• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prodavao se jedan kod firme AGRAR,ali ta trgovina je izgleda promijenila naziv
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Bio sam kod njega i gledali smo ga, starome mi se ne dopada, meni je solidan, al mislim da je tu neka mučka posrijedi ili se varam.... rađe bi nekaj drugo ak se nađe...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Koliko sam vidio po slikama traktor izgleda dobro za svoje godine..Po nekim detaljima se vidi da i nije previše radio,mada uživo se to može još bolje vidjet..

Zašto mislis da bi bila mučka ?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ovaj se naradio kod mene i jos ce dugo nadam se

cczc.png


MF 3635
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sušara je par metara desno, ventilator je posluzio za procistiti lom
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
Imam jedno strateško pitanje dal se 3060 i ovi ostali pod 30xx serijom strašno jako kvare jer ja sam dobio dosta odgovora ne kaj to uzimaš to se kvari ovo ono i da su za to popravci skupi(pod kvarenjem mislim na getribu,hidrauliku,kardan)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vec si postavio isto ovako pitanje. dobio si i kakav takav odgovor. 2 odgovora zapravo. a pitanje je vec nebrojeno puta pretresano. netko ce ti rec da bjezis od toga, netko ce ti rec da su to dobri traktori. koje od toga zelis cuti?
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Prelistaj si temu mf serija 3xxx, i naći ces više manje sve odgovore koja te zanimaju.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
aha sad razumim sad sam dobio još jednu informaciju da ako se ulja mjenjaju redovito i ako se traktor održava da nema kvarova sa mjenjačem i hidraulikom tako puno i šta mislite o MF-u 690 jer imamo jednog takvog 86.g. ja mislim i bili smo ga pogledali u kt i nije loš traktor dobro hvata gas kad se zgrije i sve
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
aha sad razumim sad sam dobio još jednu informaciju da ako se ulja mjenjaju redovito i ako se traktor održava da nema kvarova sa mjenjačem i hidraulikom tako puno i šta mislite o MF-u 690 jer imamo jednog takvog 86.g. ja mislim i bili smo ga pogledali u kt i nije loš traktor dobro hvata gas kad se zgrije i sve

Pa svaka masina hoce da se redovno mijenja ulje i da se odrzava a ne da vozis dok ti ne otpadne tocak ili nesto drugo. :p
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na 250 sati se mijenja ulje u motoru i filter ulja
na 500 se mijenja filter goriva tj cisti rezervar i mijenja filter ulja mjenjaca?
na 1000 sati se stelaju ventili, cisti rezervar, kontroliraju dize, mijenja filter zraka, ispire rashladni sustav?, mijenja ulje u getribi, mijenja ulje u prednjem diferencijalu i vjerojatno reduktorima.
jos se nesto treba napraviti sa kocnicama na 1000 sati te na 1500 nesto vezano uz filter ulja mjenjaca, ili pumpu ali ne razumijem sta.
ovo sta je flexible, to su sitnice tipa ciscenje kilera, filtera, kontroliranje nivoa ulja sve po potrebi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh