• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ova nova Sonalinka 90 ks s kabinom, se staromu sviđa, mene bi bio čistam dosta, a za neke teže poslove bi Same preuzeo stvar u ruke, samo treba još pričekati da se vidi kak se bude sonalinka pokazala i kak budu servisi i to, pa tek onda budemo vidli!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
roko kaže:
FENDT voćar/vinogradar, košta 45.000ojrića, bez neke ekstra opreme... zvao početkom ove godine i tako ljudi kažu
Ima na Obrisan neispravan link. konfigurator i netko rece da se i nasi dileri vise manje drze tog cjenika. Uvjek sam se pitao zasto nema konfiguratora na valtrinom i MF webu :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Nisam znao u koju temu ovo da stavim pa sam stavio ovdje...šta bi ovaj trebo radit??? :scratch :scratch
[youtube:1m6i06b7]S4jW4Vqc9S4[/youtube:1m6i06b7]
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Nema čovjek ništ' za delati pa,onako, malo poravnava dine u pustinji! :lol:
I to dost uspješno!
Uporan je, nema kaj! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam taj video doma, taj ti poravnava neku riječicu il kanal, vjerojatno ga je voda za neke jače kiše malo poderala pa ga sad ovaj ispravlja!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Šanana, imaš sad u novom Gospodarskom listu, ako kupiš bilo koji traktor Belarus kod Jurvala, dobiješ ralicu za snijeg gratis. Nije li to dobra ponuda? A koliko čitam po temama, tebi treba i jedno i drugo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zjockoo kaže:
Šanana, imaš sad u novom Gospodarskom listu, ako kupiš bilo koji traktor Belarus kod Jurvala, dobiješ ralicu za snijeg gratis. Nije li to dobra ponuda? A koliko čitam po temama, tebi treba i jedno i drugo...

Ponuda je odlična, znam bil sam s starim kod njih sad neki dan :mrgreen: :mrgreen:
Trebalo bi mi, ali....
Naime razglabali smo o Belarusu 820.2 nova linija i dobili bi oriđiđi ralicu s postoljem naprijed koji bi uz male preinake poslije koristili kao prednji hidraulik, radi se o nekih 23-24.000 eura! ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
To je provjereno dobar traktor. Što čekaš... :blackeye navali. Mislim da je dobra ponuda
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Kakve sad veze ima kupovina Belarusa sa Massey Fergusonima :scratch :scratch :scratch :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ama baš nikakve, mi se malo raspisali!

Nego ja več deseti put pitam!!!!!!!!!::::

KOLIKO JE KONJA MF 8280 XTRA???????????????????????????????????????????????????? :?: :?: :?: :?: :?:
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ama baš nikakve, mi se malo raspisali!

Nego ja več deseti put pitam!!!!!!!!!::::

KOLIKO JE KONJA MF 8280 XTRA???????????????????????????????????????????????????? :?: :?: :?: :?: :?:


Za ovakva pitanja odes na http://www.konedata.net


Tamo pise da je 8280XTRA snazan 288Ks pri 2200 okretaja motora po ISO standardu, a 265 po DIN-u ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal ima netko doma ili možda samo slike od MF-a 4455 al da ima prednju hidrauliku i kardan???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
A jel ima ko iskustava sa 5465??? Ima ga moj jedan prijatelj(tj. njegov tata) a ima još zekana 6340 kaže da je zadovoljan, i da je palio po zimi maseya i kaže da od prve pali. ko moj ursus u po ljeta :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
evo danas sam dobio upute za rad sa svim shemama traktora , svi dijelovi, strujne sheme, sva štelanja, sve je opisano, debela knjigurina, ima šta za čitat, naravno na hrvatskom :D
a kad sam dobio traktor dobio sam upute za rad na franscuskom i engleskom, ali nisu ovako precizne ko ova knjiga
svaka pohvala oru :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
evo danas sam dobio upute za rad sa svim shemama traktora , svi dijelovi, strujne sheme, sva štelanja, sve je opisano, debela knjigurina, ima šta za čitat, naravno na hrvatskom :D
a kad sam dobio traktor dobio sam upute za rad na franscuskom i engleskom, ali nisu ovako precizne ko ova knjiga
svaka pohvala oru :D :D

Je, to imam i ja, debela biblija A4 na hrvatskom, i original priručnik na talijanskom i engleskom! :mrgreen:
 
J

Jadranko

Guest
evo jedan meni super video o massey fergusonu samo steta sto je na francuskom.
jako je zanimljiv jer ima dosta videa iz tvornice u francuskoj.


[youtube:2008xsg2]g6JhcPDsQjk&NR=1[/youtube:2008xsg2]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Evo jedne zvijeri u radu 8)
i349294_IMG1706.JPG
 

Najnoviji postovi

Na vrh