• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIKSER PRIKOLICE- TMR

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Ima li možda neko iskustva sa onim prikolicama što Sano prodaje. One male od 3,2 m3 su navodno 5000 €. Vrijedi li te novce? :icon_scratch:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Mislim, kako je bilo na nekom srbijanskom forumu da tih nema više (možda samo za Srbiju?), nego samo od 5 kubika i nekih 8.000 €.

Sigurno i ta mala po uloženom materijalu vredi tih novaca, pogotovo ako se i od države dobije koja marka povrata.
A pitanje je veličine, jer je po meni 3 kubika premalo za ikakav ozbiljan rad.

Problem je tebi u trošku transporta i uvoza, jer tebi to za svaku polovnu digne cijenu za oko 1.000 € ako kupiš na zapadu.
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Ljudi moji za te novce nema nista jedino polovno,5m3 14616e 7m3 20828e u pitanju je sano u osnovnoj opremi.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
rabljena SANO 3kubika, 40000kuna.
3 kubika je za hraniti oko 18 krava. pitanje je da li bi se to isplatilo za 8 krava.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nebi dao te novce za miksericu nema šanse i pogotovo da imam samo 8komada krava.
I šta namiksat češ miksericu i imaš u njoj 3-4 dana za hranit te krave. Samo ulažeš bez veze novac i onda još moraš na to trošit gorivo.
Moje osobno mišljenje,ljutio se ti ili ne jbg to šta ti planiraš kupit tu miksericu za svojih 8 krava ti si onda velika ljenčina.Znam hrpu ljudi koji imaju i suvremenije štale u kojoj imaju i po 30-50krava gdje mogu hranit sa miksericom ali oni hrane ručno.Dovezu si bale u štalu i sa vilama raspodjeljuju sijeno sjenažu sa vilama.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
previse je to para za tu miksericu,a za 8krava hmmm...nemoj to raditi,8komada mozes hraniti svaku posebno sto joj tocno treba a sa miksericom bi mogao raditi jedan zamjes..opet za suhostaju ti treba druga receptura,onda bi trebao mjesati za 1-2?koko ces komponente sjenazu i silazu stavljati unutra??rucno?? vidio sam osobno gdje su ljudi to radili,uzas..imas miksericu a opet sve radis rukama...sano gura mikserice jer su to njihove,a pogledaj malo na oglasniku pa budes vidio realnije cijene...

mikser prikolica ima velike prednosti nad normalnim hranjenjem,ali ipak bi trebao imati neke uvjete...
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
isto takvo je i moje mišljenje...ali svejedno pitam za mišljenje
po mojem bi trebalo biti min 20 krava stalno u laktaciji koje bi se hranile sa miksericom
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Poštovani,
nadam se da nisam promašio stranicu, ukoliko jesam neka admin premjesti post u za to odgovarujuću temu.

Naime, jedan moj kupac prodaje Mixer prikolicu dolje navedenih karakteristika.
Prodavač traži za nju 70.000,00 KN sa PDV-om, ali cijena je sigurno dogovorna.
Prikolica je radila jako malo, prodavač tvrdi da je kao nova, čim mi pošalje slike ću ih staviti na forum.

MIXER PRIKOLICA BVL V-MIX 8 eco
- zapremina 8 m3
- istovar sa jedne strane putem asimetričnih vrata - kupac bira lijevo ili desno
- elektronska vaga FC 25
- kardan sa duplim zglobom Walterscheid
- putem traktorske hidraulike
- mehanička parkirna noga sa 2 brzine
- mehanički protunoževi
- vertikalni mješač sa 5 noževa T400 Hardox
- zaštitni zavareni obruč za slamu
- gume 2x215/75 R 17,5
- inspekcijske stepenice bez platforme
- hidrauličke kočnice
- prozor
- dozator za minerale

KARAKTERISTIKE:
- podvozje otvoreno kamionskog tipa odovojeno od koša - nema naprezanja u transportu
- elektronska vaga sa 4 senzora - ujednačeno simetrično vaganje u svim dijelovima prikolice
- koš preklopno varen na bočnim stranicama - u najužem dijeu između rotorra i koša duple stijenke 16 mm
- pod debljine 20 mm, stranice debljine 8 mm
- istovar putem asimetričnih vrata EDS exact dosing system - ujednačeno sipanje u valove

- dimenzije: širina 2,13 m x visina 2,62 m x dužina 4,8 m, težina 2850 kg, potrebna snaga 56 KS
- nova kupljena u 9.-om mjesecu 2009. godine

Ukoliko je tko zainteresiran za kupnju slobodno me kontaktira.

Hvala i Lp
Goran



 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh