• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Posljednje uređivanje od moderatora:

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
Neces taj traktor upalit na šlep...

znaci,nikako!a nije to isto kao kod automatika(auto)treba ga vuc jedno vrijeme,ima odredena brina na kojoj je pritisak ulja dovoljno velik da pocne pokretat motor?samo pitam!
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Evo moje mašine, MF 3080 electronic, ne bih ga dao ni za koje pare, jednostavno rečeno zvijer :D
xlcf.jpg

a3ky.jpg

5hjv.jpg

kqc3.jpg
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Samo neka tako nastavi kako je i do sad radio :D
Nekoliko sitnih kvarova ali sve u svemu odličan traktor, 6 cilindara a 105 ks, i još + na sebi ima utovarivač, mjenjali bi ga jedino za mlađeg brata :p
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
opa još jedan brat blizanac :icon_super:...... utovarivač si kupio s njim ili si naknadno stavljal??? imaš priključak za 3. kipu na utovarivaču
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Naknadno smo ga stavljali i još smo ga malo prepravljali jer je bio na traktoru sa 4 klipa, pa smo morali onu središnju cijev spustit malo niže, vidi se gdje je bojano...
A ima još 4 priključka za ulje napred, dakle za 4. kipu.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Samo neka tako nastavi kako je i do sad radio :D
Nekoliko sitnih kvarova ali sve u svemu odličan traktor, 6 cilindara a 105 ks, i još + na sebi ima utovarivač, mjenjali bi ga jedino za mlađeg brata :p

Ak nije tajna koliko si ga platio?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
vidim da je prepravljano zato pitam....... i moj je produživan za takvog isto, ali ja budem vjerojatno na godinu stavio nešto jaće novije generacije jer mi ovaj sad ne odg radi prednjeg hidraulika :=:) pa treba paziti dok se spušta do kraja
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Ako pitaš za traktor plaćen je 12500 eura ali to je bilo prije cca 7-8 godina.

A mi smo zadovoljni sa utovarivačem, sad je blizu traktora i dosta nosi zadnji kraj tako da ne visi baš sve na prvoj osovini. Konzola je skroz uz kabinu postavljena i nema šanse da dignem zadnji kraj traktora.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da to je prednost ali je to i duži utovarivać, moj je malo potegnut naprijed i opet nije dosta.... trebao bi drugi utovarivać staviti, a to kad naletim na nešt da će mi odg onda ću razmišljat o tome, do onda će se paziti..........


evo jedna iz gudovca, ovakav samo jaći model nas zanimal, pa od drugih ni nemam slika jer mi van mojih mogućnosti i ranga........:)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Onaj prvi, 3625, 69ks, cijena 33800 plus pdv. I ja sam ga ogledo pol sata.
Onaj drugi, 5608, 85ks, cijena 51000 plus pdv. (SRAMOTA) dobar stroj, stroj i pol, ali ne tolikih novaca.
Deutz Agrofarm 410, 85ks, cijena 30700 plus pdv. Imam slike ali to kasnije dok dodjem doma.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kakav mjenjač ima taj 5608 i koji paket opreme ima za 51+pdv

Taman da ima WARP pogon, difuzore i magnetni štit cijena je prevelika. Ima zbilja svasta, cuda toga nisam posliko papir (reakcija na cijenu)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Brat blizanac od 3625 tj 10 ks jaci claas elios kosta 30 000€. I da ima mf vise opreme za tu razliku se moze kupit sta fali i imas 10 ks jaci traktor.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Taman da ima WARP pogon, difuzore i magnetni štit cijena je prevelika. Ima zbilja svasta, cuda toga nisam posliko papir (reakcija na cijenu)

Ma zanima me samo usporedbe radi, da si složim neku sliku pošto je cijena stvarno nabrijana, reko možda je vario pa košta te novce ...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma ne kakav vario. Nemogu se sjetit koji je mjenjac, nemoj me shvatit krivo al moguce da je 24 + 24. Zbilja me stroj fascinirao savrsenstvom, izvedbom, zavrsnom obradom, opremom i ljepotom ali isto toliko me cijena razocarala, toliko da sam se u trenu okreno i otiso. Ogledo sam ga sa strane i zadnji kraj razne detalje al tehnicke podatke sam letimice sto se kaze "bacio oko".
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ovaj 5608 je 85ks ima dyna4 mjenjać opremu ima dosta dobru 3 kipera široke gume , kojekavih potenciometara i ublaživaća, kontrole za utovarivač tipa na pritisak kočice trakor staje bez upotrebe kvačila, s mogučnošću promjene smjera i tak nešt mjenjać je 16x16 +super spore prvenstveno ovaj model kao što kaže kićo 24x24 ali slažem se s kićom svaka čast traktoru ali previše je novaca, i 3 cilindara motor na njemu nikako ne prilići....
mf serija 3650 allrad s full opremom 92 ks s dodacima elektorničikm koje sam ja tražio izađe 42 000+pdv. kao što neko reće claas elios je nešt jeftiniji, ali ni s približnom opremom mf-ovoj, ti claasovi su svi na zalihi i nemožeš birat opremu a u rangu imt-a je. kupio ga susjed prije par mjeseci. stalno servis leži pod njim..... a nepristupaćan u kabini da ne vjerueš, na što sam kod claasa ostao šokiran.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh