• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick

K

krx pozega

Guest
Strašne mašine pogotovo ovaj od 230 konja....jednostavno vidiš na njemu da su sile dobro raspoređene....taj sa pet brazdi ide zbilja svagdje....heh valjda....
 
P

pf-steyr

Guest
krx pozega kaže:
Strašne mašine pogotovo ovaj od 230 konja....jednostavno vidiš na njemu da su sile dobro raspoređene....taj sa pet brazdi ide zbilja svagdje....heh valjda....

Nebi bas reko da ide svgdje sa 5 brazdi...
Ljep je to stroj al mislim da je dosta i skup, u tom rangu bi prije kupio JD ili Case-a..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas idem iz škole s autom, kad pred menom jedan Mc Cormick MTX 150 sa 4 brazde plugom prekretačem, vozi ga iza na kotaču i išo je sigurno negdje oko 50 kmh.
Ja ga normalno prestignem i kad tip iza mene skrene ulijevo na jednu ekonomiju, oko 10-ak rali.
Ja po kočnici, okrenem se i idem pogledati kako se ore.
On samo što je došao, pusti plug i po gasu, nije ni dim bacio. Stvarno močan stroj, a ore negdje 30-tak cm.
Pozvao me tip u kabinu, kaže neka vidim kako se ore. Teški maher neki!!!

Slikao bih, a ono moje đubre od mobitela prazno.....ne može pokrenuti fotoaparat!
 
P

pf-steyr

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Slikao bih, a ono moje đubre od mobitela prazno.....ne može pokrenuti fotoaparat!

Steta.......
 
K

kulak

Guest
Prije svega pozdrav svima!!! Poslije svega, hvala Vam svima, jer ste mi pomogli u razmišljanjima pri kupovini novog traktora. Iako tek sada znam da u stvari nista neznam!! Ali i to je pomak od početka. Jos jednom, Vas sve pozdravljam i zelim Vam puno uspjeha u radu, sto manje kvarova, i sto bolje cijene na trzistu.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
imam ja dva komada doma XTX 200(godinu i pol dana star) i CX 95(skoro godinu dana), prezadovoljan sam, ako vas interesiraju fotke nabacim ih.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a još nisi okačio fotke? šta se čeka? :D

inače,dobrodošao na forum! ;)
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
hvala na dobrodošlici. dali se slike stavljaju direkt sa kompa ili se moraju uploadat na neki server pa staviti link?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prvo bacis na neki server,pa onda link ovamo..

pozeljna velicina 800x600 ;)
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
evo slika CX 95
dsc05024resize.jpg

dsc05025resize.jpg

dsc05026resize.jpg

dsc05027resize.jpg

dsc05028resize.jpg

dsc05029resize.jpg

dsc05033resize.jpg

dsc05034resize.jpg

dsc05035resize.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
samo jos kada bi ubuduce stavljao hotlink,preglednije je tako. ali dobro..

to na malcu imas gume za medjurednu? jel mu i prednji kraj suzen?
koliku rotobranu vuces sa 200tkom? 3m?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
sad sam prvi puta stavljao ovako slike pa još neznam,
da to su gume za međurednu, deutzove felge 13,6-38, a original imam 16,9-34
sužavali smo mu i prednji kraj za 15 cm, ali samo na zvijezdama, pa sammodificirao i nosače blatobrana, ali ih nisam još stavio. a veliki vuče 3 m rotodrljaču, nju imam od prije, a imam i pneumatsku sijačicu za nju, pa sad neću još ništa mijenjati, ali igra se sa njom.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
prijemnik za navigaciju. imao sam trimble ez guide 500. vidi se i monitor na jednoj slici tam di je i podešavanje ventilacije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh