• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIKSER PRIKOLICE- TMR

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
TRIOLIET
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ludi ameri i njihovi kamioni 8)
Vidio sam slike od takvih isti kamiona samo što su iza nosili rasipače mineralnog gnojiva ili šprice za prskanje , sve živo natovare na takve kamione i normalno se vozaju po njivama. Kod nas bi ti se smijali kada bi recimo kamionom razbacivao NPK gnojivo :lol:
 
B

Bobo

Guest
Pa imas u ceskoj LIAZ kamione na kojima se nalazi rasipac stajskog gnoja... Potrazi po http://www.farmweb.cz pa ces vidjet.

Meni je to takodjer presmjesno, ali valjda znaju ljudi sto je njima bolje...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
To je dobro za velike farme gdje radi mikser prikolica cijeli dan, a i puno je okretnija ta kombinacija!
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Trebaš uzet u obzir kako farma sa 2-3 tisuče grla zauzima veliku površinu pa bi potrošio puno vrijemena ako bi za transport miksera upotrebljao traktor. Jer silosi i servisni dio je i na takoj farmi na jednom mijestu.
 
Å

Željko

Guest
Evo i moje mikser prikolice.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Å

Željko

Guest
25000 EUR + PDV. Nije moj carraro, s tim traktorom su mi dopeljali miksericu.
 
B

bduda

Guest
Evo i moje Mikserice:[attachment=0:214a8]hranidba.JPG[/attachment:214a8]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koliko je to kubika? Kak si zadovoljan? Čujem da ljudi sa Silokingovom nisu baš zadovoljni.
 
B

bduda

Guest
to je definitivno najlošija mikser prikolica sa puno nedostataka i jako je podložna kvarovima
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
bduda kaže:
to je definitivno najlošija mikser prikolica sa puno nedostataka i jako je podložna kvarovima

Šta misliš o Trioliet? Koju preporučaš?
 
M

matija

Guest
ja kad bi kupovo kupio bi kuhnovu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

branko

Guest
mario kaže:
Šta misliš o Trioliet? Koju preporučaš?

ja sam bas ovaj vikend malo skupljal po netu podatke za brata jer je on namjerava kupiti i koliko sam videl svabi najvise koriste trioliet i strautmann, a i za obje imas kod nas zastupnika i ovlastenog servisera. trioliet zastupa izmedju ostalih i ferencak, http://www.psc-ferencak.hr dok je za strautmanna zastupnik eibl&wondrak. obje te firme kod nas slove kao najpouzdanije i da se tine ne uvrijedi dosta pozitivnih misljenja sam nasel za keenana ali je problem sto kod nas nemaju ni zastupnika a ni servisera pa nedaj boze da ti ode neki specificni dio (osim univerzalnih dijelova poput lagera , remena ili lanaca i sl.)
i jos jedna mana keenana je sto ima raspodjelu samo na jednu stranu (barem ovi modeli kojih ima u njemackoj rabljenih)
 
B

branko

Guest
matija kaže:
pogledaj i delavalove Obrisan neispravan link.


koliko ja znam laval ih ne proizvodi vec ih strautmann proizvodi za njih
 

Najnoviji postovi

Na vrh