• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ma kakav filter to je lampica slabog pritiska ulja a za Autotronic blokada !!!!!!!!!!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Zeko pitam za lampicu pored te od tlaka koja se ugasi kad upališ traktor- ta blokada kako kažeš.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
codexnox izvini nisam dobro gledao bilo je kasno ,ta ti je ipak od filtera a ako te bude ova druga pored patila znam sta je rješio sam taj problem kod sebe !!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Ma nema izvinjavanja zeko.

Ova od tlaka normalno radi, čim upalim traktor ona se ugasi.

Ova druga mi se počela paliti ponekad..

Ništa mjenjam filter pa ćemo vidjeti jel to to.
 

zagorac85

Član
Tu od
12 Ruj 2010
Poruka
132
Evo jedno pitanje.Dešava mi se da kad uključim prednji pogon ne žele kotači skretati pogotovo ako idem u rikverc uzbrdo.Vrtiš volan ali oni slabo reagiraju.Zamijenio sam orbitrol sad je malo bolje ali još nije to kak bi trebalo.Jel možda problem u onom ventilu u koji ide povrat iz orbitrola ili nekaj drugo?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Koji je to povratni ventil od orbitrola?
Gdje se nalazi?
 

zagorac85

Član
Tu od
12 Ruj 2010
Poruka
132
Znači pritisak od pumpe dolazi na orbitrol s orbitrola ide na taj ventil na koji se spajaju glavni cilindri kočnica,kuplunga i špere,prednjeg pogona!Ventil se nalazi ispod haube iznad filtera goriva
 

zagorac85

Član
Tu od
12 Ruj 2010
Poruka
132
Sad me više ne muči volan.Ostao traktor nasred polja!Pukla prednja lijeva glavčina i otpao kotač!Vidi se da je vareno i puklo pored vara!Jel paše glavčina od 3080 na 3060?Sreća pa imam dobre živce inaće bih ga zapalio.Ali nije kriv traktor već onaj koji ga je prodao!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
U sunce ti :icon_confused:
Bas te krenulo.. Sreca da se to nije na cesti desilo.
 

zagorac85

Član
Tu od
12 Ruj 2010
Poruka
132
Pitanje je zašto je prvi put puklo!Sad je puklo pored vara kad je išao traktor preko brazdi!Srečom pa smo ga maknuli s njive po tri kotača!Moram izmjeriti glavčinu našao sam od 3080 ali pitanje je dali paše?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
imam jedno pitanje za poznavaoce mf-a. prije koju godinu covjek iz susjednog sela je kupio novog mf-a model 3065. potpuno je isti kao i oni stariji iz devedesetih,samo je žut,a kabina crna. sad me zanima kako je moguce da su se oni tak dugo proizvodili? ili je to neka serija za izvoz u npr. Afriku ili Indiju?
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Jel zna itko od čega je ova lampica'?


danas malo oprao traktor i nakon toga se upalila ista ova lampica..... i gori non stop.
Promjenio filter ulja od motora ali i dalje gori.
Ima netko ideju sto bi moglo biti?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
danas malo oprao traktor i nakon toga se upalila ista ova lampica..... i gori non stop.
Promjenio filter ulja od motora ali i dalje gori.
Ima netko ideju sto bi moglo biti?

Filter ulja od hidraulike.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
nije mi vrag dao mira i maloprije isao upaliti traktor....
i vise ne svijetli! bit ce da ga je vlaga zezala.

ako se ponovo upali zasarafit cu novi filter hidraulike
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Kako ide sa prodajom 30xx traktora?

Jel se da brzo prodati ako je traktor u dobrom stanju?

Na njuškalu ima samo jedan 3080 a znalo je biti više, sad il su prodani ili šta?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
tražio sam 11000 evrica pošto sam popravak mjenjaca platio 56000 kuna......
Ali sada je traktor zvijer...
 

Najnoviji postovi

Na vrh