendt-a! Za razliku u cijeni kupiš si manjeg od 100 ks!
Å to ti misliš da li bi bilo bolje uzeti Fendt-a?
Ti da si uzeo Fendt-a kupio bi ga u Austriji, a gdje bi ga onda servisirao?
 
R

Ratarko

Guest
Dobre slike , samo da se traktor pokaže dobar u radu i sreči nigdje kraja :D
 
R

robert

Guest
kad spominjete cijene reci cu vam da sam bio jednom kod njemackog farmera,kupio je novog fendta 618 vario,prije 3 godine mislim,165ks,rekao mi je da ga je izasao 67000e....premda je puno para,za takav traktor uopce nije.ali rekao mi je tako-67000e.
 
R

Ratarko

Guest
A koji bi to bio Fendt 618 ?
Zar ima i takav ?

Cijene Fendta su malo veče od cijena ostalih traktora pa tko voli ( može ) neka izvoli .
 
R

robert

Guest
a boze,hocu reci 816 vario.....mislim,to nije puno za takav stroj.pitaj koliko bi izasao kod nas....sigurno + 25 ooo
 
S

stočar mario

Guest
Možda 716 on je te jačine i ima ga čovek tu blizu mene a ima i 412 vario. Zakon traktori. 412 je kupio prije 3 godine 75 000 + pdv, a 716 prije dvije ali neznam cjenu.
 
R

Ratarko

Guest
Sada taj više ne postoji.
Imaš 818 i 820 iz serije 8.
U seriji 7 je 716 i taj košta 115.000 € bez PDV-a sa rabatom od 10 % , cijena u HR , imam predračun negdje .
Fendt 716 ( novi model ) je ista kobasica skoro po svemu kao i taj tri godine stari 816 model , skoro u kilu su isti.
 
R

robert

Guest
uglavnom traktor je bio nov 67000e 160-165ks vario mjenjac.moj rodjo radi kod tog farmera pa mi je objasnjava te stvarcice unutra i to.takodjer mi je rekao kako mu je gazda pricao,da je traktor odplatio,a imao je nekih 3500sati.to mi nije jasno kako ga je tako brzo odplatio.taman tog tjedna su dovezli i testni primjerak renaulta od 110-120 ks sa utovarivacim(ne znam koja serije)uglvnom hans nije bio bas zadovoljan sa njim..
 

Najnoviji postovi

Na vrh